Nova Grow, záhradný záhon, 195 x 91 x 100 cm, WPC, drevený vzhľad, biely 195 x 91 x 100 cm
Nova Grow, záhradný záhon, 195 x 91 x 100 cm, WPC, drevený vzhľad, biely 195 x 91 x 100 cm
Nova Grow, záhradný záhon, 195 x 91 x 100 cm, WPC, drevený vzhľad, biely 195 x 91 x 100 cm
Nova Grow, záhradný záhon, 195 x 91 x 100 cm, WPC, drevený vzhľad, biely 195 x 91 x 100 cm
Nova Grow, záhradný záhon, 195 x 91 x 100 cm, WPC, drevený vzhľad, biely 195 x 91 x 100 cm
Nova Grow, záhradný záhon, 195 x 91 x 100 cm, WPC, drevený vzhľad, biely 195 x 91 x 100 cm
Nova Grow, záhradný záhon, 195 x 91 x 100 cm, WPC, drevený vzhľad, biely 195 x 91 x 100 cm
Nova Grow, záhradný záhon, 195 x 91 x 100 cm, WPC, drevený vzhľad, biely 195 x 91 x 100 cm
Nova Grow, záhradný záhon, 195 x 91 x 100 cm, WPC, drevený vzhľad, biely 195 x 91 x 100 cm

Nova Grow záhradný záhon

0 0 195 cm
404,90 € 447,90 € (cena s DPH)
Veľkosť:

Nova Grow záhradný záhon

404,90 € 447,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie

Najväčšie výhody

Domáce pestovanie: záhradný záhon na pestovanie čerstvého ovocia a zeleniny, ale tiež byliniek a kvetov

Nadčasovo krásny: klasický a moderný dizajn dokonale zapadne do každej záhrady a na každú terasu

Kvalitný materiál: vyrobený z pevného a odolného drevoplastového materiálu WPC (wood-plastic-composite)

Popis produktu

Vypestujte si vlastné: Teraz so záhradným záhonom Blumfelfd Nova Grow Vysaďte ovocie, zeleninu, bylinky a kvety v pohodlnej pracovnej výške a premeňte záhrady alebo terasy na živé oázy sviežosti.

Stabilný záhradný záhon je vyrobený z WPC kompozitu (Wood Plastic Composite) odolného voči poveternostným vplyvom a vďaka ochrane proti UV žiareniu, korózii a mrazu je ideálny na trvalé použitie v exteriéri. Vďaka svojmu prírodnému drevenému vzhľadu sa konštrukcia ideálne hodí do každej záhrady a terasy a pôsobivo zvýrazní svoje okolie vďaka farebnému prevedeniu v jednoduchej bielej farbe. Pri výške 91 cm má Nova Grow mimoriadne pohodlnú výšku, ktorá pri sadení a zbere šetrí chrbticu, pretože sa nemusíte toľko ohýbať. Vyvýšený záhon sa dá zostaviť za krátky čas a vďaka hliníkovým výstuhám na všetkých 4 rohových častiach sľubuje mimoriadne vysokú robustnosť a stabilitu.

Čas na sviežu zeleň a osviežujúce farby: Vysaďte si vlastný záhon s Blumfelfd Nova Grow a vychutnajte si domáce bylinky a kvety, ako aj chutné ovocie a zeleninu.

Upozorňujeme, že vyvýšený záhon sa dodáva bez základovej dosky.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • vhodné na pestovanie ovocia, zeleniny, byliniek alebo kvetov
 • pohodlná pracovná výška
 • Materiál: WPC (drevoplastový kompozit)
 • Hliníkové výstuhy na všetkých 4 rohových častiach
 • Ochrana proti UV žiareniu, hrdzi a mrazu
 • Jednoduchá a rýchla montáž
 • Vzhľad dreva
 • Dodanie bez základnej dosky
Nova Grow, záhradný záhon, 195 x 91 x 100 cm, WPC, drevený vzhľad, biely

Vlastnosti a rozmery

 • rozmery: cca 195 x 91 x 100 cm (Š x V x H)
 • hmotnosť: cca 50 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x záhradný záhon
 • 1 x montážny návod

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

447.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(11 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Leider Schadhaftes Material geliefert bekommen, nach dem Zusammenbauen war es zwar nicht mehr sichtbar, aber sowas sollte bei dem Preis nicht sein.

Bohuzial bol dodany poskodeny material, po zlozeni to uz nebolo vidno, ale to by pri cene nemalo byt.

Overená kontrola

Der Aufbau war denkbar einfach. Die Qualität des Materials überzeugt. Stabilität und Formbeständigkeit nach Befüllung bleibt. Auch nach mehreren Wochen im Einsatz zeigen sich keine Mängel. Würde ich jederzeit wieder kaufen.

Stavba bola veľmi jednoduchá. Kvalita materiálu je presvedčivá. Stabilita a rozmerová stálosť po naplnení zostáva zachovaná. Ani po niekoľkých týždňoch používania nie sú žiadne chyby. Kúpil by som kedykoľvek znova.

Overená kontrola

Lieferung von 4 Stück gut, 1 ALU Profil war etwas verbogen, haben wir dann mit einer Zange selbst gerichtet, kein Problem. Wir haben schon 6 Hochbeete aus Holz gebaut, die dann nach 5 Jahren durchgerottet waren. Im letzten Jahr haben wir preiswert 2 aus dieser Holzkunststoffmischung gekauft, die aber zur Maße von 90 cm hatten, aber preiswert waren. Gibt es aber nicht mehr am Markt. Und die Dingen wurden etwas bauchig. Die hier gekauften weiteren 4 Hochbeete haben bei vier Brettern pro Wand zwei mit einer Verstärkung. Das macht Sinn. Wie das dann dann aussieht und ob das eine Bauchigkeit verhindert, sehen wir in ein paar Monaten. Die Beete lassen sich jedenfalls gut allein aufbauen und auch zu zweit gut transportieren. Besser man baut die gleich an Ort und Stelle auf, einen waagerechten Untergrund vorausgesetzt. Die Farbe weiß hat uns etwas gestört, aber das ist verkraftbar. Lieber hätten wir grau gehabt, wie die 2 im letzten Jahr gekauften Beete. Das Preisleistungsverhältnis hatte uns vom Kauf lange abgehalten, die derzeitige Teuerung gab dann den Ausschlag. Wir bauen selbst Aufbauten für die Beete, z. B. als Fliegen- oder Sonnen-, oder Mückenschutz, teilweise bauen wir ein kleines Treibhaus jedem Beet. Automatische Bewässerungen wären nicht schlecht.

Dodávka 4 kusov dobrá, 1 hliníkový profil bol mierne ohnutý, potom sme si ho upravili sami kliešťami, bez problémov. Postavili sme už 6 drevených vyvýšených záhonov, ktoré potom po 5 rokoch prehnili. Minulý rok sme kúpili 2 ks tejto drevoplastovej zmesi za rozumnú cenu, ale mali veľkosť 90 cm, ale boli lacné. Ale už nie je na trhu. A veci začali byť trochu baňaté. Ďalšie 4 vyvýšené postele zakúpené tu majú štyri dosky na stenu s dvoma výstužami. To dáva zmysel. Uvidíme o pár mesiacov, ako to bude vyzerať a či to zabráni vydutiu. V každom prípade sa postele ľahko postavia samostatne a môžu ich ľahko prepravovať aj dve osoby. Je lepšie ho postaviť na mieste za predpokladu vodorovného povrchu. Trochu nám prekážala biela farba, ale to sa dá zvládnuť. Uprednostnili by sme sivú, ako 2 postele, ktoré sme kúpili minulý rok. Pomer ceny a výkonu nás dlho odrádzal od nákupu, no rozhodujúci bol aktuálny nárast ceny. Konštrukcie na postele si staviame sami, napr. B. ako ochranu proti muchám alebo slnku, prípadne ochranu proti komárom, niekedy postavíme ku každému záhonu malý skleník. Automatické zavlažovanie by nebolo zlé.

Overená kontrola

Der Karton wiegt knapp 30 kg und ist daher echt schwer. ich denke allerdings, dass dies ein Zeichnen von guter Qualität ist- So ist es wirklich sehr stabil. Es lässt sich relativ einfach zusammen bauen - obwohl es doch etwas dauert. Die Anleitung dazu ist aber auch sehr verständlich. Das Design gefällt mir sehr gut und ich hoffe auch mal, dass die Farbe auch so toll bleibt. So sind wir damit zufrieden und für den Preis ist es auch okay.

Box váži takmer 30 kg a je teda naozaj ťažký. Myslím si však, že ide o kvalitnú kresbu- Takže je naozaj veľmi stabilná. Dá sa to pomerne ľahko poskladať – aj keď to chvíľu trvá. Pokyny sú tiež veľmi ľahko pochopiteľné. Dizajn sa mi veľmi páči a dúfam, že aj farba zostane taká skvelá. Takže sme s ním spokojní a za tú cenu je to tiež v poriadku.

Overená kontrola

Das Beet ist schnell zusammengebaut. Man sollte nur darauf achten, dass die stahlverstärkten Planken natürlich unten als erstes eingesetzt werden. Die Farbe weiß setzt Akzente im Garten, zumindest uns gefällt es. Allerdings wird es mit WPC-Material beworben. Meines Wissens nach hat WPC 60 % Holzanteil, was hier aber eher gegen 0 % zu tendieren scheint. Wir aber sicherlich der Haltbarkeit förderlich sein... Unser Fazit fällt sehr gut aus, wir würden es wieder kaufen !

Posteľ je zložená rýchlo. Mali by ste sa samozrejme uistiť, že najskôr sa použijú dosky vystužené oceľou. Biela farba dáva do záhrady akcenty, aspoň sa nám páči. Reklamuje sa však s materiálom WPC. Pokiaľ viem, WPC má 60% obsah dreva, čo sa zdá, že tu smeruje k 0%. Ale určite prispejeme k trvanlivosti... Náš záver je veľmi dobrý, kúpili by sme si ho znova!

Overená kontrola

Preis-Leistungsverhältnis. Zum Gemüse züchten

Pomer cena výkon. Na pestovanie zeleniny

Overená kontrola

Das Hochbeet ist hervorragend geeignet für einen großen, stilvollen Garten. Der Aufbau war simpel und schnell. Außen hat das Material eine Holzoptik, daher sieht das Hochbeet sehr edel aus. Vor allem gefällt mir die helle Farbe, weil dadurch ein toller Kontrast zu jeder Pflanze entsteht, die man einpflanzt. Ich fange mit Radieschen an und freue mich schon auf die Ernte!

Vyvýšený záhon je ideálny do veľkej štýlovej záhrady. Nastavenie bolo jednoduché a rýchle. Materiál má z vonkajšej strany vzhľad dreva, takže vyvýšená posteľ pôsobí veľmi elegantne. Obzvlášť sa mi páči svetlá farba, pretože vytvára skvelý kontrast k akejkoľvek rastline, ktorú zasadíte. Začínam s reďkovkami a už sa teším na úrodu!

Overená kontrola

Das Gartenbett war sehr leicht aufzubauen (zu zweit ist einfacher aber geht auch alleine) und war innerhalb von 10 Minutes fertig. Das Material ist optisch relativ einfach aber scheint sehr robust zu sein, wasserdicht und sehr pflegeleicht, kann mit einem feuchten Tuch gereinigt werden und musst nicht geölt werden. Mann muss nur achten, dass das Gartenbett tatsächlich nur für den Garten gedacht is, für die Terrasse passt es nicht, da es kein Boden hat und soll direkt auf der Erde im Garten gestellt werden.

Záhradná posteľ sa veľmi ľahko postavila (ľahšie je to s dvomi ľuďmi, ale zvládnete to aj sami) a bola hotová do 10 minút. Materiál je opticky relatívne jednoduchý, no javí sa ako veľmi robustný, vodeodolný a veľmi nenáročný na údržbu, dá sa čistiť vlhkou handričkou a nemusí sa olejovať. Len sa musíte uistiť, že záhradná posteľ je vlastne určená len do záhrady, na terasu nie je vhodná, pretože nemá podlahu a mala by byť umiestnená priamo na zemi v záhrade.

Overená kontrola

Das Gartenbeet konnte schnell aufgebaut werden, vor allem unkompliziert. Es ist sehr groß und strahlend. Es kann wunderbar als Abgrenzung benutzt werden. Wir haben es als Abgrenzung direkt an unserer Terrasse stehen, mit Kräutern bepflanzt ist es ein schöner, attraktiver Sichtschutz.

Záhradná posteľ sa dá postaviť rýchlo, najmä nekomplikovane. Je veľmi veľký a svetlý. Dá sa úžasne použiť ako ohraničenie. Máme to ako ohraničenie priamo na našej terase, vysadené bylinkami je to krásna, atraktívna zástena na ochranu súkromia.

Overená kontrola

Also, wie vorher schon beschrieben von grau keine Spur außer die Ecken (Alu). Bei mir haben bei 2 Bretter die Löcher gefehlt, musste ich selber ran. Bei einem Brett ist die Nut angebrochen, vermute mal Transport. Der Aufbau ist einfach, macht sich mit 2 Personen recht gut. Die Schrauben sind aus Edelstahl. Über die Haltbarkeit kann ich keine Angaben machen, man wird sehen. Für den Preis erwarte ich einiges.

Takže, ako už bolo popísané, žiadna stopa sivej okrem rohov (hliník). Na 2 doskách chýbali diery, musel som to urobiť sám. Na jednej doske praskla drážka, pravdepodobne pri preprave. Ľahko sa nastavuje a funguje dobre s 2 ľuďmi. Skrutky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. K výdrži sa neviem vyjadriť, uvidíme. Za cenu očakávam veľa.

Overená kontrola

Form und Material ist ok, leider kann man hier nicht von grau sprechen, habe Nova Grow bestellt, aber es ist weiss, also weisser geht es nicht, wenn man die Bretter von aussen anfasst bekommt man viele Splitter!

Tvar aj materiál je v poriadku, o šedej sa tu, žiaľ, nedá hovoriť, objednal som si Nova Grow, ale je biely, takže už nemôže byť belší, pri dotyku dosiek z vonkajšej strany máte veľa triesok!

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov