Deejay, indukčná varná doska, 3500 W, sklokeramika, dotykové ovládanie, čierna
Deejay, indukčná varná doska, 3500 W, sklokeramika, dotykové ovládanie, čierna
Deejay, indukčná varná doska, 3500 W, sklokeramika, dotykové ovládanie, čierna
Deejay, indukčná varná doska, 3500 W, sklokeramika, dotykové ovládanie, čierna
Deejay, indukčná varná doska, 3500 W, sklokeramika, dotykové ovládanie, čierna
Deejay, indukčná varná doska, 3500 W, sklokeramika, dotykové ovládanie, čierna
Deejay, indukčná varná doska, 3500 W, sklokeramika, dotykové ovládanie, čierna
Deejay, indukčná varná doska, 3500 W, sklokeramika, dotykové ovládanie, čierna
Deejay, indukčná varná doska, 3500 W, sklokeramika, dotykové ovládanie, čierna

Deejay indukčná varná doska

Indukčná varná doska Čierna 3500 watt
616,90 € (cena s DPH)

Deejay indukčná varná doska

616,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie

Najväčšie výhody

Voľná zóna: možnosť voľne položiť riad na varenie

Flexibilne do kuchynskej linky: použitie ako zabudovaný spotrebič alebo ako voľne stojaci

Nepotrebujete elektrikára: stačí jednoducho pripojiť vďaka európskej zásuvke

Popis produktu

Teraz sa budú hrnce a panvice kmitať! Klarstein Deejay indukčná varná doska s voľnými zónami vytvára voľné pole pre virtuózov kuchynského umenia.

Konečne viac voľného priestoru na sporáku! S Klarstein Deejay indukčnou varnou doskou v konštrukcii s voľnými zónami sú obmedzujúce varné dosky minulosťou. Vďaka najmodernejšej konštrukcii je úplne jedno, kde sa na sporáku nachádza hrniec a kde panvica alebo koľko plochy zaberajú. Jeden hrniec, dva hrnce, panvica alebo veľký kastról - vďaka voľnému umiestneniu si tu nájde miesto každý z nich bez toho, aby sa navzájom vytláčali. Varná doska dodáva výkon až 3500 W, ktorý je rozdelený podľa rozmiestnenia použitého kuchynského riadu. Ak nie je potrebná celá plocha, šetrní používatelia môžu použiť iba ľavú alebo iba pravú polovicu varnej dosky. Ovládanie je veľmi jednoduché pomocou dotykového poľa zabudovaného v čiernej sklokeramickej varnej ploche. Tu je možné aktivovať aj boost režim, ktorý k hrncom vyšle ešte väčší výkon: tak sa ich obsah zahreje v rekordnom čase. Ako je známe, po varení znamená pred varením - ale vďaka Ceran-povrchu je Klarstein Deejay indukčná varná doska opäť čistá veľmi jednoducho. Pre rýchloštartérov je rovno zabudovaná eurozástrčka, elektrikár na pripojenie nie je potrebný.

Varenie po akom srdce túži bez zbytočných starostí o priestor na sporáku: Klarstein Deejay indukčná varná doska s voľnými zónami dodáva virtuózom kuchynského riadu voľné pole pôsobnosti.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • zapínač/vypínač na centrálnom ovládacom poli
 • výkonnostné stupne: 9
 • MAX tlačidlo: na výber ľavej, pravej alebo oboch strán varných zón
 • funkcia časovača na automatické vypnutie: 180 minút v 5-minútových krokoch
 • memory funkcia: uloží nastavený časovač pri zmene výhrevného režimu
 • vhodné iba pre hrnce a panvice s magnetickým dnom
 • vhodné pre kuchynský riad s priemerom dna od 12 do 26 cm
 • ochrana pred prehriatím
 • detská poistka
 • vhodné na zabudovanie alebo ako samostatne stojaca doska
 • jednoduché čistenie vďaka čiernemu sklokryštalickému povrchu
 • boost funkcia: výkon 2200 W na jednej varnej polovici pre bleskurýchle zohriatie
 • max. výkon 3500 W
 • napájanie: 220-240 V~ | 50/60 Hz
Deejay, indukčná varná doska, 3500 W, sklokeramika, dotykové ovládanie, čierna

Rozmery a technické podrobnosti

 • rozmery (celkové): cca 69 x 8,2 x 42 cm (ŠxVxH)
 • plocha (varnej platne): cca 65 x 38 cm (ŠxH)
 • dĺžka kábla: 1,5 m
 • hmotnosť: cca 11,5 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x indukčná varná doska
 • manuál (jazyky: nemecký, anglický)

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

Hodnotenie zákazníkov

(16 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Wenn du einfach nur viel Hitze willst, ist dieses Kochfeld großartig. Wenn du jedoch jemals etwas köcheln lassen möchten, hast du leider kein Glück. Selbst auf der niedrigsten Stufe werden deine Saucen anbrennen. Die Hitzemenge scheint auch von der Größe und Form deiner Töpfe und Pfannen beeinflusst zu werden. Das ist wirklich schade, denn Induktionskochfelder eignen sich normalerweise hervorragend zum Kochen bei niedrigen Temperaturen.

Ak chcete len veľa tepla, táto varná doska je skvelá. Bohužiaľ, ak ste si niekedy chceli niečo podusiť, máte smolu. Aj pri najnižšom nastavení sa vám omáčky pripália. Zdá sa, že množstvo tepla ovplyvňuje aj veľkosť a tvar vašich hrncov a panvíc. Je to naozaj škoda, pretože indukčné varné dosky sú zvyčajne skvelé na varenie pri nízkych teplotách.

Overená kontrola

Die Bedienung könnte einfacher sein. Umschaltung L und R muss einfacher gehen. Regulierung der Leistung der einzelnen Seiten ist zu komliziert.

Prevádzka by mohla byť jednoduchšia. Prepínanie L a R musí byť jednoduchšie. Úprava výkonu jednotlivých stránok je príliš komplikovaná.

Overená kontrola

Schlechte Beschreibung der verschiedenen Funktionen, Bedienungsanleitung sollte mal kundenfreundlicher Überarbeitet werden. Ansonsten ist das Produkt i O. Schnelle Lieferung in angemessener Verpackung.

Zlý popis rôznych funkcií, používateľská príručka by mala byť prepracovaná, aby bola pre zákazníkov príjemnejšia. Inak je produkt v poriadku.Rýchle dodanie vo vhodnom balení.

Overená kontrola

Gerät macht was erwartet wurde, sehr gute Heizleistung,Der Preis war super. Der Geräuschpegel ist auszuhalten, nicht lauter als die Abzugshaube

Zariadenie robí to, čo sa očakávalo, veľmi dobrý tepelný výkon, cena bola skvelá. Hlučnosť je tolerovateľná, nie je vyššia ako u odsávača pár

Overená kontrola

Bin begeistert von diesem Gerät und wir verwenden es in unserer Kellerbar zum Kochen

Milujem toto zariadenie a používame ho na varenie v našom pivničnom bare

Overená kontrola

Wir haben das Gerät gekauft in der Hoffnung eine gute Mehrfeldinduktionsplatte als Ersatz für unsere Einzelplatten zu bekommen. Leider war dem nicht so. Die Bedienung durch die Menüs gestaltet sich extrem kompliziert und schnelles umschalten einzelner Platten ist eigentlich unmöglich. Zudem gibt die Platte einen extrem lauten Pfeifton von sich, der das Kochen nicht besser macht. Die Temperaturregelung ist auch kaum möglich, heiß wird alles sehr schnell, aber auf niedriger Stufe kochen klappt nicht. Teilweise verbrennen einem die Speisen auf Stufe eins und beim zurückschalten von höherer Stufe erkennt man keinen Unterschied im kochverhalten. Ich bin sehr enttäuscht von dieser Kochplatte und werde nun wohl leider Geld für ein zweites Exemplar einer anderen Marke ausgeben müssen.

Kúpili sme zariadenie v nádeji, že získame dobrú viacpoľovú indukčnú platňu, ktorá nahradí naše jednotlivé platne. Žiaľ, nebolo to tak. Používanie menu je mimoriadne komplikované a rýchle prepínanie jednotlivých tanierov je vlastne nemožné. Doska navyše vydáva mimoriadne hlasný pískavý zvuk, ktorý varenie nijako nezlepšuje. Ovládanie teploty je tiež sotva možné, všetko sa veľmi rýchlo zohreje, ale varenie na nízkej úrovni nefunguje. Niekedy sa jedlo pripáli na úrovni jedna a keď prepnete späť z vyššej úrovne, nevidíte žiadny rozdiel v správaní pri varení. Som veľmi sklamaný z tejto varnej dosky a bohužiaľ budem musieť minúť peniaze za druhú od inej značky.

Overená kontrola

Leider ist der Lüfter etwas laut im Betrieb, vielleicht wird es als Einbaulösung leiser.

Bohužiaľ, ventilátor je pri prevádzke trochu hlučný, možno bude tichší ako vstavané riešenie.

Overená kontrola

Wir hatten das Induktionsfeld für den überdachten Aussenbereich gekauft. Es macht, was es soll. Auch große Töpfe und Pfannen funktionieren gut. Ein leichtes Fiepen hatten wir auch schon festgestellt, was an unserem Einbauort jedoch nicht als störend empfunden wird. Ich vermute, dass es mit der Induktionsfähigkeit der Töpfe zusammenhängt und die Spulen die Geräusche abgeben, wenn kein vernünftiger Hitzeschluss zum Topf hergestellt werden kann. Ist jedenfalls nur bei den billigen Töpfen so.

Kúpili sme indukčné pole pre krytý vonkajší priestor. Robí to, čo má. Dobre fungujú aj veľké hrnce a panvice. Už sme zaznamenali slabé pípanie, ale na mieste inštalácie to nebolo vnímané ako rušivé. Mám podozrenie, že to súvisí s indukčným charakterom hrncov a cievkami, ktoré vydávajú hluk, keď nie je možné vytvoriť primerané tepelné spojenie s hrncom. Aspoň tak je to len v prípade lacných hrncov.

Overená kontrola

Preis Leistung top. Das kochfeld hat top Leistung, man muss sich ungewöhnlich da die Leistung sehr stark ist.man kann auf Stufe 1 kochen/braten ist ausreichend. Man muss unbedingt dabei stehen (ich geh gerne mal raus aus der Küche zwischendurch) kann man bei diesen kochfeld nicht da das essen sonst anbrennen, echt starke Leistung, natürlich nicht geräuschlos wegen des Lüfters aber erträglich und den Lüfter braucht man eben. Würde es jederzeit wieder kaufen

Cena-výkon top. Varná doska má špičkový výkon, musíte byť nezvyčajný, pretože výkon je veľmi silný. Variť/smažiť na úrovni 1 je postačujúce. Bezpodmienečne tam musíte byť (rád z času na čas vypadnem z kuchyne) s touto varnou doskou nemôžete pripáliť jedlo, naozaj silný výkon, samozrejme nie tichá kvôli ventilátoru, ale znesiteľná a potrebujete len ventilátor. Kúpil by som kedykoľvek znova

Overená kontrola

Das mobile Kochfeld nutze ich anstelle meines Gasherdes. Es ist ein sauberes Kochen, muss aber dazu sagen, dass die Wärmeleistung nicht wie beschrieben ist. Viele Induktionstöpfe sind auf dem Feld gar nicht verwendbar so dass immer erst probiert werden muss und ggf. ausgetauscht.

Používam mobilnú varnú dosku namiesto plynového sporáka. Je to čisté varenie, ale musím povedať, že tepelný výkon nie je taký, ako sa propaguje. Mnohé indukčné hrnce sa v teréne vôbec nedajú použiť, preto ich treba vždy vyskúšať a v prípade potreby vymeniť.

Overená kontrola

Die Medien konnten nicht geladen werden. I bought this as a portable hob for us, looks great on any worktops. I am very pleased with the control panel, easy to use it and responds to touch straight away. That's fab. Recommended.

Stredné nie sú žiadne iné. Kúpil som si to ako prenosnú varnú dosku pre nás, vyzerá skvele na každej pracovnej doske. S ovládacím panelom som veľmi spokojný, ľahko sa používa a okamžite reaguje na dotyk. To je paráda. Odporúčané.

Overená kontrola

Anfangs war uns das Gerät zu laut und auch die wahl der Töpfe ist anfangs etwas schwierig gewesen ( bei Sandwichböden zb. Tritt ein u.u. hochfrequentes Pfeifen auf.. manche Töpfe und Pfannen sind da besser , manche schlechter .. vollmaterial wie Guss u.ä. Sind unproblematischer..) Aber alleine die Größe se und freie wahl wo der Topf/Pfanne steht.. dass nicht nur ein kleiner Radius erhitzt wird .. dass zb unser grosser Gussbräter flächig erhitzt wird.. top! 3 Töpfe gleichzeitig usw.. top! Wenn mann sich mit der nicht wirklich simplen Bedienungen angefreundet hat, sicherlich die beste wahl ( sind induktionserfahren und wirklich viel kochend!)

Zo začiatku bol pre nás prístroj príliš hlasný a aj výber hrncov bol spočiatku trochu náročný (napr. pri sendvičových podstavcoch. Dochádza k vysokofrekvenčnému pískaniu.. niektoré hrnce a panvice sú lepšie, niektoré horšie.. pevný materiál ako je liatina a pod. Nie su problem..) Ale len velkost se a volny vyber kde je hrniec/panvica.. ze sa neohrieva len maly polomer .. ze napr. nas velky litinovy pecic obšírne.. skvelé! 3 hrnce súčasne atď.. skvelé! Ak ste sa spriatelili s nie práve jednoduchým ovládaním, určite najlepšia voľba (máte skúsenosti s indukciou a naozaj veľa varíte!)

Overená kontrola

Wollte das Kochfeld erst zurück senden, habe mich dann doch damit arrangiert. Die Stufe 1 kocht leider ewas zustark und bei gleicher Leistung war bei meinen Alten Kochfeld das Wasser schnell heiß. Ich finde Preis Leistung gut

Najprv som chcel varnú dosku poslať späť, ale potom som sa s ňou dohodol. Bohužiaľ, úroveň 1 varí príliš veľa a pri rovnakom výkone sa voda na mojej starej varnej doske rýchlo zohreje. Myslím, že hodnota za peniaze je dobrá

Overená kontrola

Ein tolles Kochfeld, egal ob als Zusatz-oder als Hauptkochfeld. Für Singles oder Familien. Bedienung erklärt sich von selbst. Nach dem auspacken sofort betriebsbereit. Kann so gut wie jeder Topf und jede Pfanne benutzt werden. Die Wärmeleistung ist kinderleicht für beide Seiten regelbar und das Feld nach Benutzung leicht und schnell zu reinigen.

Skvelá varná doska, či už ako prídavná alebo hlavná varná doska. Pre jednotlivcov alebo rodiny. Obsluha je samozrejmá.Po rozbalení ihneď pripravený na použitie. Dá sa použiť ako akýkoľvek hrniec a panvica. Tepelný výkon je možné jednoducho nastaviť na obe strany a ihrisko po použití rýchlo a jednoducho vyčistiť.

Overená kontrola

Für meine Einkoch-Küche ist dieses Induktionskochfeld klasse. Im Vergleich zum E-Herd kocht das Wasser viel schneller und Speisen sind zügiger gekocht. Womöglich ist dies dann auch stromsparender. Zudem nimmt das Kochfeld nicht viel Platz in Anspruch und ist einfacher zu reinigen. Bin sehr zufrieden

Táto indukčná varná doska je skvelá pre moju kuchyňu Einkoch. V porovnaní s elektrickým sporákom voda vrie oveľa rýchlejšie a jedlo je rýchlejšie uvarené. Mohlo by to byť aj energeticky efektívnejšie. Varná doska navyše nezaberie veľa miesta a ľahšie sa čistí. Som veľmi rád

Overená kontrola

Ich habe mir dieses Induktionskochfeld gekauft, weil ich mit den vier Kochplatten auf meinem Herd nicht auskomme, wenn wir etwas mehr Besuch bekommen. Für dieses Kochfeld habe ich mich entschieden, weil es keine Kochzonen hat und ich den ganzen Platz so nutzen kann, wie ich ihn brauche. Mit 69*42cm bietet das Kochfeld genügend Platz, um mehrere Töpfe und Pfannen gleichzeitig nutzen zu können. Die Verarbeitung ist sehr gut und robust. Dank der freien Kochzone kann ich auch endlich einen Bräter gleichmäßig erhitzen, was auf meinem normalen Herd nicht geht. Beide Seiten lassen sich zusammen und separat über das Touch-Bedienfeld schalten und einstellen. Wenn es besonders schnell gehen muss, schaltet man die Boost-Funktion ein. Für Sicherheit sorgen der Überhitzungsschutz und der einstellbare Abschalt-Timer. Das Kochfeld lässt sich einfach auf die Arbeitsfläche stellen oder auch einbauen. Ich bin mehr als zufrieden. Durch Induktion geht das Kochen noch einmal schneller und dank der freien Kochzone kann ich den Platz frei einteilen.

Kúpil som si túto indukčnú varnú dosku, pretože nemôžem vyjsť so štyrmi varnými platňami na sporáku, keď máme o niečo viac návštevníkov. Vybral som si túto varnú dosku, pretože nemá žiadne varné zóny a môžem využiť všetok priestor tak, ako potrebujem. Varná doska s rozmermi 69*42 cm ponúka dostatok priestoru na použitie viacerých hrncov a panvíc súčasne. Spracovanie je veľmi dobré a robustné. Vďaka voľnej varnej zóne môžem konečne rovnomerne rozohriať pekáč, čo na mojom bežnom sporáku nie je možné. Obe strany je možné prepínať a nastavovať spoločne aj oddelene prostredníctvom dotykového ovládacieho panela. Ak má byť obzvlášť rýchly, môžete zapnúť funkciu boost. O bezpečnosť sa stará ochrana proti prehriatiu a nastaviteľný časovač vypnutia. Varnú dosku je možné jednoducho umiestniť na pracovnú dosku alebo do nej zabudovať. Som viac než šťastný. Varenie je s indukciou ešte rýchlejšie a vďaka voľnej varnej zóne si môžem voľne usporiadať priestor.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov