Cleansmann 30, kôš na odpadky, senzor, 30 litrov, na odpadkové vrecia, ABS, pochromovaný 30 litrov | Strieborná metalíza

Cleansmann 30 kôš na odpadky

0 32,5 cm Kôš na odpadky
64,90 € 109,90 € (cena s DPH)
Kapacita:
Základná farba:

Cleansmann 30 kôš na odpadky

64,90 € 109,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie

Najväčšie výhody

Štýlový: k dispozícii s pochrómovanou konštrukciou alebo kompletne v čiernej farbe

Jednoduchý: prehľadný ovládací panel s tlačidlami otvorenia/zatvorenia a kontrolkami

Otváranie: buď plne automatické otváranie pomocou senzora, alebo manuálne stlačením tlačidla

Popis produktu

Čistota nadovšetko: odpadkový kôš Klarstein Cleansmann pojme všetky odpadky a uskladní ich vo svojom interiéri.

Kôš na odpadky Klarstein Cleansmann vo svojom objemnom 30-litrovom interiéri ponúka praktickú svorku na odpadkové vrecia. Keď je vrece plné, jednoducho sa vyberie a bez problémov sa zlikviduje v príslušnom kontajneri. Plnenie odpadkového koša je možné úplne bezkontaktne. Vďaka senzoru vo veku sa otvára úplne automaticky, len čo prídete do vzdialenosti 20 cm od senzora. Zahoďte odpad a po 5 sekundách sa kryt znovu automaticky zatvorí. V prípade potreby sa veko dá otvoriť a zatvoriť stlačením tlačidla, napríklad, ak chcete mať kôš otvorený dlhšiu dobu. Kontrolky na ovládacom paneli informujú o stave senzora a vložených batérií. Kôš Cleansmann vie zapôsobiť aj vizuálne, pretože jeho vedro z ušľachtilej ocele a veko z ABS plastu sú celé pochromované.

Jednoducho čistejšie: kôš na odpadky Klarstein Cleansmann so senzorovým otváraním zaujme svojím elegantným prevedením.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • vonkajšia nádoba z pevnej ušľachtilej ocele
 • veko z pevného ABS plastu
 • príkon: 3 W
 • príklop so senzorovým mechanizmom
 • tesne uzavretý vnútorný priestor na zadržanie pachov
 • vhodný do kuchyne, bytu, kancelárie alebo záhrady
 • jednoduché čistenie
 • výdrž batérií: približne 3 mesiace pri 20 otvoreniach denne
 • napájanie: 4 x AA batéria (nie sú súčasťou balenia)
Cleansmann 30, kôš na odpadky, senzor, 30 litrov, na odpadkové vrecia, ABS, pochromovaný

Rozmery a technické podrobnosti

 • rozmery: cca 32,5 x 58 x 23 cm (Š x V x H)
 • hmotnosť (celkovo): cca 2,0 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x odpadkový kôš
 • návod na použitie v nemčine (ďalšie jazyky: angličtina)

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

109.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(14 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Très pratique mais la qualité de la boîte a beaucoup diminué

Veľmi praktické, ale kvalita krabice výrazne klesla

Overená kontrola

Der Mülleimer hat eine super Größe und funktioniert problemlos. Sieht optisch super aus und verschließt gut. Einzige Kritikpunkte: der Sensor ist so fein eingestellt, dass der Mülleimer sich auch öffnet, wenn man nur dran vorbeigeht. Das ist aber nicht weiter dramatisch. Den Punktabzug gibt es eher dafür, dass das Metal am Rand innen so scharf ist, dass man sich den Müllbeutel an der Seite aufreißt, wenn er mal etwas voller ist. Wir haben das ganze mit Klebeband gelöst, sollte aber eigentlich bei dem Preis nicht passieren.

Odpadkový kôš má veľkú veľkosť a funguje bezchybne. Vyzerá skvele a dobre sa zatvára. Jediné body kritiky: senzor je nastavený tak jemne, že kôš sa otvorí aj vtedy, keď okolo neho len prejdete. Ale to nie je príliš dramatické. Zrážka bodu je skôr za to, že kov na vnútornej hrane je taký ostrý, že roztrhnete vrece na odpadky na boku, keď je trochu plné. Celú vec sme vyriešili páskou, ale v skutočnosti by sa to nemalo stať za cenu.

Overená kontrola

Ist eben nur ein Mülleimer-aber durch die Automatik des Deckels leicht einzuwerfen, wenn beide Hände voll sind. Kein lästiges Deckel abnehmen , Schranktür öffnen...ich bin sehr zufrieden und kann den Mülleimer guten Gewissens weiterempfehlen.

Je to len odpadkový kôš, ale vďaka automatickému mechanizmu veka sa dá ľahko vhodiť, keď sú obe ruky plné. Žiadne otravné sťahovanie veka, otváranie dvierok skrine...som veľmi spokojná a môžem smetný kôš s čistým svedomím odporučiť.

Overená kontrola

Lieferung erfolgt zügig, man muss aber unten auf dem Boden was hinlegen, da er nicht dicht ist

Dodanie je rýchle, ale musíte niečo položiť na podlahu, pretože to nie je tesné

Overená kontrola

Leider hat der Mülleimer beim Transport ein paar kleine Dellen abbekommen. Das Material ist auch sehr dünn und daher für Dellen sehr anfällig. Sonst sehr schön und funktioniert einwandfrei.

Žiaľ, odpadkový kôš sa pri preprave pár malých priehlbiniek. Materiál je tiež veľmi tenký a preto veľmi náchylný na preliačiny. Inak veľmi pekné a funguje perfektne.

Overená kontrola

Dieser Sensor Mülleimer steht im Bad einer Behinderteneinrichtung und die Mitarbeiter können so sehr hygienisch arbeiten. Tolle Sache

Tento senzorový odpadkový kôš je v kúpeľni zariadenia pre telesne postihnutých a zamestnanci môžu pracovať veľmi hygienicky. Skvelá vec

Overená kontrola

Würde ich jederzeit wieder kaufen

Kúpil by som kedykoľvek znova

Overená kontrola

Update 21.8.2022: leider öffnet der Mülleimer nicht mehr automatisch wie am Anfang. Trotz Batteriewechsel öffnet sich die Klappe nur noch minimal und fällt gleich wieder herunter/schließt sich. Warum konnte ich nicht herausfinden. Deshalb aktuell nur noch 3 statt der vorherigen 5 Sterne von mir. Schade. Eigentlich nur noch Öffnung per Hand möglich und dafür dann einfach zu teuer. 2021: Sehr schöner Sensor Mülleimer. Da wir jetzt auch die gelbe Tonne bei uns haben und keine gelben Säcke mehr, habe ich nach einem Sensor Mülleimer gesucht. Hier bin ich den Mülleimer von Klarstein gestoßen. Er ist relativ schmal und passt somit in die Ecke neben der Tür bei mir. Das war mir wichtig. Die Lieferung kam schnell und war gut verpackt. Nach dem Auspacken viel mir die schöne Optik auf. Der Müllbeutel ist einfach zu befestigen und der Sensor reagiert gut. Man kann diesen auch per Kippschalter ausschalten und per Hand öffnen und schließen. (Wenn man dies möchte, aber dafür müsste man keinen Sensor Mülleimer kaufen.) Nun habe ich den Mülleimer seit mehreren Wochen/Monaten in Benutzung und alles ist immer noch top. Klare Kaufempfehlung

Aktualizácia 21.8.2022: kôš sa už bohužiaľ nemôže otvárať automaticky ako na začiatku. Napriek výmene batérie sa klapka len mierne otvorí a okamžite spadne/zatvorí. Nevedel som prísť na to prečo. Preto odo mňa momentálne len 3 namiesto predchádzajúcich 5 hviezdičiek. Škoda. V skutočnosti je možné iba otváranie ručne a potom je jednoducho príliš drahé. 2021: Veľmi pekný senzorový odpadkový kôš. Keďže teraz máme so sebou aj žltý kôš a už žiadne žlté vrecia, hľadal som senzorový kôš. Tu som narazil na odpadkový kôš Klarstein. Je pomerne úzky a zmestí sa so mnou do rohu vedľa dverí. To bolo pre mňa dôležité. Dodanie prišlo rýchlo a bolo dobre zabalené. Po rozbalení ma napadol ten krásny pohľad. Vložka do koša sa ľahko nasadzuje a senzor dobre reaguje. Môžete ho tiež vypnúť prepínačom a otvárať a zatvárať ručne. (Ak chcete toto, ale nemusíte si k tomu kupovať senzorový kôš.) Kôš používam už niekoľko týždňov/mesiacov a stále všetko super. Jasné odporúčanie na nákup

Overená kontrola

Hatten vorher schon einen ähnlichen Mülleimer in runder Form. Funktioniert tadellos. Ein Punkt Abzug für den Preis und das Batteriefach. Preis ist wie bei allen anderen recht hoch. Bei unserem alten Mülleimer hat mir schon nicht gefallen, dass das Batteriefach nicht wasserdicht ist. Wenn man Hausmüll etwas länger drin lässt und dieser anfängt zu schwitzen, bildet sich am Deckel recht viel Schwitzwasser. Dadurch ist bei unserem alten das Batteriefach innen total oxidiert und hat deshalb jetzt den Geist aufgeben. Bei diesem ist es leider nicht anders. Eine Gummidichtung würde da schon helfen.

Mal predtým podobný odpadkový kôš v okrúhlom tvare. Funguje perfektne. Zrážka jedného bodu z ceny a priestoru pre batérie. Cena je dosť vysoká ako všetky ostatné. Na našom starom odpadkovom koši sa mi nepáčilo, že priehradka na batérie nebola vodotesná. Ak necháte domáci odpad v ňom o niečo dlhšie a začne sa potiť, na veku sa vytvorí veľa kondenzátu. Výsledkom je, že batériový priestor nášho starého je zvnútra úplne zoxidovaný, a preto sa teraz vzdal ducha. Žiaľ, ani tento nie je iný. Pomohlo by gumené tesnenie.

Overená kontrola

Die Müllsäcke gehen schwer herrausziehen aber sonst past alles

Vrecia na odpadky sa ťažko vyťahujú, ale všetko ostatné je v poriadku

Overená kontrola

Sehr gut hab sogar noch eine gekauft

Veľmi dobré, dokonca som si kúpil ďalší

Overená kontrola

I like this box. It is fun to use it but the sensors is too sensitive when you pass it 30-40 cm it is opening and you can’t put under the desk because it will permanently open and close.

Páči sa mi tento box. Je zábavné ho používať, ale senzory sú príliš citlivé, keď ho prejdete na 30-40 cm, otvára sa a nedá sa dať pod stôl, pretože sa permanentne otvára a zatvára.

Overená kontrola

2 Informationen für Interessenten: Der Deckel ist nur mit Kraft auf den Eimer zu bringen, ich als Frau habe es nicht geschafft. Der Sensor funktioniert nicht 2 x direkt nacheinander... also unpraktisch - Mülleimer geht zurück!

2 info pre zaujemcov: Veko sa da nasadit na vedro len silou, ako zena by som to nezvladla. Senzor nefunguje 2x za sebou...takže nepraktické - kôš ide späť!

Overená kontrola

erfüllt gut seinen Zweck und das für einen angemessener Preis. Die Verarbeitung ist sehr gut und ansprechend gemacht. Funktioniert wie beschrieben. So muss es ja auch sein. Ich würde es auch wieder kaufen toll

slúži svojmu účelu dobre a za rozumnú cenu. Spracovanie je veľmi dobré a atraktívne. Funguje podľa popisu. Tak to musí byť. Kúpil by som si to znova super

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov