Rosario, ohnisko 3 v 1, Ø 120 cm, Ø 70 cm gril, stolová doska, oceľ
Rosario, ohnisko 3 v 1, Ø 120 cm, Ø 70 cm gril, stolová doska, oceľ
Rosario, ohnisko 3 v 1, Ø 120 cm, Ø 70 cm gril, stolová doska, oceľ
Rosario, ohnisko 3 v 1, Ø 120 cm, Ø 70 cm gril, stolová doska, oceľ
Rosario, ohnisko 3 v 1, Ø 120 cm, Ø 70 cm gril, stolová doska, oceľ
Rosario, ohnisko 3 v 1, Ø 120 cm, Ø 70 cm gril, stolová doska, oceľ
Rosario, ohnisko 3 v 1, Ø 120 cm, Ø 70 cm gril, stolová doska, oceľ
Rosario, ohnisko 3 v 1, Ø 120 cm, Ø 70 cm gril, stolová doska, oceľ

Rosario ohnisko 3 v 1

70 cm 120 cm Povrchová úprava
246,90 € 339,90 € (cena s DPH)

Rosario ohnisko 3 v 1

246,90 € 339,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 6 - 8 pracovných dní
14 dní na vrátenie

Najväčšie výhody

Trikrát praktická: nádoba na oheň, otočný gril a stôl v jednom

Otočný gril: výškovo nastaviteľný a otočný 70 cm gril, vyrobený z nehrdzavejúcej ocele V2A

Obrovská: nádoba s priemerom 70 cm s obvodovou odkladacou plochou so šírkou 25 cm

Popis produktu

Nezáleží, či teraz príde zima, alebo nie: 3-v-1 nádoba na oheň Blumfeldt Rosario je rozhodne najhorúcejším miestom v záhrade, na dvore alebo na terase. Nekomplikovane spája horúce miesto na oheň s praskajúcimi polienkami s veľkým otočným grilom na uspokojenie gurmánskych pôžitkov alebo slúži tiež ako stôl pre spoločenské stretnutie vo vonkajšom prostredí.

S priemerom misy 70 cm ponúka ohnisko Blumfeldt Rosario dostatok priestoru pre veľký táborák z polien, dreveného uhlia alebo grilovacích brikiet. Spodná časť misy sa dvíha do výšky pre ešte lepší dojem z plápolajúceho ohňa. Obvodová, 25 cm široká odkladacia plocha robí zhromaždenie okolo táboráka ešte spoločenskejším - buď na odloženie horúcich nápojov, alebo na umiestnenie grilovacieho riadu. Pretože Blumfeldt Rosario je tiež kompletný otočný gril s 70 cm grilovacím roštom z ušľachtilej ocele V2A. Jednoducho pripojte držiak grilu do štyroch voliteľných výškových úrovní a môžete sa pustiť do jednoduchého pohostenia rodiny, priateľov a hostí. A keď neplápolajú v nádobe žiadne plamene, môže sa zmeniť pomocou veľkého, presne sediaceho krytu na obrovský okrúhly stôl vo voľnom priestranstve. Obvodová opierka na nohy sa postará o ešte väčšiu relaxáciu.
Či už s plameňmi, alebo bez nich: Nádoba na oheň Blumfeldt Rosario je vždy dekoratívnym vrcholom v záhrade, na dvore alebo na terase. Vyrobená kompletne z ocele, má nielen rustikálny šarm, ale je tiež obzvlášť robustná a odolná voči poveternostným vplyvom.

Horúca vášeň pre záhradu! Nádoba na oheň Blumfeldt Rosario sa postará o príjemné posedenie.

Upozorňujeme, že misa na oheň je dodávaná ako montážna sada. Montáž sa dá vykonať v závislosti od technických zručností približne za 30 minút.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • obvodová opierka na nohy pre ešte väčšie pohodlie
 • na použitie s dreveným uhlím alebo s drevom na kúrenie
 • otvorená nádoba na oheň s mriežkou na zachytávanie iskier
 • nádoba na oheň s koľajničkami na dne pre zlepšenú cirkuláciu vzduchu
 • gril s neprehrievajúcou sa rukoväťou pre jednoduché otáčanie
 • štyri nastaviteľné úrovne výšky grilu
 • vrátane kutáča/úchytu na zdvihnutie lapača iskier, resp. grilovacieho roštu a na rozloženie ohňa
 • bezpečné a pevné postavenie
 • lakovanie odolné voči teplu
Rosario, ohnisko 3 v 1, Ø 120 cm, Ø 70 cm gril, stolová doska, oceľ

Vlastnosti a rozmery

 • rozmery (bez grilovacieho nadstavca): 120 x 47,5 cm (Ø x V)
 • rozmery (s nasadeným grilovacím nadstavcom): 120 x 70 cm (Ø x V)
 • priemer grilovacieho roštu/nádoby na oheň: 70 cm
 • hmotnosť: cca 30 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x nádoba na oheň (montážna sada)
 • 1 x grilovací rošt
 • 1 x kryt na nádobu na oheň
 • 1 x kutáč
 • montážny návod

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 6 - 8 pracovných dní

339.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(14 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Vor knapp einem Jahr gekauft und mehrfach getestet. Kleine Abzüge gibt es für die ungenauen Bohrungen beim Zusammenbau. Außerdem rosten die Schrauben sehr schnell. Als Feuerschale gibt es eine 1. Als Grill nur eine 2-3, weil man viel Kohle benötigt um die Hitze zu halten. Eine Grilllage ist nur möglich, danach kommt nicht mehr genug Hitze an. Die Grundfläche ist zum Grillen zu groß, zu weit vom Rost entfernt und zu offen ringsum im unteren Bereich. Der Schwenkgrill ist super, die Ablage ringsum auch.

Kupovaný asi pred rokom a niekoľkokrát odskúšaný. Existujú malé zrážky za nepresné vŕtanie pri montáži. Skrutky navyše veľmi rýchlo hrdzavejú. Ako ohnisko je 1. Ako gril len 2-3, pretože na udržanie tepla potrebujete veľa uhlia. Grilovacia poloha je možná len vtedy, keď už nie je dostatok tepla. Základňa je príliš veľká na grilovanie, príliš ďaleko od roštu a príliš otvorená dookola v spodnej časti. Otočný gril je skvelý, rovnako ako polica dookola.

Overená kontrola

Wir haben die Feuerschale bereits einige Male verwendet und sind bislang sehr zufrieden. Ideal ist die Kombination von verstellbarem Grill und Feuerschale. Häufig kam bei uns der Wunsch auf, nach dem Grillen noch etwas Wärme vom Grill zu erhalten. Dies ist jetzt ohne Probleme möglich, indem man einige Holzstücke auf die restliche Glut vom Grill legt. Für diesen Einsatz ist die Feuerschale ideal. Weniger solide als der Rest ist die Holzplatte. Zwar kann man so die Feuerschale auch als Tisch verwenden. Die Platte macht allerdings einen weniger wertigen Eindruck als die restlichen Materialien. Uns ist dies eher egal, daher gibt es auch die volle Punktzahl.

Ohnivú misu sme už použili viackrát a zatiaľ sme veľmi spokojní. Ideálna je kombinácia polohovateľného grilu a ohniska. Často sme po grilovaní chceli získať trochu tepla z grilu. Teraz je to možné bez problémov položením niekoľkých kúskov dreva na zvyšné žeravé uhlíky z grilu. Miska na oheň je na tento účel ideálna. Drevená doska je menej pevná ako ostatné. Misu na oheň môžete použiť aj ako stolík. Doska však pôsobí menej hodnotným dojmom ako ostatné materiály. To je pre nás úplne jedno, a preto získavame plný počet bodov.

Overená kontrola

Sehr schade das die Bohrlöcher für die Schrauben falsch herum waren um den Ring an den Füßen fest zu schrauben ohne handwerkliches Geschick hätte das eine Reklamation ergeben

Škoda, že boli zle vyvŕtané otvory na skrutky, aby sa krúžok priskrutkoval k nohám bez manuálnej zručnosti, to by malo za následok reklamáciu

Overená kontrola

Leider sind einige Bohrungen an der falschen Stelle. Sonst sehr gut

Bohužiaľ, niektoré diery sú na nesprávnom mieste. Inak veľmi dobré

Overená kontrola

Habe für mein Garten gekauft Feuerschale top verarbeitet, Material ist super und schützt von Rost,genug schief und als Tisch super nutzbar.Mit einem Schalen-Durchmesser von 70 cm bietet viel Platz, um mit den freunden party zu machen & unterhalten

Kúpil som si misku na oheň na záhradu,super spracovanie,skvelý materiál a chráni pred hrdzou, dostatočne krivá a super použiteľná ako stôl.S priemerom misky 70 cm ponúka dostatok priestoru na párty a zábavu priatelia

Overená kontrola

Bestellt, gleich geliefert, ausgepackt und fix zusammengebaut! Der Aufbau war Simpel und Siehe da. Eine unglaublich schicke und stabile Feuerschale. Und dann auch noch mit Grilloption! Ich bin wirklich begeistert und empfehle diese Feuerschale gerne weiter!

Objednané, ihneď doručené, rozbalené a rýchlo zmontované! Štruktúra bola jednoduchá a hľa. Neuveriteľne elegantná a stabilná miska na oheň. A potom aj s možnosťou grilovania! Som naozaj nadšený a s radosťou odporúčam túto misku na oheň!

Overená kontrola

Diese Feuerschale ist wirklich vielseitig und riesig! Nach gemessenen 23 Minuten war die Feuerschale von mir allein zusammengebaut. Der Aufbau war dabei erfreulich einfach und die Anleitung leicht verständlich (wenn auch recht klein). Aufgrund des Gewichtes von ca. 30 Kg sollte man die Feuerschale jedoch am besten zu zweit tragen. Ich freue mich schon auf die erste Grillfeier. Denn mit dieser Feuerschale kann man (wenn Corona es erlaubt) echt viele Freunde einladen. Aktuell nutzen wir das Produkt als Tisch für unsere Gartenlandschaft. Doch später wollen wir sie auch als Grill und Feuerschale nutzen. Ein echter Partyhit. Zumal auf der Grillfläche auch sehr viel Platz ist. Der Grill ist übrigens höhenverstellbar und lässt sich auch zur Seite drehen. Beides funktioniert leichtgängig.

Táto miska na oheň je skutočne všestranná a obrovská! Po odmeraných 23 minútach som misku na oheň sám zostavil. Konštrukcia bola príjemne jednoduchá a návod na pochopenie (aj keď dosť malý). Vzhľadom na hmotnosť cca 30 kg je najlepšie misku na oheň prenášať v dvoch osobách. Už sa teším na prvú gril párty. Pretože s touto miskou na oheň môžete pozvať veľa priateľov (ak to Corona dovolí). Momentálne produkt používame ako stôl do našej záhradnej krajiny. Neskôr ho však chceme využiť aj ako gril a misu na oheň. Skutočný párty hit. Najmä preto, že aj na grilovacej ploche je veľa miesta. Gril je mimochodom výškovo nastaviteľný a dá sa otočiť aj do strany. Obe fungujú bez problémov.

Overená kontrola

Tolle Feuerschale mit viel Zubehör.

Skvelá miska na oheň s množstvom príslušenstva.

Overená kontrola

Erstes Lagerfeuer und alle waren begeistert. Ich würde die wieder kaufen.

Prvý táborák a všetkým sa páčil. Kúpil by som si ich znova.

Overená kontrola

Optisch ein Hingucker und bisher auch von der Qualität überzeugend. Toll auch, dass der Grillrost höhenverstellbar ist!

Vizuálne pútavý a zatiaľ aj kvalitatívne presvedčivý. Skvelé je aj to, že grilovací rošt je výškovo nastaviteľný!

Overená kontrola

Super elegante Feuerschale mit Grill Funktion

Super elegantná misa na oheň s funkciou grilovania

Overená kontrola

Die Rosario Feuerschale ist riesig! Da kann man schon mal mehr Leute einladen zum Grillen. Sie kommt in mehreren Einzelteilen und den passenden Schrauben ganz okay verpackt zu dir. Der Karton ist natürlich auch ziemlich groß und das Ding wiegt ca 30 Kilo. Also holst du dir am besten jemanden zum Hochheben. Der Aufbau klappt dann alleine ganz gut und man braucht etwa eine halbe Stunde. Die Anleitung ist super knapp und echt klein und verschwommen. Dafür einen halben Stern Abzug. Unten bei den Teilen für den Ring ist das Material zwar super stabil, doch sind die Löcher entweder in den Füßen oder in den Ringteilen falsch gestanzt, sodass man sie nicht an den Halterungen arretieren kann. Sie halten zwar dennoch, aber aufgrund des hohen Preises ist es schon ein wenig ärgerlich. Dafür ebenfalls ein halber Stern weniger. Das beiliegende Werkzeug ist eher zum Angucken, besser, du nimmst eines aus deiner Werkzeugkiste, denn die dazugehörigen Schlüssel und Schrauber sind unhandlich und verbiegen schnell, was ich aber schon als normal erachte bei allen beiliegenden Werkzeugen. Ist die Schale zusammengebaut, lässt sie sich alleine sehr schlecht von A nach B bewegen. Das bedeutet aber nur, dass du wirklich viel Platz drin und drauf hast. Sie kann als Grill, Tisch oder Feuerschale herhalten. Die Grillfläche ist ebenfalls mächtig. Der Grill lässt sich wegschwenken und ist in Stufen einfach höhenverstellbar. Optisch ist die Schale natürlich ein absoluter Hingucker! Alles in allem ist sie stabil und funktional, passt, wackelt (nicht) und hat Luft.

Miska na oheň Rosario je obrovská! Na grilovačku môžete pozvať viac ľudí. Dodáva sa v niekoľkých samostatných častiach a príslušných skrutkách, zabalené celkom v poriadku. Krabička je samozrejme aj dosť veľká a tá vec váži okolo 30 kíl. Takže najlepšie prizvite niekoho, kto vás zdvihne. Montáž potom funguje celkom dobre aj svojpomocne a trvá asi pol hodiny. Návod je super krátky a naozaj malý a rozmazaný. Polhviezdičkový odpočet za to. Zatiaľ čo nižšie uvedený materiál pre kusy krúžkov je super pevný, otvory v nohách alebo v kusoch krúžkov sú nesprávne vyrazené, takže ich nemôžete uzamknúť ku konzolám. Stále držia, no vzhľadom na vysokú cenu je to trochu otravné. Za to o pol hviezdičky menej. Dodávané nástroje sú skôr na pohľad, je lepšie, ak si jeden vyberiete zo svojej skrinky s náradím, pretože kľúče a skrutkovače, ktoré sú s ním dodávané, sú nepraktické a rýchlo sa ohýbajú, čo považujem za normálne so všetkými dodanými nástrojmi. Keď je škrupina zložená, je veľmi ťažké ju samostatne presunúť z bodu A do bodu B. To však znamená len to, že v ňom a na ňom máte naozaj veľa miesta. Dá sa použiť ako gril, stôl alebo misa na oheň. Výkonná je aj grilovacia plocha. Gril je možné odklopiť a je ľahko výškovo nastaviteľný v krokoch. Z vizuálneho hľadiska je misa samozrejme absolútnou pastvou pre oči! Celkovo je stabilný a funkčný, sedí, kolíše (nie) a má vzduch.

Overená kontrola

Mein mann hat ihn innerhalb 2o min zusammengebaut. Und das ohne zu schimpfen Bei uns haben auch alle teile gut zusammengepasst. Nachdem wir das abstellgitter auch zusammengeschraubt haben, war dann auch dieses ohne versetzungen. Die schale ist zwar echt schwer, aber dafür auch gut stabil. Schrauben sind ein paar übrig... Weiss nicht, ob wir was vergessen haben, oder ob sie als ersatz dabei sind

Môj manžel to zložil za 20 minút. A to bez reptania.U nás ladili všetky časti dobre. Potom, čo sme zoskrutkovali aj úložný rošt, bol aj tento bez odsadení. Škrupina je naozaj ťažká, no zároveň veľmi stabilná. Zostalo niekoľko skrutiek... Neviem, či sme na niečo nezabudli, alebo sú priložené ako náhradné

Overená kontrola

Die Medien konnten nicht geladen werden. Guter Artikel für einen guten Preis. Die Verarbeitung ist sehr gut gelungen. Lässt sich super gut zusammen setzen. Wir sind begeistert von dem Produkt. Schaut einfach mal gut aus. Auch im der Verwendung gibt es keine Probleme. Zufriedenheit

Médium sa nepodarilo vložiť. Dobrá vec za dobrú cenu. Spracovanie je veľmi dobré. Skvele sa to dáva dokopy. Z produktu sme nadšení. Len dobre vyzerať. Problémy nie sú ani pri používaní. spokojnosť

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov