Window Kit 2, okenné tesnenie pre mobilné klimatické zariadenia, posuvné okno PVC
Window Kit 2, okenné tesnenie pre mobilné klimatické zariadenia, posuvné okno PVC
Window Kit 2, okenné tesnenie pre mobilné klimatické zariadenia, posuvné okno PVC

Window Kit 2 okenné tesnenie

Čierna Tesnenie okien mobilných klimatizácií
17,90 € 27,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Stabilné okenné tesnenie pre klimatizácie

Na použitie v posuvných oknách

Zabraňuje prenikaniu horúceho vzduchu a tým zvyšuje účinnosť klimatizácie

Popis produktu

Získajte ešte väčší výkon zo svojej mobilnej klimatizácie so súpravou tesnenia pre posuvné okná od spoločnosti Klarstein. So stabilnou tesniacou súpravou vyrobenou z PVC sú posuvné okná utesnené okolo odvzdušňovacej hadice vašej klimatizácie, aby sa zabezpečilo, že do priestoru nevnikne už žiadny teplý vzduch. To výrazne zvyšuje účinnosť klimatizácie.

Inštalácia je jednoduchá a priamočiara: posuvné tesnenie sa montuje do medzery okna bez ohľadu na to, či sa zatvára horizontálne alebo vertikálne. Teleskopické PVC panely sú ľahko upevniteľné pomocou malých skrutiek a umožňujú utesniť vaše okenné otvory s dĺžkou 67 - 131 cm. Výfuková hadica vašej klimatizačnej jednotky nájde svoje miesto v tesniacom otvore, ktorý je špeciálne prispôsobený pre klimatizačné jednotky Klarstein, a kde je zaistený zodpovedajúci dvojdielny upevňovací krúžok (ktorý je už súčasťou zodpovedajúcich zariadení Klarstein). Ďalší pozitívny efekt: hmyzu, ako sú osy, muchy a komáre okenné tesnenie bráni vniknúť do vašej miestnosti spolu s nežiaducim horúcim vzduchom.

Upozorňujeme, že produkt je určený na použitie s klimatizačnými zariadeniami Klarstein Pure Blizzard (položky 10028189, 10028190 a 10028191). Vo všeobecnosti sa však dá použiť aj s inými klimatizáciami s výfukovými hadicami. Skontrolujte kompatibilitu s vaším zariadením (výfuková hadica potrebuje ústie 20 x 7,6 cm).

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • Jednoduchá inštalácia: upnite  do medzery okna, v prípade potreby upevnite pomocou skrutiek 
 • Určené na použitie s klimatizáciami Klarstein Pure Blizzard: 10028189, 10028190, 10028191
 • Variabilná veľkosť tesnenia pomocou vzájomne posuvných koľajníc tesnenia: 67 - 131 cm
 • Vhodné pre vertikálnu alebo horizontálnu inštaláciu
 • Otvor výfukovej hadice o veľkosti 20 x 7,6 cm
 • Predlžovacia lišta s upevňovacími otvormi každé 2 cm
Window Kit 2, okenné tesnenie pre mobilné klimatické zariadenia, posuvné okno PVC

Rozmery a technické podrobnosti

 • Rozmery tesniacej lišty: cca  67,5 x 10 x 2 cm
 • Rozmery predlžovacej lišty: cca  67,5 x 9,5 x 1,4 cm
 • Max. šírka: cca.  131 cm
 • Hmotnosť: cca. 500 g

Čo bolo poslané

 • 1 x tesniaca lišta s otvorom pre výfukovú hadicu
 • 1 x predlžovacia lišta
 • Anglická používateľská príručka (iné jazyky: nemčina)

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

27.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(12 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Als ich vor zwei Jahren mein Klarstein-Klima-Gerät kaufte (und nur für Klarstein-Geräte ist die Schiene gedacht, bei anderen passt sie nicht), war die Schiene ausverkauft. Ich habe deshalb improvisiert. In diesem Jahr habe ich eine bekommen und bin inzwischen wieder bei meiner Improvisation gelandet. Die allermeisten in Deutschland wohnenden Menschen brauchen sie nicht. In der Regel haben wir Rollläden an unseren Fenstern, die in Führungsschienen laufen. Diese Führungsschiene kann man nutzen. Einfach im Baumarkt zwei Bretter zuschneiden lassen, die knapp in die Schiene passen. Bei einem der Bretter eine Öffnung für das Endstück des Abluftschlauches reinschneiden lassen. Zuhause einfach einhängen und den Abluftschlauch fixieren, dann den Rollo bis zum Brett runterlassen und alles ist fixiert. Ich lasse bei mir den Rollo den ganzen Sommer unten, weil ich direkt daneben noch eine Balkontür mit separatem Rollo habe, so dass ich gut lüften kann. Deshalb fixiere ich die Leisten noch mit Klebeband und klebe von der Außenseite mit doppelseitigem Klebeband eine Styroporplatte vor den Rollo. Das schützt noch mal zusätzlich vor Hitze. Preislich bewegte sich die Anschaffung der zugeschnitten Platten und der Styroporplatte im selben Segment. Aber das ist eine einmalige Anschaffung. Die Kunststoffleiste, hält maximal zwei Jahre und scheint sich auch zu verziehen.

Keď som si pred dvoma rokmi kúpil svoju klimatizáciu Klarstein (a koľajnica je určená len pre zariadenia Klarstein, na iné nesedí), koľajnica bola vypredaná. Tak som zaimprovizoval. Tento rok som jeden dostal a odvtedy som skončil s mojou improvizáciou. Drvivá väčšina ľudí žijúcich v Nemecku ich nepotrebuje. Na oknách máme väčšinou rolety, ktoré sa pohybujú vo vodiacich koľajniciach. Túto vodiacu koľajnicu je možné použiť. Jednoducho si v železiarstve nechajte narezať dve dosky na mieru, ktoré tesne zapadnú do koľajnice. Do jednej dosky nechajte vyrezať otvor pre koncovku hadice na odpadový vzduch. Jednoducho ho doma zaveste a pripevnite hadicu odpadového vzduchu, potom roletu spustite na dosku a všetko je opravené. Celé leto si nechávam stiahnuté žalúzie, pretože hneď vedľa mám balkónové dvere so samostatnou roletou, aby som mohol dobre vetrať. Preto pásiky zafixujem lepiacou páskou a pred roletu prilepím z vonkajšej strany obojstrannou lepiacou páskou polystyrénovú platňu. To poskytuje dodatočnú ochranu pred teplom. Pokiaľ ide o cenu, nákup rezaných panelov a polystyrénových panelov boli v rovnakom segmente. Ide však o jednorazový nákup. Plastový pásik vydrží maximálne dva roky a tiež sa zdá, že sa krúti.

Overená kontrola

erfüllt seine Funktion

plní svoju funkciu

Overená kontrola

alles gut

všetko je v poriadku

Overená kontrola

Absolut zufrieden, Preis Leistung einfach super

Absolútna spokojnosť, skvelá hodnota za peniaze

Overená kontrola

Das funktioniert super

To funguje skvele

Overená kontrola

ok

ok

Overená kontrola

Musste an den seiten teile wegschneiden, sonst würde die blende nicht in die Führung der Rolladen passen. Ein zweites Stück nach unten ihne loch wäre für die Höhe gut.

Muselo sa odrezať časti na bokoch, inak by clona nezapadla do vedenia rolety. Druhý kus dolu dierou by bol dobrý na výšku.

Overená kontrola

Leider nicht das passende für mein Fenster aber ein bekannter hat es bei sich eingebaut leider etwas wackelig ansonsten erfüllt es seinen Zweck!

Bohužiaľ nie to pravé pre moje okno, ale kamarát mi ho namontoval do domu, bohužiaľ trochu roztrasený, inak plní svoj účel!

Overená kontrola

Die Farbe für meine Fenster in anthrazit ist viel besser als weiss, welches bei meiner Klima dabei war. Die Funktionalität ist gleich Null, da es ja einen Fensterrahmen gibt und der ist ca. 6 cm bis zum Fensterbrett. Somit rutscht das ganze nach unten. Dadurch kann man den Schlauch garnicht anschließen. Ist nicht für EU geeignet. Ich muss mir jetzt was " basteln". Eigentlich schade, hoffentlich lässt sich da mal jemand was einfallen, damit es passt.

Farba mojich okien v antracitovej farbe je oveľa lepšia ako biela, ktorá bola dodaná s mojou klimatizáciou. Funkčnosť je nulová, keďže je tam rám okna a k parapetu je to cca 6 cm. Takže to všetko skĺzne dole. To znamená, že hadicu nemožno vôbec pripojiť. Nie je vhodný pre EU. Teraz musím niečo "pokecať". Je to naozaj škoda, snáď niekto niečo vymyslí, aby to sedelo.

Overená kontrola

Superding! Passt perfekt! In weiß wäre es aber schöner, da ich weiße Fenster und weiße Rolläden habe.

super vec! Perfektne sedí! Ale v bielej by to bolo krajšie, pretože mám biele okná a biele okenice.

Overená kontrola

Schnelle Lieferung und der super Preis Top

Rýchle dodanie a skvelá cena

Overená kontrola

dürfte aber länger sein(2 mtr.) wäre gut-Preis/Leistung: na-ja.. ansonsten sind wir zufrieden. Kaufempfehlung: ja

ale mala by byť dlhšia (2 mtr.) bola by dobrá hodnota za peniaze: no.. inak sme spokojní. Odporúčanie k nákupu: áno

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov