Nantes, altánok, slnečná strieška, 3x3m, polyester, oceľový rám, UV50+, podlahové kolieska Tmavo šedá
Nantes, altánok, slnečná strieška, 3x3m, polyester, oceľový rám, UV50+, podlahové kolieska Tmavo šedá
Nantes, altánok, slnečná strieška, 3x3m, polyester, oceľový rám, UV50+, podlahové kolieska Tmavo šedá
Nantes, altánok, slnečná strieška, 3x3m, polyester, oceľový rám, UV50+, podlahové kolieska Tmavo šedá
Nantes, altánok, slnečná strieška, 3x3m, polyester, oceľový rám, UV50+, podlahové kolieska Tmavo šedá

Nantes, altánok, slnečná strieška, 3x3m, polyester

300 cm strešné okno 23 kg
388,90 € (cena s DPH)
Základná farba:

Nantes, altánok, slnečná strieška, 3x3m, polyester

388,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 6 - 8 pracovných dní
14 dní na vrátenie

Najväčšie výhody

Poskytuje tieň: Kompletná súprava s pergolou 3 x 3 m, ktorá poskytne tieň na terasách a vonkajších posedeniach

Robustná: Vyrobená z oceľových rúrok

Praktická strecha: možno ju jednoducho demontovať kvôli čisteniu alebo silnému vetru

Popis produktu

Altánok Nantes od blumfeldt premení terasu alebo miesto na sedenie v záhrade na relaxačné letné sídlo.

S pergolou Nantes od blumfeldt spravíte zo svojej terasy alebo záhradného posedenia príjemne tienenú oddychovú zónu. V kompletnej súprave nájdte všetko potrebné aby ste s minimálnym úsilím vytvorili tienenú plochu s rozlohou 3 x 3 m. Rám z práškovo lakovaných oceľových rúrok je robustný, veľmi ľahký a odolný voči poveternostným vplyvom. Perfektné pre dlhodobé potešenie z oddychu vo vonkajšom prostredí – úplne bez škvŕn od hrdze na podlahe terasy. A vďaka integrovaným podlahovým kolieskam je aj plne mobilná - takže svoje miesto v tieni budete mať vždy presne tam, kde sa vám to páči. Praktická strieška z pevného polyesteru s gramážou 200 g/m³ je odolná voči vode a UV žiareniu. Strecha je mierne sklonená, aby umožnila ľahký odtok dažďovej vody. Pre jednoduchšie čistenie alebo pri silnom vetre môžete textilný poťah v niekoľkých krokoch odstrániť a znovu pripevniť. Pre ešte väčšiu stabilitu možno rám ukotviť do zeme pomocou priložených kolíkov.

Užívajte si slnko a relaxujte v tieni: s mobilnou terasovou strechou Nantes od blumfeldt môžete nerušene tráviť čas vo voľnej prírode.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • Materiál slnečnej striešky: 200 g/m² polyester
 • Ochrana pred svetlom: UV50+
 • Materiál rámu: oceľové rúrky
 • Prášková lakovanie proti korózii
 • Základová platňa nosného stĺpika so štyrmi otvormi na ukotvenie v zemi
 • Šikmá strecha umožňuje rýchly odtok dažďovej vody
 • Mobilná vďaka podlahovým kolieskam
 • Plachtu je porebné demontovať v prípade nepriaznivého počasia.
 • V prípade tažkej snehovej pokrývky je potrebné sneh zo strechy odstrániť, keďže tento produkt nie je stavaný na tento účel.
Nantes, altánok, slnečná strieška, 3x3m, polyester, oceľový rám, UV50+, podlahové kolieska

Rozmery a technické podrobnosti

 • Rozmery: cca 300 x 250 x 300 cm (Š x V x H)
 • Hmotnosť: cca 30 kg

Čo bolo poslané

 • 1 × pergola (montážna súprava)
 • Návod na montáž vo viacerých jazykoch

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 6 - 8 pracovných dní

399.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(3 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Als erstes muss ich erwähnen, das ich sehr positiv von der Qualität des Versand Kartons beeindruckt bin. Die Kanten wurden durch Plastikecken geschützt. In dem Aussenkarton ist ein weiterer Karton. Dieser wird an den kurzen Seiten noch mal zusätzlich durch jeweils eine Spanplatte stabilisiert und der Inhalt geschützt. Jedes Teil ist durch eine Folie/Plastiktüte geschützt. Buchstaben Aufkleber auf den Einzelteilen helfen bei der späteren Montage. Die Anleitung besteht aus Bildern und zeigt ausführlich wie die Pergola zusammen gebaut wird. Sogar das notwendige Werkzeug wird mitgeliefert. Ich habe die Pergola mit meinem acht jährigen Sohn zusammen aufgebaut. Der Aufbau ist also im wahrsten Sinne des Wortes kinderleicht. Genug Platz um eine sechsköpfige Familie da drunter an einen Tisch zu bringen. Während des Aufbaues regnete es plötzlich. Der Regen perlte von dem Dach ab. Auch die Rohre sind stabil verarbeitet und man braucht sich nicht zu sorgen, das beim nächsten Wind die Pergola umkippt. Mit den gelieferten Heringen kann man sie auch im Boden verankern.

V prvom rade musím povedať, že som veľmi ohromený kvalitou prepravnej krabice. Okraje boli chránené plastovými rohmi. Vo vonkajšej krabici je ďalšia krabica. Ten je na krátkych stranách navyše stabilizovaný drevotrieskou a obsah je chránený. Každá časť je chránená fóliou/plastovým vreckom. Nálepky s písmenami na jednotlivých dieloch pomáhajú pri následnej montáži. Návod pozostáva z obrázkov a detailne ukazuje, ako sa pergola skladá. Dokonca aj potrebné nástroje sú zahrnuté. Pergolu som montoval s osemročným synom. Stavba je teda v pravom slova zmysle veľmi jednoduchá. Dostatok miesta na sedenie šesťčlennej rodiny pri jednom stole pod ním. Počas výstavby náhle pršalo. Dážď sa valil zo strechy. Rúry sú tiež stabilné a nemusíte sa báť, že sa pergola pri ďalšom vetre prevráti. Môžete ho tiež ukotviť k zemi pomocou dodaných kolíkov.

Overená kontrola

Da Produkt ist easy in der Montage und kann leicht verstellt werden. Haben die Pergola nicht für eine klassische Sitzgruppe gekauft sondern bereits als Überdachung bei einer Geburtstagsfeier für die Raucher-Stehtische verwendet. Nächsten Sommer wird die Pergola vermutlich ebenfalls für den Nachwuchs zweckentfremdet. Durch die flexible Positionierung kann sowohl der Sandkasten, die Krabbeldecke oder auch der kleine Kinderpool überdacht werden und spendet super Schatten.

Výrobok sa ľahko montuje a dá sa ľahko nastaviť. Pergolu som nekupoval na klasické sedenie, ale už som ju použil ako zastrešenie vysokých stolov pre fajčiarov na narodeninovej oslave. Budúce leto bude pergola pravdepodobne slúžiť aj pre potomkov. Vďaka flexibilnému umiestneniu je možné pieskovisko, hraciu podložku alebo malý detský bazén zakryť a poskytnúť skvelý tieň.

Overená kontrola

Lange haben wir nach einem Sonnendach gesucht, welches Schutz gegen die Sonnen für unsere Kinder bietet, aber gleichzeitig mobil ist. Egal in welcher Ecke die Kinder spielen oder sitzen, durch die Rollen lässt es sich optimal verschieben. Einfache Montage sowie Demontage. Top Produkt!

Dlho sme hľadali slnečnú striešku, ktorá ponúka ochranu pred slnkom pre naše deti, no zároveň je mobilná. Nezáleží na tom, v ktorom kúte sa deti hrajú alebo sedia, kolieska uľahčujú pohyb. Jednoduchá montáž a demontáž. Top produkt!