Kam sa podeli skutoční loveri?

Zapoj sa aj ty!

Ľúbim ťa. Dve čarovné slová, ktoré zahrejú pri srdci každého. Neodmysliteľne patria ku komunikácii zamilovaného páru, avšak rozdiel je v tom, akým spôsobom sú podané. Úprimné slová dnes často nahrádzajú emotikony v podobe smajlíkov či srdiečok, osobný rozmer ide do úzadia. Kam sa však vytratili také ručne písané listy s vlastným čarom? Kedysi bolo pravých loverov skutočne viac. :)

Meníme followerov na loverov!

Krok 1

Napíš zaľúbený list či už svojej polovičke, osobe, po ktorej túžiš alebo človeku, ktorému vďačíš za veľa. Milovať je krásne, byť milovaný ešte krajšie. Vieš ale, čo je najkrajšie? Prekvapiť osobu, pre ktorú bije tvoje srdce krásnym a poctivo napísaným listom. Keďže takéto vyznanie lásky sa v dnešnej digitálnej dobe obzvlášť cení, rozhodli sme sa všetkých skutočných loverov odmeniť!

Krok 2

Svoj výtvor nám pošli poštou na adresu Klarstein, electronic – star a.s., Grösslingová 6-8, 811 09, Bratislava, a my ho na Valentína počas nášho live streamu prečítame. Ak sa nachádzaš priamo v Bratislave, svoj list nám môžeš nechať aj v kamennej predajni Klarstein v nákupnom centre Eurovea, kde ho jednoducho hoď do prichystanej poštovej schránky.

VÝHRA

Okrem toho, že sa tvoje vyznanie lásky dostane do sveta, môžeš vyhrať super ceny! Ten najkrajší list odmeníme romantickým pobytom pre 2 osoby na hrade Karlštejn a rozdáme aj štýlové hrnčeky Klarstein. :)

Nahor