Tieniace pásy na plot, záhradný plot, PVC, 450 g/m², 50 × 19 cm, spony Stredne šedá
Tieniace pásy na plot, záhradný plot, PVC, 450 g/m², 50 × 19 cm, spony Stredne šedá
Tieniace pásy na plot, záhradný plot, PVC, 450 g/m², 50 × 19 cm, spony Stredne šedá
Tieniace pásy na plot, záhradný plot, PVC, 450 g/m², 50 × 19 cm, spony Stredne šedá
Tieniace pásy na plot, záhradný plot, PVC, 450 g/m², 50 × 19 cm, spony Stredne šedá
Tieniace pásy na plot, záhradný plot, PVC, 450 g/m², 50 × 19 cm, spony Stredne šedá

Tieniace pásy na plot záhradný plot

50 m Roleta posuvná 5 kg
47,90 € 59,90 € (cena s DPH)
Základná farba:

Tieniace pásy na plot záhradný plot

47,90 € 59,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie

Najväčšie výhody

Ochrana súkromia: nepriehľadná textilná páska ako ochrana súkromia v tvojej záhrade

Odolná proti UV žiareniu a poveternostným vplyvom: pevná PVC tkanina v prémiovej kvalite

Odolná proti zime a teplu: vhodná do rozsahu teplôt od -30° do +70 °C

Popis produktu

Ideálne aj počas búrky: tieniace pásy Blumfeldt Winter & Bani chránia nielen pred zvedavým pohľadmi susedov a okoloidúcich, ale aj pred vetrom. Sú optimálnym riešením pre viac súkromia v záhrade. Maximálny pokoj a súkromie pocítiš predovšetkým počas opaľovania alebo kúpania v bazéne. Ani pri práci v záhrade alebo počas príjemného stretnutia s priateľmi a rodinou ti nebude nikto nazerať do záhrady.

Husté ako živý plot, odolné proti poveternostným vplyvom a s dlhou životnosťou: tieniace pásy sú vyrobené z pevnej PVC tkaniny s hustotou 450 g/m². Vďaka tomu je materiál tieniacej pásky mimoriadne robustný, dokonca aj v zime. Materiál je odolný proti UV žiareniu a odoláva poveternostným vplyvom. Optimálne je vhodný do okolitej teploty od -30° do +70°. Okrem toho sa veľmi jednoducho upevňuje votkaním do záhradného plotu. Pomocou priložených spôn môžeš pásy jednoducho pripevniť k tyčiam mriežky tvojho plotu. Tieto tieniace pásy sú vhodné pre všetky bežne dostupné ploty zo zváraného pletiva s rozostupmi vodorovných tyčiek 20 cm, vzdialenosť medzi zvislými tyčami sa môže líšiť. Pomocou nožníc môžeš pásku odstrihnúť na správnu dĺžku a navrhnúť tak individuálne svoj plot – dokonca aj vo vkusnom pruhovanom vzore, pretože existujú rôzne farebné varianty.

Oddýchni si v súkromí chránenom pred vetrom: rafinované tieniace pásy Blumfeldt Winter & Bani v prémiovej kvalite ideálne tienia tvoju záhradu!

Zobraziť viac

Vlastnosti

  • tieniaca páska na ploty s 20 cm rozstupom vodorovných tyčiek
  • príslušenstvo k bežným plotom zo zváraného pletiva
  • materiál: PVC tkanina s hustotou 450 g/m²
  • jednoduchá montáž prevliekaním
  • vrátane 26 upevňovacích spôn
Tieniace pásy na plot, záhradný plot, PVC, 450 g/m², 50 × 19 cm, spony

Rozmery a technické podrobnosti

  • rozmery: cca 50 × 0,19 m (Š × H)
  • hmotnosť: cca 5 kg

Čo bolo poslané

  • 1 × tieniaca páska (kotúč)
  • 26 × upevňovacia spona

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

59.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(19 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Das Produkt ist gut, lässt sich einfach einarbeiten in en Zaun. Jedoch habe ich auch bei meiner zweiten Bestellung Grün bestellt, aber Grau erhalten. Aber egal , jetzt ist der Zaun zweifarbig. Sieht gut aus.

Produkt je dobrý, ľahko sa začlení do plotu. Pri druhej objednávke som si však objednal aj zelenú, no dostala som sivú. Ale nevadí, teraz je plot dvojfarebný. Vyzerá dobre.

Overená kontrola

Sehr gutes Produkt! Jeder Zeit wieder

Veľmi dobrý produkt! Kedykoľvek

Overená kontrola

Top

Hore

Overená kontrola

Sehr gut und leichte Verarbeitung

Veľmi dobré a ľahké spracovanie

Overená kontrola

Sieht sehr gut und hochwertig aus. Lässt sich prima einflechten. Aber Vorsicht! Nicht zu doll knicken sonst kommt es zu Weißbruch(sichtbare weiße Stellen). Persönlicher Tip: Die Flamme eines Feuerzeugs, kurz an die weiße Stelle halten. Bitte Beachten! Auf der Rolle sind bei Hart- PVC immer zugeschnittene Streifen von 2,53m.

Vyzerá veľmi dobre a kvalitne. Dá sa dobre zapliesť. Ale pozor! Neohýbajte sa príliš, inak dôjde k bieleniu (viditeľné biele škvrny). Osobný tip: Plameň zapaľovača podržte krátko na bielom mieste. Vezmite prosím na vedomie! Pri tvrdom PVC sú na kotúči vždy narezané pásy 2,53 m.

Overená kontrola

Alles top

Všetko super

Overená kontrola

Sehr stabil einfache Montage

Veľmi stabilná jednoduchá montáž

Overená kontrola

Sehr gut zu verarbeiten und reißt auch bei heißem Sommerwetter, bei dem das Material gefühlt sehr weich wird, nicht. Unter diesen Bedingungen nicht zu stark spannen damit bei kaltem Wetter die Zugspannung nicht zu groß wird!

Veľmi ľahko sa s ním pracuje a netrhá sa ani v horúcom letnom počasí, kedy je materiál na dotyk veľmi mäkký. Za týchto podmienok príliš neuťahujte, aby ste predišli nadmernému napnutiu v chladnom počasí!

Overená kontrola

Bin sehr zufrieden mit dem Produkt, könnte nicht besser sein. Die Streifen waren sogar auf 2,5 m geschnitten, hatte ich nicht erwartet, sehr gut!!!

S produktom som veľmi spokojný, nemôže byť lepší. Pásy boli dokonca narezané na 2,5 m, to som nečakal, veľmi dobré!!!

Overená kontrola

Montage gut, Stabilität im Material könnte besser sein

Montáž dobrá, stabilita v materiáli by mohla byť lepšia

Overená kontrola

Also ich habe das Material, welches auf einer Rolle geliefert wird ausgepackt und stellte erst ein mal fest, dass es ein eher dünnes Folienmaterial mit Gewebeeinlage ist. Es macht einen einfachen Eindruck - von Premiumqualität würde ich nun nicht sprechen. Eine Seite ist glänzend, die andere matt, es lässt sich durchaus gut und einfach verarbeiten und das Ergebnis sieht auch gut aus. Wer nun tatsächlich Premium sucht sollte, glaube ich, mehr Geld ausgeben. Über die Haltbarkeit kann ich nichts sagen, da gerade erst verbaut. Vom Preis-Leistungs-Verhältnis ist das Produkt echt in Ordnung!

Vybalil som teda materiál, ktorý je dodávaný na rolke a najskôr som si všimol, že ide o dosť tenký filmový materiál s látkovou vložkou. Pôsobí jednoduchým dojmom – nenazval by som to prémiovou kvalitou. Jedna strana je lesklá, druhá matná, celkom dobre a ľahko sa spracováva a výsledok aj dobre vyzerá. Ak skutočne hľadáte prémiu, myslím, že by ste mali minúť viac peňazí. Nemôžem komentovať životnosť, pretože bol práve nainštalovaný. Produkt má skutočne dobrú hodnotu za peniaze!

Overená kontrola

Sehr zufrieden damit, lässt sich super verarbeiten und sieht gut aus. Top Preis für die Länge bei der Qualität

Som s ním veľmi spokojný, funguje skvele a dobre vyzerá. Najlepšia cena za dĺžku s kvalitou

Overená kontrola

Der Aufbau ging einfach und schnell. Optisch macht das richtig was her! Bin begeistert

Stavba bola jednoduchá a rýchla. Vizuálne je to naozaj niečo! Som nadšený

Overená kontrola

Diese Hart-PVC Streifen sind der Hammer! Sehen super aus, lassen sich bestens verarbeiten (egal ob einziehen, kürzen, oder kleine Ecken rausschneiden). Ich nehme nie wieder einen anderen Sichtschutz. Direkt 2 Pakete zu meinen schon 3 bestellten dazu bestellt!

Tieto tvrdé PVC pásy sú úžasné! Vyzerajú skvele a ľahko sa spracovávajú (bez ohľadu na to, či sú vtiahnuté, skrátené alebo vyrezané malé rohy). Iný odtieň už nikdy nepoužijem. Priamo objednané 2 balíčky k mojim už objednaným 3!

Overená kontrola

Gutes Material, einfache Montage

Dobrý materiál, jednoduchá montáž

Overená kontrola

Die Streifen sind sehr stabil und gefallen mir wesentlich besser als die dünnen Ausführungen. Das Einziehen geht mit etwas Kraft und Geschick auch alleine. Bei 90° Kurven muss man etwas darauf achten, dass der Streifen nicht knickt. Die Länge hat sehr gut gepasst. An den Stellen, wo der Zaun verschraubt ist, musste ich kleine Ecken aus dem Streifen herausschneiden. Mit einer stabile Schere war das zuschneiden kein Problem. Bisher habe ich die Streifen zwei Wochen verbaut, eine Nacht hatten wir davon Sturm. Hier ist nichts verrutscht und alles sieht noch wie neu aus. Eine klare Kaufempfehlung von mir. Sollte sich die nächsten Monate eine Verschlechterung im Zustand bemerkbar machen, werde ich das hier ergänzen.

Pásiky sú veľmi stabilné a páčia sa mi oveľa viac ako tenké verzie. S trochou sily a zručnosti sa dá vtiahnuť aj samostatne. Pri 90° zakriveniach musíte dávať pozor, aby sa pás neohol. Dĺžka bola veľmi dobrá. V miestach, kde je plot priskrutkovaný, som musel z lišty vyrezať malé rohy. S pevnými nožnicami nebolo strihanie žiadny problém. Zatiaľ som pásy inštaloval dva týždne, jednu noc sme mali búrku. Nič sa tu nepošmyklo a všetko vyzerá stále ako nové. Jasné odporúčanie na nákup odo mňa. Ak by sa v najbližších mesiacoch prejavilo zhoršenie stavu, pridám to sem.

Overená kontrola

Leute, kauft gleich was vernünftiges! Ich hatte erst diesen lapprigen Sichtschutz, der sich wie Stoff anfühlt, mit den Clips. Das war total das Gemurkse. Dann habe ich den Hart PVC Sichtschutz von Winter & Bani gekauft. Was soll ich sagen? Kein zuschneiden nötig, top Stabilität, exakte Passgenauigkeit, habe ich alleine bei vielen 2,5m Matten eingefädelt und ging Prima! Gebt etwas mehr Geld aus und ihr habt weniger Ärger, viel Zeit gespart und habt keine Falten im Sichtschutz durch die Pfostenhalter! Klare Kaufempfehlung!

Ľudia, kúpte si hneď niečo rozumné! Prvýkrát som mal túto bezvládnu obrazovku, ktorá vyzerá ako látka s klipmi. To bol úplný odpad. Potom som si kúpil zástenu na ochranu súkromia z tvrdého PVC od Winter & Bani. Čo môžem povedať? Nie je potrebné žiadne rezanie, špičková stabilita, presné prispôsobenie, navliekal som veľa 2,5 m rohoží sám a fungovalo to skvele! Strávte trochu viac peňazí a budete mať menej problémov, ušetríte veľa času a nebudete mať žiadne vrásky na držiakoch stĺpikov! Jasné odporúčanie na nákup!

Overená kontrola

Wir haben 2 Rolle a 50m in der Farbe Grün bestellt . Diese haben wir am zweiten Tag nach der Bestellung gut verpackt und wohlbehalten erhalten. Zum Produkt selber kann ich sagen das der erste Eindruck sehr gut ist ,Stabil aber trotzdem flexibel bei der Montage es gab keinerlei Knickspuren obwohl wir jeweils 25m lange Streifen eingezogen haben,allerdings waren wir 4 Leute mit entsprechenden System. Auch bei den hier oft kritisierten Klammern gab es bei richtiger Anwendung keine Probleme. Im übrigen liegt eine vernünftige und verständliche Anleitung mit bei mit der jeder klar kommen sollte. Von mir gibt es daher 5 Sterne für Versand und vor allem für das Produkt.

Objednali sme 2 rolky po 50 m v zelenej farbe. Tieto dobre zabalené a bezpečné sme dostali na druhý deň po objednávke. O samotnom produkte môžem povedať, že prvý dojem je veľmi dobrý, stabilný, ale stále flexibilný pri montáži, vôbec tam neboli žiadne zalomenia, každý sme síce ťahali 25m dlhé pásy, ale boli sme 4 ľudia s príslušným systémom. Pri správnom použití neboli žiadne problémy so svorkami, ktoré sú tu často kritizované. Na zvyšok existuje rozumný a zrozumiteľný manuál, s ktorým by si mal poradiť každý. Preto dávam 5 hviezdičiek za dopravu a hlavne za produkt.

Overená kontrola

Ich habe insgesamt 40 Streifen in unserem Zaun verarbeitet. Die Ware kam sehr schnell und gut verpackt an. Jeder Rolle liegt eine Montageanleitung bei. Die Steifen haben durch das Rollen eine starke Vorspannung, was für die Verarbeitung keine Rolle spielt. Die Ware ist fest und klemmt sich eng an die Stäbe an. Die Länge passt für meine 2,50 Felder einwandfrei und muss nicht gekürzt werden. Das eventuell notwendige Kürzen geht schnell und sauber. Einfach mit einem Cuttermesser 2-3 mal anritzen und dann abbrechen. Bei Schnitten der Länge nach empfiehlt sich eine 2. Person zum Halter, besonders aufgrund der Vorspannung. Einziges kleines Manko ist die Empfindlichkeit bei Knicken. Hier entstehen sofort weiße Stellen, die auch nicht mehr verschwinden. Ich kann mir vorstellen, dass dies auch bei anderen Streifen der Fall ist, kann es aber nicht beurteilen. Ich habe bei den 40 Streifen 2 helle Stellen, die nicht wirklich stören. Insbesondere gegenüber der dünnen Rollenware, halte ich das Preis- Leistungsverhältnis für sehr gut. Ich bin jedenfalls zufrieden mit dem Ergebnis.

V našom plote som spracoval celkovo 40 pásikov. Tovar prišiel veľmi rýchlo a dobre zabalený. Návod na montáž je priložený ku každej rolke. Výstuhy majú vďaka valcovaniu silné predpätie, ktoré je pre spracovanie nepodstatné. Tovar je pevný a pevne prilieha k tyčiam. Dĺžka perfektne sedí na moje 2,50 pole a nemusí sa skracovať. Akékoľvek skrátenie, ktoré môže byť potrebné, je rýchle a čisté. Jednoducho narežte 2-3 krát rezacím nožom a potom odlomte. Pri pozdĺžnom rezaní sa odporúča druhá osoba pre držiak, najmä kvôli predpätiu. Jedinou malou nevýhodou je citlivosť na zalomenie. Okamžite sa tu objavia biele škvrny, ktoré už tiež nezmiznú. Viem si predstaviť, že je to tak aj pri iných pásikoch, ale neviem posúdiť. V 40 pásikoch mám 2 svetlé miesta, ktoré mi naozaj neprekážajú. Najmä v porovnaní s tenkými rolkami si myslím, že pomer ceny a výkonu je veľmi dobrý. Každopádne som s výsledkom spokojný.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov