Springbreak 2000, vozík na nápoje, chladiaci vozík na terasy, 80 l, ratanový dizajn Tmavá taupe
Springbreak 2000, vozík na nápoje, chladiaci vozík na terasy, 80 l, ratanový dizajn Tmavá taupe
Springbreak 2000, vozík na nápoje, chladiaci vozík na terasy, 80 l, ratanový dizajn Tmavá taupe
Springbreak 2000, vozík na nápoje, chladiaci vozík na terasy, 80 l, ratanový dizajn Tmavá taupe
Springbreak 2000, vozík na nápoje, chladiaci vozík na terasy, 80 l, ratanový dizajn Tmavá taupe
Springbreak 2000, vozík na nápoje, chladiaci vozík na terasy, 80 l, ratanový dizajn Tmavá taupe

Springbreak 2000 vozík na nápoje

96 cm Nápojová karta 19 kg
314,90 € 399,90 € (cena s DPH)
Základná farba:

Springbreak 2000 vozík na nápoje

314,90 € 399,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 6 - 8 pracovných dní
14 dní na vrátenie

Najväčšie výhody

Vozík na chladenie nápojov alebo potravín s použitím kociek ľadu alebo s chladiacou náplňou

Veľký úložný priestor s kapacitou 80 litrov - ideálne pre zásobovanie veľkých a malých osláv, športových akcií alebo festivalov

Ušľachtilá, luxusná konštrukcia s tmavým ratanovým dizajnom

Popis produktu

Ľad. Chlad. Osvieženie. Chladič nápojov Blumfeldt Springbreak sa na leto hodí! Osviežujúce pivo, šumivá kola a perlivá limonáda v arktickom kúpeli z kociek ľadu: Kompletná pomoc proti potu, teplu a smädu. Osvieženie na záhradných párty, športových podujatiach, festivaloch a verejnom premietaní.

Obrovský, 80 litrov veľký vnútorný priestor terasového chladiaceho vozíka Blumfeldt Springbreak ponúka viac než dosť priestoru na chladené nápoje pre zvládnutie nielen prvého polčasu s chladnou hlavou. Vďaka tomu je vhodný nielen pre zásobovanie malých súkromných osláv, ale aj pre profesionálne použitie v cateringu. Jednoduchý prístup do izolovaného chladiaceho boxu umožňujú dve krycie veká, ktoré držia chlad vnútri a teplo von. S miernym trhnutím odstraňuje integrovaný otvárač uzávery z fliaš a umiestňuje kovové vrchnáky priamo do svojho zberného boxu.

Nič nie je také náročné, ako upratať po večierku. Chladič nápojov Blumfeldt Springbreak pomôže: Rozpustený ľad sa jednoducho vyprázdni cez vypúšťaciu skrutku. Odkladacia polica ponúka priestor pre uloženie prázdnych fliaš. Pre jednoduchý pohyb z miesta alebo na miesto oslavy má vozík na nápoje štyri hladko pohyblivé kolesá. Dve parkovacie brzdy sa starajú aj v najväčšom párty ruchu o stabilitu.

Nech je akokoľvek horúco: O studené nápoje je postarané!

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • Veľmi dobré komerčné využitie v gastronómii pri cateringu
 • Vrátane otvárača na fľaše a krytu
 • Úplne nezávislý od elektrického prúdu
 • Jednoduché čistenie vďaka odnímateľnému veku
 • Vypúšťací otvor na dne chladiaceho boxu pre vypustenie roztopených ľadových kociek
 • Veľká odkladacia plocha 67 x 35 cm, napr. pre uloženie debien na vratné fľaše
 • Dve parkovacie brzdy pre bezpečné umiestnenie
 • Rukoväte na oboch stranách pre ľahké ťahanie alebo tlačenie vozíka
Springbreak 2000, vozík na nápoje, chladiaci vozík na terasy, 80 l, ratanový dizajn

Rozmery a technické podrobnosti

 • Rozmery (kompletne): cca 96 x 88 x 44 cm (ŠxVxH)
 • Rozmery (vnútorný priestor): cca 75 x 30 x 35,5 cm (ŠxVxH)
 • Rozmery (odkladacia polica): cca 67 x 35 cm (ŠxD)
 • Rozmery (rukoväte): cca 17 x 2,5 cm (DxØ)
 • Váha: cca 19 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x vozík na nápoje
 • 1 x montážny návod

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 6 - 8 pracovných dní

399.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(10 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Super verpackt, einfacher Aufbau, gute Qualität.

Super zabalené, jednoduchá montáž, dobrá kvalita.

Overená kontrola

Ist alles iO.

Je všetko v poriadku?

Overená kontrola

alles super

všetko super

Overená kontrola

Produkt wurde innerhalb 2 Werktagen geliefert. Alle Teile kamen in einwandfreiem Zustand an. Zusammenbau leicht, 1 Stunde habe ich gebraucht. Funktioniert einwandfrei. Rollen laufen gut. Wagen ist stabil. Der Deckel ist halbseitig auf klappbar. Der Raum für die Flaschen ist nicht abgeteilt. Deshalb kann man auch grosse Flaschen legen. Der Innenraum ist sehr leicht sauber zu halten. Ich bin ganz begeistert und würde ihn wieder kaufen. .

Tovar bol doručený do 2 pracovných dní. Všetky diely dorazili v perfektnom stave. Jednoduchá montáž, trvalo mi to 1 hodinu. Funguje bezchybne. Role idú dobre. Auto je stabilné. Veko sa dá z jednej strany odklopiť. Priestor pre fľaše nie je oddelený. Preto môžete dať aj veľké fľaše. Interiér sa veľmi ľahko udržiava v čistote. Som veľmi ohromený a kúpil by som si ho znova. .

Overená kontrola

Habe nun schon 3 Stück davon gekauft. Macht Sommer Partys sehr viel stressfreier. Einfach perfekt. Hält Getränke sehr lange kalt. Praktisch mit Ablauf. Füsse könnten ein wenig stabiler sein aber im großen und ganzen ein super Produkt.

Už som si kúpil 3 z nich. Letné párty sú oveľa menej stresujúce. Proste perfektný. Udrží nápoje dlhodobo studené. Pohodlné s odtokom. Nohy by mohli byť trochu stabilnejšie, ale celkovo skvelý produkt.

Overená kontrola

Umlackiert und einfach cool

Prelakované a proste cool

Overená kontrola

Wir sind bisher total zufrieden. Der Wagen war auf unserer Party mit Wasser und Eis gekühlt und hat alle Getränke ordentlich kühl gehalten. Der Zusammenbau war einfach und alle Teile haben prima gepasst. Klar Empfehlung!

Zatiaľ sme úplne spokojní. Auto bolo na našej párty chladené vodou a ľadom a chladilo všetky nápoje. Montáž bola jednoduchá a všetky diely perfektne sedeli. Jasné odporúčanie!

Overená kontrola

Leider erst zum Ende des Zusammenbaus festgestellt, dass zwei von vier Gewinden der Bodenrollen nicht exakt passten und die Montage mit „roher Gewalt“ unter Zuhilfenahme von Werkzeug erfolgen musste. Dazu lässt sich die Feststellbremse an den Bodenrollen nur sehr schwer aktivieren. Der zweigeteilte Deckel kann mit Knaufen geöffnet werden. Für einen der beiden Knaufe war eine komplett verbogene Schraube durch den Deckel gezogen, so dass sich der Knauf nicht montieren ließ. Im Feldeinsatz ist der Getränkewagen aber gut zu gebrauchen, die Getränke blieben an einem heißen Sommertag über 24 Stunden lang angenehm kühl.

Žiaľ, až na konci montáže sme zistili, že dva zo štyroch závitov na podlahových valčekoch nesedia presne a montáž bolo potrebné vykonať „hrubou silou“ za pomoci náradia. Okrem toho je veľmi ťažké aktivovať parkovaciu brzdu na podlahových valcoch. Dvojdielne veko sa dá otvárať gombíkmi. Cez kryt jedného z dvoch gombíkov sa pretiahla úplne ohnutá skrutka, takže gombík nebolo možné namontovať. V teréne sa však vozík na nápoje ľahko používa, nápoje zostali v horúcom letnom dni príjemne chladné aj viac ako 24 hodín.

Overená kontrola

Der Wagen ist der Hammer... Läuft gerade im Härtetest! 38 Grad Lufttemperatur, 41 Grad in der Sonne..... Befüllt mit kaltem Wasser und Eiswürfel, Getränke ungekühlt eingelegt... 2 1/2 Tage danach noch gut und kühl genießbar! Sehr zu empfehlen!

Auto je úžasné... Beží v teste odolnosti! Teplota vzduchu 38 stupňov, na slnku 41 stupňov..... Plnené studenou vodou a kockami ľadu, nápoje vložené bez chladenia... O 2 1/2 dňa neskôr stále dobré a v pohode na pitie! Odporúčame!

Overená kontrola

Schnelle Lieferung und einfache Montage. Mit 8 kg Eiswürfeln hatten wir 3 Tage nach unserer Gartenparty noch immer kalte Getränke, das hatten wir so nicht erwartet. Schafft Platz im Kühlschrank und sieht toll aus.

Rýchle dodanie a jednoduchá montáž. S 8 kg ľadových kociek sme ešte 3 dni po našej záhradnej párty mali studené nápoje, čo sme nečakali. Uvoľňuje miesto v chladničke a vyzerá skvele.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov