Caroline, mikrovlnná rúra, 20 l, 700/1000 W, Ø 25,5 cm, QuickSelect, retro, krémová Vintage Cream
Caroline, mikrovlnná rúra, 20 l, 700/1000 W, Ø 25,5 cm, QuickSelect, retro, krémová Vintage Cream
Caroline, mikrovlnná rúra, 20 l, 700/1000 W, Ø 25,5 cm, QuickSelect, retro, krémová Vintage Cream
Caroline, mikrovlnná rúra, 20 l, 700/1000 W, Ø 25,5 cm, QuickSelect, retro, krémová Vintage Cream
Caroline, mikrovlnná rúra, 20 l, 700/1000 W, Ø 25,5 cm, QuickSelect, retro, krémová Vintage Cream
Caroline, mikrovlnná rúra, 20 l, 700/1000 W, Ø 25,5 cm, QuickSelect, retro, krémová Vintage Cream

Caroline mikrovlnná rúra

Mikrovlnná rúra s grilom Vintage Cream 700 watt
103,89 € 129,90 € (cena s DPH)
Základná farba:

Caroline mikrovlnná rúra

103,89 € 129,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie

Najväčšie výhody

Multifunkčná: 700 W mikrovlnná rúra na ohrev, varenie a grilovanie

Priestranná: kapacita 20 litrov s grilovacím tanierom s priemerom 25,5 cm

Funkcia grilu: 1000 W gril pre chrumkavé grilované jedlá

Popis produktu

Nesmie chýbať v žiadnej kuchyni: v okamihu uvarte, zohrejte alebo rozmrazte horúce pochúťky a jedlá v mikrovlnnej rúre Klarstein Caroline - a vďaka integrovanému grilu ich pripravíte aj s chrumkavou kôrkou.

Mikrovlnná rúra Klarstein Caroline je priestorovo úsporné, všestranné zariadenie pre jednočlenné aj viacčlenné domácnosti, ktoré zjednocuje mikrovlnnú rúru a gril do jedného multifunkčného zariadenia a so svojím retro dizajnom predstavuje ozdobu každej kuchyne. Výkon mikrovlnnej rúry 700 W a kapacita 20 litrov s otočným tanierom s priemerom 25,5 cm sú ideálne pre rýchlu prípravu jedál a občerstvenia alebo na rozmrazovanie a zohrievanie. Integrovaný gril s výkonom 1000 W upečie do chrumkava mäso, klobásy, pizzu alebo lasagne. Technológia Quick Select od spoločnosti Klarstein umožňuje veľmi jednoduché ovládanie. Na zapnutie zariadenia Caroline sú potrebné len dva regulátory. Na regulátore napájania zvoľte jednu z 5 výkonnostných úrovní mikrovlnnej rúry, jeden z 3 kombinovaných programov alebo jednoducho len funkciu grilovania. Potom nastavte časovač na určitý čas pečenia až do 35 minút a spustí sa kombinácia mikrovlnnej rúry a grilu. Obzvlášť praktické: funkcia rozmrazovania má váhovú stupnicu zodpovedajúcu časovému regulátoru na nastavenie potrebného pracovného času.

Exteriér a interiér mikrovlnnej rúry Klarstein Caroline je z ušľachtilej ocele, zariadenie má oblé tvary a chrómované prvky v retro vzhľade 50-tych rokov. Skutočná ozdoba každej kuchyne.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • výkon mikrovlnnej rúry: 700 W
 • výkon grilu: 1000 W
 • 5 výkonnostných úrovní mikrovlnnej rúry: low, medium low (rozmrazovanie), medium, medium high, high
 • 3 kombinované funkcie pre gril/mikrovlnku a stupeň čisto na grilovanie
 • retro dizajn
 • stupnica hmotnosti k funkcii rozmrazovania
 • 25,5 cm Ø sklenený tanier
 • interiér a konštrukcia z ušľachtilej ocele
 • príkon: 1050 W
 • napájanie: 230 V~/50 Hz
Caroline, mikrovlnná rúra, 20 l, 700/1000 W, Ø 25,5 cm, QuickSelect, retro, krémová

Vlastnosti a rozmery

 • rozmery mikrovlnnej rúry: cca 43,5 x 26 x 36 cm (Š x V x H)
 • vnútorné rozmery: cca 32 x 20 x 31 cm (Š x V x H)
 • hmotnosť: cca 11 kg
 • sieťový kábel: cca 1 m

Čo bolo poslané

 • 1 x mikrovlnná rúra
 • 1 x sklenený tanier
 • 1 x otočný kruh
 • 1 x grilovací rošt
 • 1 x návod na použitie v nemčine (ďalšie jazyky: angličtina)

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

129.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(37 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Prodotto da evitare assolutamente! Utilizzato solo per scaldare ...... Si è guastato in garanzia ( fumo e scintille) , me lo hanno sostituito con uno nuovo .... ma si è riguastato con lo stesso problema ! Ho chiesto il rimborso ... ma mi hanno risposto che nel frattempo sono passati i 2 anni e non è previsto alcun rimborso e neppure la riparazione ! .... Non mi aspettavo questo trattamento ..... Ovviamente mai più acquisti di questa marca e su questo sito !

Produktu, ktorému sa absolútne vyhnúť! Používaný len na kúrenie...... Pokazil sa v záruke (dym a iskry), vymenili ho za nový... ale opäť sa pokazil s rovnakým problémom! Požiadal som o vrátenie peňazí... ale odpovedali mi, že medzitým prešli 2 roky a nie je možné vrátiť peniaze a dokonca ani opraviť! .... Toto ošetrenie som nečakala ..... Očividne si túto značku a na tejto stránke už nikdy nekupujte!

Overená kontrola

Die Mikrowelle sieht super schön aus leicht zu bedienen alles top

Mikrovlnná rúra vyzerá super pekne ľahko sa používa všetko skvelé

Overená kontrola

. Hat alles wunderbar geklappt. Gerne wieder

. Všetko fungovalo úžasne. S radosťou znova

Overená kontrola

Aufgrund von Platzmangel habe ich ein kleines Gerät gesucht - die Klarstein Mikrowelle erfüllt voll meine Erwartungen. Klein, aber für eine Person ausreichend. Funktionell und einfach zu bedienen. Und noch dazu stylish! Bin sehr zufrieden mit meinem Kauf

Pre nedostatok miesta som hľadal malý prístroj - mikrovlnka Klarstein plne splnila moje očakávania. Malý, ale dosť pre jednu osobu. Funkčné a ľahko použiteľné. A k tomu štýlové! Som veľmi spokojný s mojím nákupom

Overená kontrola

alles bestens

všetko najlepšie

Overená kontrola

Alles wunderbar

Všetko je úžasné

Overená kontrola

Sehr schöne Mikrowelle, bin sehr zufrieden vorallem leichte Bedienung

Veľmi pekná mikrovlnka, som veľmi spokojná, hlavne jednoduchá obsluha

Overená kontrola

Schön, alle Funktion getestet sehr gut...

Pekné, všetky funkcie veľmi dobre otestované...

Overená kontrola

I mostly use it for heating and didn't check cooking functions yet,but it looks great and suit for my furniture, also it is compact size outside and plenty of room inside for us (two persons) Also I like that it is made from steel- sturdy body,the one before was aluminium ..

Väčšinou ho používam na kúrenie a funkcie varenia som ešte neskontroloval, ale vyzerá skvele a hodí sa k môjmu nábytku, má tiež kompaktnú veľkosť vonku a veľa miesta vo vnútri pre nás (dve osoby) Tiež sa mi páči, že je vyrobený z oceľové pevné telo, predtým bolo hliníkové..

Overená kontrola

für mich ein wenig zu klein, aber es passt habe mich daran gewöhnt..sonst bin ich zufrieden dami auch die familie

trochu mi je malinke, ale zmesti sa, zvykla som si.. okrem toho som spokojna aj s rodinkou

Overená kontrola

Das Gerät wurde nicht richtig zusammengebaut. Hersteller hat nicht reagiert.

Zariadenie nebolo správne zostavené. Výrobca neodpovedal.

Overená kontrola

Tolles Design und gute Wärmeleistung

Skvelý dizajn a dobrý tepelný výkon

Overená kontrola

Ich freu mich jeden Tag an meiner neuen stylischen Mikrowelle. Sie tut was sie soll, wurde schnell und gut verpackt versendet. Danke und klare Empfehlung besonders für einen Singlehaushalt

Každý deň sa teším na moju novú štýlovú mikrovlnku. Robí to čo má, bolo odoslané rýchlo a dobre zabalené. Dakujem a jasne odporucanie hlavne do single domacnosti

Overená kontrola

Riecht auch nach mehrmaligem Gebrauch noch etwas aber sonst sehr zufrieden

Trochu vonia aj po opakovanom použití, ale inak veľká spokojnosť

Overená kontrola

Eigentlich ganz super einziger Punkt der mir missfällt, das wen man die Tür nicht zumacht das das Licht anbleibt aber sonst super. Die Farbe ist super das Design ist super, kan ich nur weiterempfehlen.

Vlastne jediná naozaj skvelá vec, ktorá sa mi nepáči, je, že ak nezavriete dvere, svetlo zostane zapnuté, ale inak skvelé. Farba super, dizajn super, môžem len odporučiť.

Overená kontrola

Bis jetzt zufrieden

Zatiaľ spokojný

Overená kontrola

Alles okay

Všetko v poriadku

Overená kontrola

Gutes Gerät schnelle Lieferung. Bin sehr zufrieden.

Dobré zariadenie rýchle dodanie. Som veľmi rád.

Overená kontrola

Sehr gutes und schönes Gerät. Die Beschenkte ist begeistert,benutzt es täglich und ist sehr zufrieden. Extrem schnelle Lieferung. Danke vielmals.

Veľmi dobrý a krásny prístroj. Obdarovaný je nadšený, používa ho každý deň a je veľmi spokojný. Extrémne rýchle dodanie. Veľká vďaka.

Overená kontrola

Knackt während sie läuft öfters. Hätte mir eine Bessere Bedienungsanleitung gewünscht, wo Zeiten drinstehen für das entsprechende Lebensmittel was man darin gart.

Pri behu často praská. Uvítal by som lepší návod na použitie, kde sú uvedené časy pre príslušné jedlo, ktoré sa v ňom varí.

Overená kontrola

Waren auf der Suche nach einfach zu bedienenden Mikrowelle, die auch noch schick aussieht und zu unserer Küche passt. Wollten nicht diese 08/15 Mikrowellen in Grau, Weiß oder schwarz mit allem möglichen Schnickschnack, den eh keiner braucht und zu deren Bedienung erst mal ein Kurs an der Volkshochschule notwendig ist. Die Mikrowelle von Klarstein ist super, der Kauf noch nicht bereit. Sie passt vom Design her zur Küche, ist einfach zu bedienen und die Funktion ohne Tadel. Kann ich jedem empfehlen. In Rot hätte sie mir besser gefallen, meine Frau war aber dagegen ;-) Ach so, Versand und Lieferung ohne Probleme. Gerät ist sicher verpackt, alles tutti

Hľadali sme ľahko použiteľnú mikrovlnnú rúru, ktorá navyše vyzerá štýlovo a hodí sa do našej kuchyne. Nechcel som tieto bežné mikrovlnky v sivej, bielej alebo čiernej farbe so všetkými druhmi zvončekov a píšťaliek, ktoré aj tak nikto nepotrebuje a na používanie ktorých je potrebný kurz v centre vzdelávania dospelých. Mikrovlnka Klarstein je skvelá, nákup ešte nie je pripravený. Dizajnovo sa hodí do kuchyne, ľahko sa používa a funkcia je bezchybná. Môžem odporučiť každému. Viac by sa mi páčil v červenej farbe, ale manželka bola proti ;-) Oh, odoslanie a doručenie bez problémov. Zariadenie je bezpečne zabalené, všetko je v poriadku

Overená kontrola

Ist ein sehr schmuckes Stück. Aber wie kann man dieses Gerät mit einem schwarzen Stromkabel verunstalten? Habe ein weisses montiert.

Je to veľmi pekný kúsok. Ale ako znehodnotiť toto zariadenie čiernym napájacím káblom? Nainštaloval som bielu.

Overená kontrola

heute 24.07.20 habe ich sehr pünktlich die bestellte Mikrowelle erhalten. Wir haben sofort ausgepackt. Dann waren wir sehr überascht von dem wunderschönen Desigen der Mikrowelle. Das Gerät macht einen qualitativ sehr guten Eindruck. Dann die Probe gemacht mit 1/2 L Wasser unter Zugabe von etwas gemahlenem Kümmel -damit der neuwertige Geruch verschwindet- dies ist auch gelungen. Danach hat mein Mann ein Fertiggericht heiß gemacht. War auch ruckzuck fertig. Zurzeit kann ich leider keine weiteren Berichte mitteilen, wir müssen noch einiges ausprobieren.

dnes 24.7.20 som dostal objednanú mikrovlnku veľmi presne. Hneď sme sa vybalili. Potom nás veľmi prekvapil krásny dizajn mikrovlnky. Zariadenie pôsobí veľmi dobrým dojmom kvality. Potom sa test urobil s 1/2 l vody s pridaním trochy mletej rasce - aby zmizol nový zápach - aj to bolo úspešné. Potom môj manžel zohrial hotové jedlo. Bol tiež pripravený za chvíľu. Žiaľ, momentálne nemôžem podať ďalšie správy, musíme ešte pár vecí vyskúšať.

Overená kontrola

+ Lieferung erfolgte schnell, Verpackung sehr gut + Mikrowelle war mit Folien gegen Verkratzung beim Auspacken gut geschützt. + Design genauso wie Produktbilder zeigen -/+ Beigelegte Gebrauchsanleitung sehr sparsam, beantwortet einige Fragen nicht: z. B. ob man das Licht ausschalten kann, wenn man die Tür (zum Lüften) offen lassen möchte. Anscheinend geht das nicht. - Weniger als 1 min. Laufzeit kann nicht eingestellt werden. - Relativ laut. Wer es eher geräuschlos mag, könnte hier Probleme haben. - Drehteller dreht sich mit Stockungen, ist nicht ungewöhnlich und kein Problem, bei anderen (modern designten) Mikrowellen dreht sich der Drehteller kontinuierlich. Fazit: Mir war das Design am wichtigsten. Vor allem wärme ich Essen auf, das klappt bisher ganz gut (habe sie seit 3 Wochen). Daher bin ich zufrieden, mal sehen, wie die Haltbarkeit ist.

+ Dodanie bolo rýchle, balenie veľmi dobré + Mikrovlnka bola dobre chránená fóliou proti poškriabaniu pri vybalení. + Dizajn ako na obrázkoch produktu -/+ Priložený návod na použitie je veľmi ekonomický, neodpovedá na niektoré otázky: napr. B. či môžete vypnúť svetlo, ak chcete nechať otvorené dvere (kvôli vetraniu). Zjavne to nefunguje. - Nie je možné nastaviť čas chodu kratší ako 1 minúta. - Pomerne nahlas. Ak máte radi skôr ticho, môžete tu mať problémy. - Otočný tanier sa otáča so stojanmi, nie je to nezvyčajné a nie je to problém, u iných (moderne navrhnutých) mikrovĺn sa otočný tanier otáča nepretržite. Záver: Dizajn bol pre mňa najdôležitejší. Predovšetkým ohrievam jedlo, ktoré doteraz celkom dobre fungovalo (mám ho 3 týždne). Takže som spokojný, uvidíme, aká je výdrž.

Overená kontrola

Sehr schön und ein eye-catcher in der Küche. Manchmal klemmt die Tür etwas.

Veľmi pekná a pútavá v kuchyni. Niekedy sa dvere zaseknú.

Overená kontrola

Super Mikrowelle

Skvelá mikrovlnka

Overená kontrola

Ich wollte unbedingt eine rote Mikrowelle, da alle meine Küchengeräte rot sind.... Da ist die Auswahl natürlich nicht so groß. Das Rot sieht super aus! Dann war mir noch wichtig, dass die Mikro einfach zu bedienen ist, damit mein 10 jähriger Sohn sie auch bedienen kann. Das ist mit den Drehknöpfen auch gegeben. Die Einstellung der Laufzeit ist allerdings nicht so super. Ich hatte vorher auch eine Mikro mit Drehknöpfen aber da war die Zeiteinstellung viel besser ersichtlich. Hier geht es direkt von 1 Min auf 2 Min und so weiter ohne Zwischenschritte/Markierungspunkte oder Ähnliches. Der Innenraum ist auch sehr klein. Ich bekomme nur meine Suppenteller und Kuchenteller rein. Über die Grillfunktion kann ich nichts sagen, da ich diese nicht benutze. Wir brauchen die Mikro eigentlich nur um mal Milch für Kaba warm zu machen oder Essen vom Vortag zu erwärmen. Das macht sie auch... Dennoch finde ich den Preis im nachhinein ein wenig überteuert. Aber so ist das halt wenn man so nen Farbtick hat wie ich....

Veľmi som chcela červenú mikrovlnku, pretože všetky moje kuchynské spotrebiče sú červené... Samozrejme, že nie je až taký výber. Červená vyzerá skvele! Potom bolo pre mňa dôležité, aby bol mikrofón ľahko ovládateľný, aby ho mohol používať aj môj 10-ročný syn. To je aj prípad otočných gombíkov. Nastavenie runtime však nie je také skvelé. Predtým som mal aj mikrofón s otočnými gombíkmi, ale tam bolo oveľa lepšie vidieť nastavenie času. Tu to ide priamo od 1 minúty do 2 minút a tak ďalej bez medzikrokov/označovania bodov a podobne. Interiér je tiež veľmi malý. Dostanem len taniere na polievku a taniere na koláče. O funkcii grilu nemôžem nič povedať, pretože ju nepoužívam. Mikrofón vlastne potrebujeme len na zohriatie mlieka pre Kaba alebo na ohriatie jedla z predchádzajúceho dňa. Aj to robí... Napriek tomu si spätne myslím, že cena je trochu predražená. Ale tak to proste býva, keď máte farebný kliešť ako ja....

Overená kontrola

Sehr zufrieden, erfüllt meine Erwartungen.

Veľká spokojnosť, spĺňa moje očakávania.

Overená kontrola

Bin mit der Mikrowelle zufrieden. Funktioniert bis jetzt einwandfrei. Ist einfach zu bedienen . Den Grill habe ich noch nicht genutzt, hoffe aber , daß auch da alles funktioniert.

S mikrovlnkou som spokojný. Funguje zatiaľ bezchybne. Ľahko sa používa. Gril som ešte nepoužil, ale dúfam, že aj tam všetko funguje.

Overená kontrola

Die Mikrowelle gefällt mir sehr gut. Ich benutze sie zum Warmmache und zum Aufbacken.

Veľmi sa mi páči mikrovlnka. Používam ich na zohrievanie a pečenie.

Overená kontrola

Mir hat die Mikrowelle auf Anhieb gut gefallen und sie passt ideal in meine Küche. Den Grill habe ich nur einmalig getestet. Den brauche ich eigentlich nicht. Die Mikrowelle funktioniert perfekt und das Retrodesign ist genau, was ich wollte. Zu viel Schnickschnack ist nicht mein Fall.

Mikrovlnku som si hneď obľúbila a perfektne sa mi hodí do kuchyne. Gril som testoval iba raz. Ja to fakt nepotrebujem. Mikrovlnka funguje perfektne a retro dizajn je presne taký, aký som chcel. Príliš veľa kudrliniek nie je moja vec.

Overená kontrola

Design sehr gut, schön strukturiert, denn ich mag keine blinkenden Lichter, die nachts leuchten. Die Betriebsgeräusche sind nicht störend, eher ein beruhigendes Brummen. Es erscheint nichts als wäre es billig konstruiert. Einzig das obere Gehäuse wird schnell warm-heiß. Der Preis war zwar stolz, ist dann aber ok.

Dizajn veľmi dobrý, pekná textúra, pretože nemám rád blikajúce svetlá, ktoré v noci svietia. Prevádzkové zvuky nie sú rušivé, skôr ako upokojujúce bzučanie. Nič nevyzerá lacno skonštruované. Len vrchné puzdro sa rýchlo zahreje a zahreje. Cena bola hrdá, ale potom je to v poriadku.

Overená kontrola

Diese Microwelle nicht nur super im Gebrauch sondern ein Schmuckstück füd jede Küche

Táto mikrovlnná rúra je nielen skvelá na použitie, ale je aj klenotom do každej kuchyne

Overená kontrola

Wir haben diese kompakte Microwelle für unsere Eltern zu Weihnachten gekauft. Wir suchten ein Senioren-freundliches, einfach-zu-bedienendes Gerät in der mittleren Preisklasse. Alles geht sehr einfach und ist selbst erklärend. Empfehlenswert. mfG.

Túto kompaktnú mikrovlnku sme kúpili rodičom na Vianoce. Hľadali sme zariadenie strednej triedy vhodné pre seniorov s jednoduchým ovládaním. Všetko je veľmi jednoduché a samovysvetľujúce. Odporúčané. S priateľským pozdravom.

Overená kontrola

We absolutely love this microwave. Looks so good in our kitchen. I feel like most modern microwaves (black shiny ones for example) only look good when built in. This one is a great standing by itself <3

Túto mikrovlnku absolútne milujeme. Vyzerá veľmi dobre v našej kuchyni. Mám pocit, že väčšina moderných mikrovlniek (napríklad tie čierne lesklé) vyzerá dobre, len keď je zabudovaná. Táto je skvelá sama o sebe <3

Overená kontrola

Diese Mikrowelle passt sehr gut optisch zu meiner schwarzen Küchenmöbel. Das Retro-Design ist auch sehr ansprechend. Die Drehregler hätten eventuell ein wenig wertiger gestaltet werden können, aber die tun ihre Aufgabe gut und lassen sich gut bedienen. Ansich erfüllt die Mikrowelle ihre Funktionen gut. Es kann auf mehreren Stufen erwärmen. Tiefgefrohrene Lebensmittel können mit dem Defrost-Programm aufgetaut werden. Die Mirkowelle besitzt auch eine Grillfunktion, diese habe ich jedoch noch nicht ausprobiert. Einziges Manko: nach dem Auspacken richt die Mirkowelle streng, muss mehrfach gereinigt und eventuel längere Zeit mit Zitronenwasser betrieben werden, um den Geruch zu eliminieren.

Táto mikrovlnná rúra sa veľmi dobre hodí k môjmu čiernemu kuchynskému nábytku. Veľmi príťažlivý je aj retro dizajn. Gombíky mohli byť navrhnuté o niečo hodnotnejšie, ale svoju prácu plnia dobre a ľahko sa používajú. Mikrovlnná rúra robí svoju prácu dobre. Môže sa zahrievať na niekoľkých úrovniach. Zmrazené potraviny je možné rozmraziť pomocou programu rozmrazovanie. Mikrovlnka má aj funkciu grilu, ale ešte som ju neskúšala. Jediná nevýhoda: po vybalení mikrovlnka silno zapácha, treba ju niekoľkokrát vyčistiť a prípadne dlho prevádzkovať s citrónovou vodou, aby sa zápach eliminoval.

Overená kontrola

Ich suchte nach einer Mikrowelle, die nicht zu sperrig war, aber gleichzeitig genügend Leistung erzeugen konnte. Ich muss sagen, dass ich mit diesem Kauf sehr zufrieden war. Dieser Mikrowellenofen von Klarstein hat eine Leistung von 700 W und kann sich damit mit den viel größeren Produkten messen. Trotz der Tatsache, dass es von außen sehr kompakt ist, ist der Innenraum sehr geräumig und demonstriert eine wirklich effiziente Gestaltung der Räume: Das Kochen erfolgt problemlos. Der abnehmbare Drehtisch ermöglicht auch eine einfache Reinigung des Ofens. Der Aspekt, der mich am meisten beeindruckte, war das Design. Meine Küche ist im Stil der 60er Jahre eingerichtet und es war schwer, eine Mikrowelle zu finden, die nicht allzu modern aussah. Das &#34;runde&#34; Design und die leuchtend rote &#34;Lackfarbe&#34; dieser Mikrowelle verbinden sich perfekt mit einer nicht hochklassische Einrichtung!

Hľadal som mikrovlnku, ktorá by nebola príliš objemná, ale zároveň dokázala generovať dostatok energie. Musím povedať, že som bol s týmto nákupom veľmi spokojný. Táto mikrovlnná rúra Klarstein má výkon 700 W a môže tak konkurovať oveľa väčším výrobkom. Napriek tomu, že je zvonku veľmi kompaktný, interiér je veľmi priestranný a demonštruje skutočne efektívne rozloženie priestorov: varenie prebieha bez problémov. Odnímateľný otočný tanier tiež umožňuje jednoduché čistenie rúry. Aspekt, ktorý na mňa zapôsobil najviac, bol dizajn. Moja kuchyňa je na tému 60. rokov a bolo ťažké nájsť mikrovlnku, ktorá by nevyzerala príliš moderne. "Grúhly" dizajn a žiarivo červená "laková farba" tejto mikrovlnky sa perfektne snúbia s neklasickým dekorom!

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov