Kindlewood L Rust, stojan na drevo, lavička, 104 × 40 × 35 cm, bambus, zinok Hrdza
Kindlewood L Rust, stojan na drevo, lavička, 104 × 40 × 35 cm, bambus, zinok Hrdza
Kindlewood L Rust, stojan na drevo, lavička, 104 × 40 × 35 cm, bambus, zinok Hrdza
Kindlewood L Rust, stojan na drevo, lavička, 104 × 40 × 35 cm, bambus, zinok Hrdza
Kindlewood L Rust, stojan na drevo, lavička, 104 × 40 × 35 cm, bambus, zinok Hrdza
Kindlewood L Rust, stojan na drevo, lavička, 104 × 40 × 35 cm, bambus, zinok Hrdza

Kindlewood L Rust stojan na drevo

Oceľ 1,2 mm 104 cm
155,90 € 219,90 € (cena s DPH)
Základná farba:

Kindlewood L Rust stojan na drevo

155,90 € 219,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie

Najväčšie výhody

Dvojitá elegancia: pôsobivý, moderný stojan na drevo s funkciou lavičky

Interiér aj exteriér: do záhrady, na terasu alebo do obývačky

Kvalitný bambus: plocha na sedenie s hrúbkou 2 cm

Popis produktu

Kto nesedí rád pri hrejúcom praskajúcom ohni? S blumfeldt Kindlewood L Rust si môžeš pohodlne oddýchnuť: polená na prikladanie sú hneď po ruke. Pretože na nich doslova sedíš. Stojan na drevo ti poskytuje nielen priestorovo úspornú a modernú možnosť skladovania dreva, ale zároveň slúži aj ako pohodlná lavička na sedenie. Okrem toho zaujme aj nádherným puristickým dizajnom z kvalitnej ocele a bambusu. Jeho luxusný vzhľad je dokončený až po uložení polien dovnútra lavičky na sedenie, pretože drevo perfektne ladí s materiálmi. Diagonálne priečky dotvárajú exkluzívny vzhľad a pomáhajú ti na seba poukladať palivové drevo. Postarajú sa tiež o to, aby sa tvoja kopa dreva nezvalila, len čo vytiahneš jedno polienko.

Stojan na drevo Kindlewood L Rust sa perfektne hodí do obývačiek, ale aj na skladovanie dreva vo vonkajšom prostredí. Nechaj sa očariť vzhľadom kvalitného stojana na drevo a zaži dokonalý komfort pri ohni!

Zobraziť viac

Vlastnosti

 • praktický stojan na drevo
 • na skladovanie polien
 • vhodný tiež na využitie ako lavička na sedenie
 • moderná kombinácia bambusu a ocele
 • puristicky elegantný dizajn
 • diagonálne priečky
 • odolný proti poveternostným vplyvom
 • materiál rámu: 1,2 mm oceľ
 • materiál plochy na sedenie: bambus
 • do interiéru aj exteriéru
 • dostupný v 2 veľkostiach a farbách
 • bezpečné postavenie
Kindlewood L Rust, stojan na drevo, lavička, 104 × 40 × 35 cm, bambus, zinok

Vlastnosti a rozmery

 • rozmery (celkovo): cca 104 × 40 × 35 cm (Š × V × H)
 • hrúbka bambusovej dosky: cca 2 cm
 • hrúbka oceľových dosiek: cca 1,2 mm
 • rozmery priečok: cca 40 × 3 × 35 cm
 • hmotnosť: cca 23 kg

Čo bolo poslané

 • 1 × rám
 • 1 × plocha na sedenie
 • 2 × priečka
 • návod na obsluhu vo viacerých jazykoch

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

219.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(11 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Der Aufbau war machbar, auch wenn manche Schrauben nur mit viel Fummelei und unter Verrenkungen anzubringen waren. Die Anleitung war nicht auf den ersten Blick leicht zu verstehen und an welcher Stelle welche der verschiedenen Schraubenlängen zum Einsatz kommt, musste man erraten. Das Ergebnis kann sich aber sehen lassen.

Konštrukcia bola uskutočniteľná, aj keď niektoré skrutky bolo možné pripevniť len s množstvom šklbania a skrútenia. Návod nebol na prvý pohľad ľahko pochopiteľný a museli ste uhádnuť, v ktorom bode bola použitá z rôznych dĺžok skrutiek. Ale výsledok je pôsobivý.

Overená kontrola

Alles bestens. Vielen Dank.

Všetko najlepšie. Ďakujem veľmi pekne.

Overená kontrola

Passt gut zum Kachelofen

Hodí sa ku kachľovej peci

Overená kontrola

Ich habe mir 2 Waben bestellt, da sie sehr gut in mein Wohnzimmer passen. Erstaunlicherweise passt viel mehr Holz in eine Wabe als in den vorher benutzen Korb. Und es sieht wesentlich besser aus. Die Waben konnte ich leicht zusammenschrauben und sie machen einen stabilen Eindruck.

Objednal som si 2 plásty, pretože sa mi veľmi dobre hodili do obývačky. Do medometu sa prekvapivo zmestí oveľa viac dreva ako do predtým používaného košíka. A vyzerá to oveľa lepšie. Voštiny sa mi podarilo ľahko zoskrutkovať a pôsobia stabilným dojmom.

Overená kontrola

Gut

Gut

Overená kontrola

Wir waren auf der Suche nach einer Aufbewahrungsmöglichkeit für das Holz, mit dem wir draußen in einer Feuerschale Feuer machen. Wir haben dieses Holzregal also nicht für den Innenbereich gekauft, wir haben keinen Kamin. Das Material macht einen guten, robusten Eindruck, ist pulverbeschichtet und sehr schwer. Der Aufbau ist theoretisch einfach, man muss jedoch mit den Schraub-Enden und Muttern schon etwas fummeln. Die Standfüße könnten etwas größer sein, aber es ist auch noch eine Kippsicherung mitgeliefert worden. Mit den drei großen Fächern gibt es eine Menge Platz. Das dürfte auch für die Nutzung am Kamin ausreichend sein (Holzlager ist dann ja sowieso draußen). Sobald das Metall-Gestell beladen wurde, erhält es noch einmal eine deutlich größere Standsicherheit, sodass man theoretisch auf eine Kippsicherung verzichten könnte (je nach Aufstellort). Insgesamt hat das Regal schon etwas künstlerisches – bestehende runde Formen lassen sich damit irgendwie gut aufgreifen. Daher kann ich es denen empfehlen, bei denen es optisch ins Konzept passt.

Hľadali sme miesto na uskladnenie dreva, ktoré používame na oheň vonku v ohnisku. Tak túto drevenú poličku do interiéru sme nekupovali, krb nemáme. Materiál pôsobí dobrým, robustným dojmom, je práškovo lakovaný a veľmi ťažký. Konštrukcia je teoreticky jednoduchá, ale musíte sa trochu pohrať s koncovkami skrutiek a matíc. Nohy by mohli byť o niečo väčšie, no súčasťou je aj zariadenie proti nakloneniu. Vďaka trom veľkým priehradkám je veľa miesta. To by malo stačiť aj na použitie pri krbe (sklad dreva je aj tak vonku). Akonáhle je kovový rám zaťažený, je opäť výrazne stabilnejší, takže sa teoreticky zaobídete bez zariadenia proti prevráteniu (v závislosti od miesta inštalácie). Celkovo má polica v sebe niečo umelecké - existujúce oblé tvary sa s ňou dajú nejako popasovať. Môžem ho teda odporučiť tým, ktorým vizuálne zapadá do konceptu.

Overená kontrola

Schlicht, aber schick kommt die Holzhalterung daher. Die Kiepe ist gut eingepackt, was bei der stabilen Edelrostschale gar nicht nötig wäre. Die Schale selber ist recht schwer und beim Zusammenbau sollte man schonmal eine Decke oder ähnliches unterlegen, sonst gibt es Kratzer im Boden. Ruck zuck ist alles zusammengebaut und einsatzfähig. Da der Träger größer ist, als gedacht, muss man ihn wohlüberlegt platzieren. Durch die schroffe Oberfläche wird ein Zusammenstoß beim Vorbeilaufen nämlich echt schmerzhaft. Alles in allem hat man hier ein stabiles, schickes, langlebiges und funktionales Ding, was den Preis wirklich wert ist!

Drevený držiak je jednoduchý, ale šik. Krabička je dobre zabalená, čo by pri stabilnej patinovanej škrupine nebolo potrebné. Samotná misa je dosť ťažká a pri montáži by ste si pod ňu mali dať deku alebo niečo podobné, inak sa na podlahe objavia škrabance. Všetko je zmontované a pripravené na použitie. Keďže nosič je väčší, ako sa očakávalo, musíte ho umiestniť opatrne. Kvôli členitému povrchu je kolízia pri prechádzaní okolo naozaj bolestivá. Celkovo tu máte stabilnú, šik, odolnú a funkčnú vec, ktorá za tú cenu naozaj stojí!

Overená kontrola

Sehr schön und stabil, nur etwas schwer aufzubauen. Eine robuste, ordentliche Struktur, die viel Platz für eine gute Versorgung mit Holz bietet. Durch den Überhang an der Rückseite können Sie das Holz von der Wand fernhalten, damit die Luft zirkulieren kann. Kunststoffkappen für alle Schraubenenden sollten sicherstellen, dass sie nicht rosten. Sehr zufrieden mit dem Ergebnis - jedoch, stellen Sie sicher, dass Sie einen guten Tag für den Bau einplanen! Ich würde sagen, lesen Sie die Anweisungen sorgfältig durch, aber sie waren nicht klar genug.

Veľmi pekné a stabilné, len trochu náročné na nastavenie. Pevná, uprataná konštrukcia, ktorá ponúka dostatok priestoru pre dobrú zásobu dreva. Presah v zadnej časti umožňuje držať drevo ďalej od steny, aby mohol cirkulovať vzduch. Plastové uzávery všetkých koncov skrutiek by mali zabezpečiť, aby nehrdzaveli. Veľmi spokojný s výsledkom - nezabudnite si však naplánovať dobrý deň na stavbu! Povedal by som, že si pozorne prečítajte pokyny, ale neboli dostatočne jasné.

Overená kontrola

Es ist schwer und robust, perfekt für unser Landhaus. Lieferung erfolgte schnell. Wir sind sehr zufrieden.

Je ťažký a robustný, ideálny pre náš vidiecky dom. Dodanie bolo rýchle. Sme veľmi spokojní.

Overená kontrola

Da unser Wohnzimmer in einer Mischung aus Rustikal und Industrial eingerichtet ist haben wir schon länger nach einem passenden Holzkorb gesucht. Hiermit sind wir fündig geworden und es passt perfekt zu unserer schwarzen Wandfarbe und der generell rustikalen Deko. Der Aufbau ist sehr einfach und unkompliziert, es wirkt sehr stabil und ist groß genug, dass einiges rein passt. Für den Preis absolut angemessen und gut verarbeitet. Wir würden es wieder kaufen.

Keďže naša obývačka je zariadená v zmesi rustikálneho a industriálneho, dlho sme hľadali vhodný kôš na polená. Našli sme to, čo sme hľadali a dokonale sa hodí k našej čiernej farbe steny a všeobecne rustikálnej dekorácii. Konštrukcia je veľmi jednoduchá a nekomplikovaná, vyzerá veľmi stabilne a je dostatočne veľká, aby sa do nej veľa zmestilo. Absolútne rozumné za cenu a dobre vyrobené. Kúpili by sme ho znova.

Overená kontrola

Ich war anfangs skeptisch ob das Teil wirklich stabil ist, doch diese Skepsis wurde schnell wiederlegt. Doch von vorne: Das Paket kam gut verpackt an, Anleitung und Schrauben etc. war auch alles da. Nach dem auspacken fiel mir auf das es drei verschiedene Schraubenlängen gibt aber in der Anleitung nur von einer die Rede war. Aber man steigt schnell dahinter welche Schrauben wofür sind. Montiert war es dann auch nach ca 15 Minuten. Das sieht klasse aus, ist mega stabil und ist sehr dekorativ wenn dann im Winter noch Holz drin liegt! Um zu zeigen wie stabil es ist, ich wiege 88kg und wenn ich darauf sitze bewegt sich gar nichts, wirklich sehr stabil!

Pôvodne som bol skeptický, či je diel naozaj stabilný, no tento skepticizmus bol rýchlo vyvrátený. Ale od začiatku: Balík prišiel dobre zabalený, boli tam pokyny, skrutky atď. Po rozbalení som si všimol, že sú tam tri rôzne dĺžky skrutiek, ale v návode bola uvedená len jedna. Ale rýchlo zistíte, ktoré skrutky sú na čo. Bol nainštalovaný asi po 15 minútach. Vyzerá skvele, je super stabilný a je veľmi dekoratívny, ak je v ňom v zime ešte drevo! Aby som ukázal, aký je stabilný, vážim 88kg a keď na ňom sedím, vôbec sa nehýbe, naozaj veľmi stabilný!

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov