Podolica Pekáč 3,9 l liatinový smaltovaný okrúhly s dvoma rukoväťami 3,9 Ltr. | Šedá
Podolica Pekáč 3,9 l liatinový smaltovaný okrúhly s dvoma rukoväťami 3,9 Ltr. | Šedá
Podolica Pekáč 3,9 l liatinový smaltovaný okrúhly s dvoma rukoväťami 3,9 Ltr. | Šedá
Podolica Pekáč 3,9 l liatinový smaltovaný okrúhly s dvoma rukoväťami 3,9 Ltr. | Šedá
Podolica Pekáč 3,9 l liatinový smaltovaný okrúhly s dvoma rukoväťami 3,9 Ltr. | Šedá
Podolica Pekáč 3,9 l liatinový smaltovaný okrúhly s dvoma rukoväťami 3,9 Ltr. | Šedá
Podolica Pekáč 3,9 l liatinový smaltovaný okrúhly s dvoma rukoväťami 3,9 Ltr. | Šedá

Podolica Pekáč 3,9 litra

Hrniec Šedá
42,90 € 64,90 € (cena s DPH)
Veľkosť:
Základná farba:
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Univerzálny: ideálny na pečenie, dusenie, varenie, pečenie a udržiavanie tepla

Robustné a odolné: z liatiny pre optimálne rozloženie tepla

Jednoduché čistenie: vďaka dvojfarebnému smaltu

Popis produktu

Skutočne všestranný pomocník v kuchyni: pekáč ToCi by Klarstein Podolica je ideálny na pečenie, dusenie, varenie a zapekanie. Okrúhly hrniec na pečenie Podolica je vyrobený z liatiny, ktorá nielen dobre akumuluje a rozvádza teplo, ale je aj mimoriadne odolná. Vďaka smaltovanej povrchovej úprave je skutočne pútavý a mimoriadne ľahko sa čistí. Veľký objem 3,9 litra ponúka dostatok miesta na vaše obľúbené recepty.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • Materiál: liatina, smalt a nehrdzavejúca oceľ
 • Tvar: okrúhly
 • optimálna distribúcia a akumulácia tepla
 • Objem: 3,9 litra
 • dve bočné rukoväte
 • Veko s gombíkom z nehrdzavejúcej ocele
 • dvojfarebný smaltovaný náter: krémový interiér / farebný exteriér
 • Odporúčanie pre starostlivosť: čistite ručne
Podolica Pekáč 3,9 l liatinový smaltovaný okrúhly s dvoma rukoväťami

Rozmery a technické podrobnosti

 • Rozmery hrnca s držadlami bez pokrievky: cca 32 x 12 x 24 cm (ŠxVxH)
 • Rozmery hrnca s pokrievkou: cca 32 x 18 x 24 cm (ŠxVxH)
 • Objem: cca 3,9 litra
 • Hmotnosť: cca 4,5 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x hrniec
 • 1 x pokrievka
 • Návod na obsluhu vo viacerých jazykoch

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

64.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(20 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Schönes Disign, gute Qualität und fairer Preis.

Pekný dizajn, dobrá kvalita a primeraná cena.

Overená kontrola

Unfortunately, I have to lower from 5 stars to 3. I really liked the shape, the color and the affordability. However, after using it for the first time I noticed that the white enamel has started to yellow and n amount of warm water and soap is taking that out. It's a real pity because this Dutch Oven from Toci could have been great.

Bohužiaľ musím znížiť z 5 hviezdičiek na 3. Veľmi sa mi páčil tvar, farba a cenová dostupnosť. Po prvom použití som si však všimol, že biela sklovina začala žltnúť a množstvo teplej vody a mydla to odstraňuje. Je to naozaj škoda, pretože táto holandská pec od Toci mohla byť skvelá.

Overená kontrola

Super selbst auf dem Grill

Skvelé aj na grile

Overená kontrola

Nie wieder. Werde nie wieder bei einem anderen Verkäufer als Amazon bestellen. Habe 2 von diesem TÖPFEN bestellt. Das Problem war das sie einzeln geliefert worden sind. Der erste Topf kam schnell und habe ihn auch gleich wieder zurück geschickt.Der 2 Topf habe ich laut DHL App verweigert. Das Problem ist das Sie beide die gleiche Sendung Nr hatten. Nun warte ich seit Wochen auf die Gutschrift meiner Monats Abrechnung. Das war mir eine Lehre Aber die TÖPFE Ansich fand ich gut Aber hat nicht auf mein Herd gepasst. Und sie sind auch ziemlich schwer

Nikdy viac. Už nikdy nebudem objednávať od iného predajcu ako od Amazonu. Objednal som 2 z týchto hrncov. Problém bol v tom, že boli doručené jednotlivo. Prvý hrniec prišiel rýchlo a hneď som ho poslal späť. Podľa aplikácie DHL som druhý hrniec odmietol. Problém je, že ste mali obaja rovnaké číslo zásielky. Už týždne čakám na pripísanie mesačného výpisu. To bolo pre mňa ponaučenie, ale samotné HRNCE sa mi páčili, ale nezmestili sa mi na sporák. A sú tiež dosť ťažké

Overená kontrola

Tut was es soll. Passt gut in den Ofen. Lässt sich gut sauber machen.

Robí to, čo má. Ide dobre v rúre. Dá sa dobre vyčistiť.

Overená kontrola

Das Produkt wurde für einen Haushalt mit zwei Personen gekauft. Egal ob Gulasch, Bœuf bourguignon oder mal ein kleines Kartoffelgratin: die Wärmeverteilung ist super und die Speisen gelingen wunderbar. Insbesondere die beiden erst genannten Gerichte werden regelmäßig darin zubereitet. Der Deckel ist in der Innenseite mit Noppen versehen, wodurch die Kondensierung des Wasserdampfes im Inneren des Bräters begünstigt wird und somit weniger Flüssigkeitsverlust im Ofen erfolgt. Der Deckel schließt bündig. Die Beschichtung des Bräters hat bisher keinerlei Schäden davon getragen. Gereinigt wurde der Bräter bisher wie in der Anleitung vorgeschrieben per Hand und nicht in der Spühlmaschine. Die Verarbeitung des Produktes ist wertig, Mängel sind bei mir keine vorhanden gewesen. Produkt erinnert optisch stark an den Platzhirsch: Le Creuset, was mir persönlich sehr gefiel. Da das Produkt aus Gusseisen besteht ist selbst bei dem kleinen Bräter das Gewicht nicht zu unterschätzen. Insbesondere bei der Reinigung per Hand kann dies Schwierigkeiten bereiten. Das Fassungsvermögen reicht deutlich für zwei Personen, meine Frau und ich können häufig auch am nächsten Tag noch davon essen. Für vier Personen halte ich persönlich das Produkt für etwas zu klein - je nachdem wie viel Hunger alle haben.

Tovar bol zakúpený pre dvojčlennú domácnosť. Či už guláš, boeuf bourguignon alebo malé zapekané zemiaky: rozloženie tepla je skvelé a pokrmy sú úžasné. Pravidelne sa v nej pripravujú najmä prvé dve spomínané jedlá. Pokrievka má na vnútornej strane gombíky, ktoré podporujú kondenzáciu vodnej pary vo vnútri pekáča a tým menšiu stratu tekutín v rúre. Veko sa zatvára v jednej rovine. Povlak pekáča zatiaľ neutrpel žiadnu škodu. Doteraz sa pekáč čistil ručne podľa návodu a nie v umývačke riadu. Spracovanie produktu je hodnotné, u mňa neboli žiadne vady. Produkt vizuálne pripomína špičkového psa: Le Creuset, ktorý sa mi osobne veľmi páčil. Keďže je výrobok vyrobený z liatiny, ani pri malom pekáči netreba podceňovať hmotnosť. To môže spôsobiť ťažkosti, najmä pri ručnom čistení. Kapacita jednoznačne postačuje pre dvoch ľudí, často sa z nej s manželkou najeme aj na druhý deň. Osobne si myslím, že produkt je pre štyroch ľudí príliš malý - v závislosti od toho, ako sú všetci hladní.

Overená kontrola

Wie erhofft,guete Kauf!

Ako sa dalo očakávať, dobrá kúpa!

Overená kontrola

Gut

Gut

Overená kontrola

Toll verarbeitet. Muss nicht immer teuer sein

Skvele spracované. Nemusí to byť vždy drahé

Overená kontrola

Produkt ist vielseitig geeignet für Braten, Kochen, Backen. Je nach Bedarf. Zwar ganz schön teuer und schwer aber die Nutzung macht Freude.

Produkt je všestranný vhodný na pečenie, varenie, pečenie. Podľa potreby. Je dosť drahý a ťažký, ale je radosť ho používať.

Overená kontrola

Sind super zufrieden top Qualität und macht spass damit zu kochen

Sú super spokojní s najvyššou kvalitou a zábavou pri varení

Overená kontrola

Ist gut

Je dobré

Overená kontrola

Haben damit jetzt mehrfach gekocht Können Ihn nur weiterempfehlen.

Už som s ním varila niekoľkokrát a môžem len odporučiť.

Overená kontrola

Auchoptisch ein tolles Küchengerät.

Tiež opticky skvelý kuchynský spotrebič.

Overená kontrola

Dieser Topf steht den Spitzenmarken Staub und Zwilling in nichts nach, kostet aber nur die Hälfte. Tolle Qualität und Design. Deckel schließt fugendicht. Schmorgerichte und Geflügel gelingen perfekt. Sehr schwere Qualität.

Tento hrniec nie je v žiadnom prípade horší ako špičkové značky Staub a Zwilling, ale stojí len polovicu. Skvelá kvalita a dizajn. Veko sa plynulo zatvára. Dusené jedlá a hydina sú dokonalé. Veľmi ťažká kvalita.

Overená kontrola

Sehr schwerer im Großen und Ganzen gut verarbeitete Topf. Auf dem Deckel befindet sich eine kleine Luftblase und die Ränder des Topfes sind nicht ganz sauber verarbeitet. Für den Preis aber eine annehmbare Qualität.

Veľmi ťažký celkovo dobre vyrobený hrniec. Na pokrievke je malá vzduchová bublina a okraje hrnca nie sú úplne čisté. Ale prijateľná kvalita za cenu.

Overená kontrola

Auch für Käsefounde geeignet, einfach prima

Vhodné aj na syrové nálevy, proste super

Overená kontrola

Ansich ist das Teil perfekt.....Leider ist uns der Sauerbraten trotz Beschichtung angebrannt.Aber die Reinigung war tippitoppi-einfach.....

Sama o sebe je diel perfektný.....Bohužiaľ nám aj napriek náteru prihorela kyslá kaša.Ale čistenie bolo super jednoduché.....

Overená kontrola

Ein schwerer aber trotzdem handlicher Bräter, der super aussieht. Alles genau wie beschrieben. Er wirkt sehr hochwertig. Ich bin froh, dass ich nicht den viel teureren Le Creuset Bräter gekauft habe. Dieser hier reicht völlig aus.

Ťažký, ale šikovný pekáč, ktorý vyzerá skvele. Všetko presne podľa popisu. Vyzerá veľmi kvalitne. Som rád, že som si nekúpil oveľa drahší kastról Le Creuset. Tento je dostatočný.

Overená kontrola

Ich bin verwöhnt durch meine alten Aluguß Töpfe: die waren hervorragend und dabei nicht teuer. Ich habe seit kurzem ein Induktions Kochfeld , deshalb mussten ein paar neue Töpfe her. Ich hatte mir einen Aluguss Bräter bestellt..... ausgepackt , und dirket wieder eingepackt: viel zu leicht. Darauf hin habe ich mir dann diesen Topf bestellt. Schwer genug ist er auf jeden Fall, aber das Ergebnis lässt doch zu wünschen übrig. Gestern gab es Rouladen. Das Fleisch nahm schon etwas Farbe an, aber wirklich nur etwas. Dafür hat der Topfboden um so mehr Farbe angenommen. Gemüse nach dem Fleisch anrösten war nicht mehr möglich, weil der Boden schon schwarz wurde. Richtig sauber geworden ist er anschließend auch nicht mehr. Auch wenn der Topf recht günstig ist, für Fleisch bekommt er von mir nur bedingt eine Empfehlung

Som rozmaznaný svojimi starými hliníkovými hrncami: boli vynikajúce a neboli drahé. Nedávno som dostal indukčnú varnú dosku, takže som potreboval pár nových hrncov. Objednal som si pekáč z liateho hliníka..... rozbalený a hneď znova zabalený: príliš svetlý. Tak som si objednal tento hrniec. Je to určite dosť ťažké, ale výsledok zanecháva veľa želaní. Včera boli rolády. Mäso sa začínalo farbiť, ale len trochu. O to viac farby nabralo dno črepníka. Opiecť zeleninu po mäse už nebolo možné, lebo spodok už černel. Ani potom sa poriadne neočistil. Aj keď je hrniec celkom lacný, na mäso dávam len obmedzené odporúčanie

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov