Vtáčia búdka so stojanom, nepremokavá strešná lepenka, ošetrené borovicové drevo
Vtáčia búdka so stojanom, nepremokavá strešná lepenka, ošetrené borovicové drevo
Vtáčia búdka so stojanom, nepremokavá strešná lepenka, ošetrené borovicové drevo
Vtáčia búdka so stojanom, nepremokavá strešná lepenka, ošetrené borovicové drevo
Vtáčia búdka so stojanom, nepremokavá strešná lepenka, ošetrené borovicové drevo

Vtáčia búdka so stojanom

0 42 cm vták dom
34,90 € 44,90 € (cena s DPH)

Vtáčia búdka so stojanom

34,90 € 44,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie

Najväčšie výhody

Bezpečne chránené: kŕmidlo pre menšie druhy voľne žijúcich vtákov so stabilným stojanom

Otvorená rozmanitosti: búdku používajú sýkorky, pinky, brhlíky, strnádky a červienky

Vo vetre aj v daždi: vďaka ošetrenému borovicovému drevu a strešnej lepenke odolnej proti poveternostným vplyvom

Popis produktu

Čo môže byť ráno lepšie ako štebotanie vtákov? S vtáčou búdkou Klarstein bambuswald so stojanom prilákaš do svojej záhrady množstvo divých vtákov a môžeš sa tešiť na pútavé možnosti pozorovania. Vtáčí domček má strechu odolnú proti poveternostným vplyvom a podstavec odolný proti vetru. Starostlivo spracované kŕmidlo pre vtákov sa dá kedykoľvek počas roka naplniť krmivom pre divých vtákov.

Vtáky sú nielen pekné na pohľad, ale sú tiež veľmi užitočné. Hubia totiž škodcov aj hmyz a ráno ťa jemne prebudia svojím spevom. Ak chceš pozorovať malých vrabcov z balkóna, terasy alebo z útulne teplej obývačky, toto kŕmidlo pre vtákov je ideálnou voľbou! Naša vtáčia búdka je vyrobená z borovicového dreva a dá sa ľahko umiestniť na miesto podľa tvojho výberu.

Elegantná vtáčia vila slúži na svoj účel predovšetkým v zime, keď je v prírode nedostatok krmiva. Môžeš ju však nechať umiestnenú po celý rok a naplniť ju dobrotami, aby bola tvoja záhrada živšia. Kŕmidlo pre vtákov odoláva všetkým poveternostným podmienkam: tmavozelená strecha ponúka fantastickú ochranu pred poveternostnými vplyvmi a ochráni krmivo pred dažďom, snehom aj vlhkosťou. Borovicové drevo je ošetrené a celá vtáčia búdka je kvalitne spracovaná.

Kŕmidlo ponúka dostatok priestoru pre sýkorky, pinky, brhlíky, strnádky, červienky a ďalšie druhy vtákov, príležitostne ju však navštevujú aj veveričky! Preto môžeš prípadne pridať do krmiva pre vtáčikov aj niekoľko lieskových orechov.

Po doručení zostavíš kŕmidlo v priebehu niekoľkých minút a môžeš ho začať používať. Vtáčí domček umiestni na miesto chránené pred mačkami, na rovný povrch (trávnik, štrk, terasa). Nezabudni pripraviť aj napájadlo.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
  • je veľmi dobre prijímaná sýkorkami, pinkami, brhlíkmi, strnádkami, červienkami a ďalšími druhmi vtákov
  • vyrobená z ošetreného borovicového dreva a strešnej lepenky odolnej proti poveternostným vplyvom
  • perfektný doplnok pre upokojujúce záhradné prostredie
  • stabilný stojan
  • dodáva sa ako 9-dielna súprava vrátane skrutiek a návodu
Vtáčia búdka so stojanom, nepremokavá strešná lepenka, ošetrené borovicové drevo

Rozmery a technické podrobnosti

  • rozmery: cca 42 × 30 × 23 cm (Š × V × H)
  • výška so stojanom: 105 cm

Čo bolo poslané

  • 1 × vtáčia búdka so stojanom
  • montážny návod

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

44.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(16 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Schnelle Lieferung, super Preis, sehr stabil und sieht sehr schön aus.

Rýchle dodanie, skvelá cena, veľmi stabilný a vyzerá veľmi pekne.

Overená kontrola

Sehr schönes Vogelhaus, gut verarbeitet und für den Preis sind die Erwartungen erfüllt. — Sicherlich sollte man nicht zu lang warten, mit dem Nachlasieren, der Holzteile. —

Veľmi pekný domček pre vtáky, dobre vyrobený a za cenu splnil očakávania. — Pred presklením drevených častí by sa určite nemalo čakať príliš dlho. —

Overená kontrola

Aufbau hat mir missfallen Ansonsten ist das Preis Leistungsverhältnis fair

Nepáčila sa mi konštrukcia.Inak pomer cena výkon je fér

Overená kontrola

…aber das zusammenbauen ging nicht so einfach, wie beschrieben. Aber jetzt steht es und die Vögel freuen sich.

...ale zložiť to nebolo také jednoduché, ako je popísané. Ale teraz stojí a vtáky sú šťastné.

Overená kontrola

das produkt entsprach in allen bereichen unserer erwartung. es fehlte jedoch ein anbauteil.einer bitte um nachlieferung beim lieferanten kam dieser nicht nach.wir haben daher rückversand beantragt.

produkt splnil naše očakávania vo všetkých oblastiach. Chýbala však príloha.Jedna požiadavka na následné dodanie od dodávateľa.Tá neprišla.Požiadali sme preto o vrátenie.

Overená kontrola

Verarbeitung und Material passen zum Preis...bin sehr zufrieden

Spracovanie a materiál zodpovedajú cene... Som veľmi spokojná

Overená kontrola

alles zu meiner zufriedenheit, pünktlich, ware einwandfrei

všetko k mojej spokojnosti, načas, tovar bezchybný

Overená kontrola

Leider ist die verbindungs Schraube schwache punkt ,sonst okay , sieht gut aus

Bohužiaľ, spojovacia skrutka je slabá stránka, inak v poriadku, vyzerá dobre

Overená kontrola

Das Vogelhaus war dank schlechter Verpackung bei der Lieferung beschädigt (aus dem Holz am Dach waren Teile herausgebrochen). Im übrigen ist das Holz von minderer Qualität, und beim eindrehen der Schrauben gerissen (bei wenig druck durch die Schrauben).Hätte es besser zurückgehen lassen statt zu reparieren.

Vtáčia búdka bola pri dodaní poškodená v dôsledku zlého balenia (odlomili sa časti dreva na streche). V opačnom prípade je drevo nekvalitné a pri zaskrutkovaní skrutiek popraskané (pri malom tlaku skrutiek) Bolo by lepšie ho vrátiť namiesto opravy.

Overená kontrola

Also leider ist das Teil gerade mal ein Meter groß,und die vor gemachten Löcher stimmen auch nicht,ich würde den Erbauer mal raten mal ne Brille aufzusetzen oder nochmal es zu lernen.Aber ich will auch was gutes schreiben,sonst habe ich nicht zu Meckern,ich habe es zusammen gebaut und nun steht es.

Tak bohuzial diel ma len meter a tie diery robene predtym tiez nie su spravne, poradila by som stavarovi nasadit okuliare alebo sa to naucit znova.Ale chcem napisat aj nieco dobre, inak nemam co vytknut asi som to dal dokopy a teraz to stojí.

Overená kontrola

Die Verarbeitung ist nicht die beste. Ich fürchte, dass das Häuschen den Winter nicht unbeschadet übersteht.

Spracovanie nie je najlepšie. Obávam sa, že dom neprežije zimu bez ujmy.

Overená kontrola

Das Vogel haus hätte etwas Höher sein können und auf die geöße vom Haus sollte man achten

Voliéra mohla byť o niečo vyššia a treba si dať pozor na veľkosť domu

Overená kontrola

Verbindung ist nicht mittig

Spojenie nie je vycentrované

Overená kontrola

Häuschen wurde schnell geliefert, Aufbau war recht einfach dauerte aber länger als in der Beschreibung angegeben :-) Leider waren 2 kleinere Schäden im Material, was uns jedoch nicht so störte. Es ist stabil, hat bisher jedem Wetter, auch Sturm getrotzt und wurde von den Vögeln gut angenommen

Domček bol dodaný rýchlo, montáž bola celkom jednoduchá, ale trvala dlhšie ako je uvedené v popise :-) Žiaľ, 2 menšie poškodenia materiálu, čo nás až tak netrápilo. Je stabilný, odolal všetkým druhom počasia vrátane búrok a vtáky ho dobre prijali

Overená kontrola

... darum fliegen kaum Vögel hin. Ich habe diese Vogelhaus gekauft, damit die Tauben nicht wieder alles wegfressen und so die Meisen, Spatzen, Rotkehlchen, Finken, etc. nimmer viel vorfinden. Allerdings ist das Vogelhaus nicht hoch genug - ich habe das unter- bzw. überschätzt. Das Zusammenschrauben geht einfach und leicht, aber es ist eine sehr wacklige Angelegenheit :( Ich finde das Häuschen zwar sehr süß, aber es verfehlt seinen Zweck komplett - ich würde es, ehrlich gesagt, nicht mehr kaufen, weil es für einen Garten absolut ungeeignet ist - für einen Balkon wird es aber mit Sicherheit nahezu perfekt sein.

... preto tam nelietajú takmer žiadne vtáky. Túto voliéru som kúpil preto, aby holuby zase všetko nezožrali a tak sýkorky, vrabce, červienky, pinky, atď., toho nikdy veľa nenašli. Vtáčia búdka však nie je dostatočne vysoká - to som podcenil alebo precenil. Zoskrutkovať ju je jednoduché a ľahké, ale je to veľmi vratká záležitosť :( Domček je podľa mňa veľmi roztomilý, ale totálne sa bráni svojmu účelu - už by som si ju veru nekúpil, pretože je úplne nevhodná na záhradu - na balkón určite to bude takmer dokonalé.

Overená kontrola

Das Produkt sieht ansprechend aus. Wir haben es zusammengebaut, weil es in mehrere Teile zerlegt geliefert wurde. Das hat alles funktioniert, wobei ich bemängeln muss, dass die "vorgestanzten" kleinen Löscher im letzten Arbeitsschritt (waagerechte Abschlussleisten) nicht unbedingt passgenau mit den Teilen bzw. den vorgegebenen Löchern (durch die Schrauben gedreht werden müssen) der "Abschlussbeine" kompatibel sind. Man muss schon ein wenig tricksen. Aber das ist kein wahrer Mangel, der zur Abwertung führt. Jetzt hoffen wir auf die Vögel, dass sie das Häuschen mit Futter finden. ;-)

Produkt vyzerá atraktívne. Zložili sme ho, pretože prišiel rozložený na niekoľko častí. Všetko fungovalo, aj keď sa musím posťažovať, že „predrazené“ malé otvory v poslednom kroku (horizontálne ukončovacie lišty) nie sú nevyhnutne kompatibilné s dielmi alebo určenými otvormi (cez ktoré sa musia skrutky preskrutkovať) „koncové nohy“. Musíte trochu trikovať. Ale to nie je skutočný nedostatok, ktorý vedie k devalvácii. Teraz dúfame, že vtáčiky nájdu domček s jedlom. ;-)

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov