Magic-Carpet DX, výhrievacia podložka, 75 W, 60 x 40 cm, 3 stupne ohrevu, vyhrievacia rohožka
Magic-Carpet DX, výhrievacia podložka, 75 W, 60 x 40 cm, 3 stupne ohrevu, vyhrievacia rohožka
Magic-Carpet DX, výhrievacia podložka, 75 W, 60 x 40 cm, 3 stupne ohrevu, vyhrievacia rohožka
Magic-Carpet DX, výhrievacia podložka, 75 W, 60 x 40 cm, 3 stupne ohrevu, vyhrievacia rohožka
Magic-Carpet DX, výhrievacia podložka, 75 W, 60 x 40 cm, 3 stupne ohrevu, vyhrievacia rohožka

Magic-Carpet DX vyhrievacia podložka

0 60 cm Vykurovací koberec
34,90 € 69,90 € (cena s DPH)

Magic-Carpet DX vyhrievacia podložka

34,90 € 69,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

teplo pre chodidlá: výhrevná rohožka 75 W

bezpečná a pohodlná: s funkciou časovača

vysokokvalitná: odolný polyester a protišmyková vrstva

Popis produktu

Výhrevná rohožka Magic-Carpet DX od spoločnosti OneConcept príjemným teplom v oblasti chodidiel dodáva uvoľnenie a pocit pohody. Ohrieva s výkonom 75W a kedykoľvek sa postará o teplé chodidlá napríklad v obývačke, kancelárii, v miestnosti kde sa venujete svojim záľubám, alebo aj v obytnom prívese. Na ovládaní na kábli je možné nastaviť 3 rôzne silné výhrevné stupne: nízky, stredný a vysoký.

Opätovným stlačením tlačidla na zapnutie/vypnutie na ovládaní zapnete funkciu časovača: na výber máte dobu vypnutia v rozmedzí 30 minút až do 5 hodín. Odovzdávanie tepla nasleduje po krátkej dobe zahriatia konštantne a energeticky úsporne, vypnutie pomocou časovača zase precízne a bezpečne. Okrem praktických funkcií ako výber výhrevného stupňa či funkcia časovača, vytvára povrch koberčeka dojem hebkosti, pritom je veľmi masívny a odolný. Na zadnej strane sa nachádzajú malé nopky, ktoré sa postarajú o nekĺzavosť na hladkých podlahách.

Neutrálnou farbou antracitu zapadne výhrevná rohožka do každého obytného alebo kancelárskeho priestoru. Možnosti využitia sú neobmedzené: Magic-Carpet DX výhrevnú rohožku môžete využiť všade, kde túžite po teplých chodidlách v sede či postojačky, a tam, kde máte k dispozícii voľnú zásuvku. Studené chodidlá sú už odo dnes minulosťou.

Dostupné farby: antracitová

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • zapínač/vypínač na kábli
 • funkcia časovača
 • LED kontrolné svetielka
 • zmývateľný povrch
 • protišmyková vrstva
 • príkon: 75 W
 • napájanie: 220-240 V ~ 50/60 Hz
Magic-Carpet DX, výhrievacia podložka, 75 W, 60 x 40 cm, 3 stupne ohrevu, vyhrievacia rohožka

Rozmery a technické podrobnosti

 • rozmery: cca 60 x 2 x 40 cm (ŠxVxH)
 • dĺžka sieťového kábla: cca 200 cm
 • hmotnosť: cca 0,6 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x výhrevná rohožka
 • manuál (jazyky: nemecký, anglický)

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

69.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(16 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Das Produkt kam perfekt verpackt und auch vor dem angegebenen Liefertermin an. Das Material ist sehr angenehm und der Teppich an sich perfekt verarbeitet. Man kann den Bezug sogar via Klettverschluss entfernen und waschen. Da die beheizbaren Teppiche im Büro die kalten Füße bei 19 °C Zimmertemperatur beheben sollten, haben wir uns für die Heizleistung allerdings mehr Temperatur vorgestellt. Die Matten wurden bestenfalls nur lauwarm. Das Preis-Leistungs-Verhältnis wäre perfekt, wenn die Heizleistung genügen würde.

Tovar prišiel perfektne zabalený a ešte pred uvedeným termínom dodania. Materiál je veľmi príjemný a samotný koberec je dokonale upravený. Poťah môžete dokonca odstrániť a vyprať pomocou suchého zipsu. Keďže však vyhrievané koberce v kancelárii majú napraviť studené nohy pri izbovej teplote 19 °C, pre tepelný výkon sme si predstavovali vyššiu teplotu. Rohože boli prinajlepšom len vlažné. Hodnota za peniaze by bola perfektná, keby tepelný výkon stačil.

Overená kontrola

Unterm Schreibtisch, wenn man keine Fußbodenheizung hat

Pod stolom, ak nemáte podlahové kúrenie

Overená kontrola

Über Nacht angelassen. Durchschnittliche Heizleistung nur 14W, obwohl temporär max. 103W Leistung zugeführt werden. 0,21kWh Verbrauch in 15 Stunden. Max. Temp. an der Teppichoberfläche 28°C, aber nicht überall. Wird nach einigen Stunden auch auf der Unterseite warm. Für mich ist diese Heizleistung (14W) nicht ausreichend, da ich die Matte im Wohnmobil (und nicht nur als Büro-Fusswärmer) nutzen wollte.

ponechané cez noc. Priemerný tepelný výkon len 14W, aj keď dočasne je dodávaný výkon max.103W. Spotreba 0,21 kWh za 15 hodín. Maximálna teplota na povrchu koberca 28°C, ale nie všade. Po niekoľkých hodinách sa zahreje aj na spodnej strane. Pre mňa je tento tepelný výkon (14W) nedostačujúci, pretože som chcel karimatku využívať v mobilnom dome (a nie len ako kancelársky ohrievač nôh).

Overená kontrola

Die Heizmatte (40X60cm) verwende ich für Arbeiten am PC (Desktop), der in einem Kellerbüro steht. Bislang habe ich ein Heizkissen verwendet, das de facto eine schlechte Lösung war. Mit der Heizmatte ist jetzt alles perfekt. Sie bleibt da, wo man sie hinlegt, rutscht nicht herum und liefert die gewünschte Wärme. Das Schaltelement habe ich an der Tischkonsturtion befestigt. Wie gesagt - alles perfekt.

Vykurovaciu rohož (40X60cm) používam na prácu na PC (desktop), ktorý je v suteréne kancelárie. Doteraz som používal vyhrievaciu podložku, čo bolo vlastne zlé riešenie. S vykurovacou rohožou je teraz všetko dokonalé. Zostáva tam, kde ho položíte, neposúva sa a dodáva požadované teplo. Spínací prvok som pripevnil na konštrukciu stola. Ako som povedal - všetko perfektné.

Overená kontrola

Die Heizmatte strahlt in beide Richtungen ordentlich wärme ab. Dh. die Unterseite wird auch "heiß". Bei empfindlichen Böden muss man etwas zur Isolierung zwischenlegen sonst kann es zu Abdrücken und Verformungen kommen. Ansonsten ist das Produkt gut.

Vykurovacia rohož vyžaruje teplo v oboch smeroch. Tj. aj dno sa "zahreje". Pri citlivých podlahách musíte kvôli izolácii dať niečo medzi, inak môže dôjsť k odtlačkom a deformáciám. Inak je produkt dobrý.

Overená kontrola

Heizleistung sehr gut. Heizleistung und Heizdauer in Stufen einfach zu programmieren! Habe mir rasch eine weitere bestellt.

Tepelný výkon veľmi dobrý. Tepelný výkon a čas ohrevu je možné jednoducho naprogramovať v etapách! Rýchlo som si objednal ďalší.

Overená kontrola

Gute Entscheidung, warme Füße sind das a und o, ist auch sparsam.

Dobré rozhodnutie, nohy v teple sú základ a koniec, je tiež ekonomické.

Overená kontrola

Die Heizmatte macht was sie soll, allerdings habe ich nicht bedacht, dass die Wärme nur von unten kommt und die Füße oben kalt bleiben, bzw. möglichst nicht bewegt werden sollten und möglichst vollflächig auf die Matte gestellt werden müssen. Dem Hersteller kann ich aber deshalb keinen Vorwurf machen. Die Einstellung der Wärmestufe und des Timers über die gleiche Taste mit unterschiedlichen Betätigungszeiten erfordert immer wieder das heranziehen der Gebrauchsanleitung, was darauf hin weist, das die Schaltung nicht selbst erklärend ist.

Vyhrievacia podložka robí čo má, ale nebral som do úvahy, že teplo ide len zospodu a nohy ostávajú navrchu studené, prípadne sa s nimi nemá hýbať a treba ich položiť na podložku čo najtesnejšie. . Ale za to nemôžem viniť výrobcu. Nastavenie úrovne ohrevu a časovača pomocou toho istého tlačidla s rôznymi časmi aktivácie si vždy vyžaduje konzultáciu s návodom na použitie, čo znamená, že okruh nie je samozrejmý.

Overená kontrola

Prima Größe, passt gut unter meinen Schreibtisch. Heizt schnell auf, mittlere Stufe reicht mir aus. Verpackung war gut, ohne Knick des Teppichs. Lieferung hat gut geklappt, gerne wieder.

Skvelá veľkosť, dobre sa mi zmestí pod stôl. Rýchlo sa zahrieva, mne stačí stredný stupeň. Balenie bolo dobré bez záhybov na koberci. Doručenie prebehlo v poriadku, opäť rada.

Overená kontrola

Heizmatte erfüllt ihren Zweck vollständig und sehr gut. Die Heizleistung ist gut und für den Arbeitsplatz hervorragend geeignet. Die einfachen Zeit Einstellung ermöglicht eine Ziel genaue Beheizung des Arbeitsplatzes. Dadurch wird ein vergessen des ausschalten am Arbeitsplatz vermieden

Vykurovacia rohož plní svoj účel úplne a veľmi dobre. Tepelný výkon je dobrý a ideálny na pracovisko. Jednoduché nastavenie času umožňuje presné vykúrenie pracoviska. Vyhnete sa tak zabudnutiu na vypnutie na pracovisku

Overená kontrola

At the beginning I was disappointed because heating was very mild but later I discovered that high heat is not comfortable for long periods. It’s enough to warm up the feet in 5-10 minutes. Still I suggest to the company to increase the heat for the max. You have three different options to regulate the temperature so it would be helpful for the customers who need more heat.

Zo začiatku som bol sklamaný, pretože kúrenie bolo veľmi mierne, ale neskôr som zistil, že vysoké teplo nie je príjemné na dlhé obdobia. Na zahriatie chodidiel postačí 5-10 minút. Napriek tomu navrhujem spoločnosti zvýšiť teplo na max. Máte tri rôzne možnosti regulácie teploty, takže to bude užitočné pre zákazníkov, ktorí potrebujú viac tepla.

Overená kontrola

Plus: Diese Heizmatte tut, was sie eben tun soll. Füße sind in der fußkalten Wohnung endlich warm. Die Größe ist für einen Schreibtisch völlig ausreichend. Die Matte ist solide verarbeitet und man hat nicht das Gefühl, durch unsachgemäße Bedienung einen Wohnungsbrand zu verursachen. Minus: Der Toggle-Schalter erfüllt seinen Zweck, ist aber kompliziert zu bedienen. Die Anleitung muss immer griffbereit sein. Hier hätte ich mir klassische Regler gewünscht. Über den angeblich niedrigen Stromverbrauch kann ich erst nach der nächsten BKA sprechen, deshalb gibt es nur 4/5 Punkte bei der Durchsichtigkeit.

Plus: Táto vykurovacia rohož robí to, čo má robiť. Nohy sú konečne v teple v byte studenom na nohy. Veľkosť je úplne postačujúca na pracovný stôl. Rohož je pevne vyrobená a nemáte pocit, že by ste nevhodným používaním spôsobili požiar vo vašej domácnosti. Nevýhody: Prepínač slúži svojmu účelu, ale jeho používanie je komplikované. Pokyny musia byť vždy po ruke. Tu by som si prial klasické ovládače. O údajne nízkej spotrebe môžem hovoriť až po ďalšom BKA, takže za transparentnosť sú len 4/5 bodov.

Overená kontrola

Das Produkt erfüllt meine Wünsche hinsichtlich der Wärmeleistung und Produktqualität. 1 Stern Abzug aufgrund der doch etwas zu kurz geratenen Kabellänge vom Controller zum Stecker (wie bereits von anderen Rezensenten angemerkt). Da wurde am falschen Ende gespart. Dennoch kann ich das Produkt empfehlen.

Produkt spĺňa moje priania z hľadiska tepelného výkonu a kvality produktu. Odpočet 1 hviezdičky z dôvodu príliš krátkej dĺžky kábla od ovládača k zástrčke (ako už poznamenali iní recenzenti). Tam bol zachránený na nesprávnom konci. Napriek tomu môžem produkt odporučiť.

Overená kontrola

Habe in der Küche Steinfliesen, sind naturgemäß über die Jahreszeiten saukalt an Füßen und Hausschuhen. Daher habe ich hier eine weitere Heizmatte bestellt. Die Amazonwebseite ist fehlerhaft, die Leistungswerte werden einmal mit 75 Watt und an anderer Stelle mit 100 Watt angegeben. Angekommen ist ein Teppich mit 100 Watt und Regler mit 3 Schaltstufen und Timer. Auf der niedrigsten Stufe ist es nach ca 3 Minuten warm. Nach 15 Minuten wird es sehr warm und ich schalte aus. Es gibt eine genähte Umrandung, der Überzug ist abnehmbar und waschbar. Sogar meine Katze setzt sich gelegentlich dazu, nur wenn er die Krallen reinhauen will, wird er weggeschubst.

V kuchyni mám kamenné obklady, chodidlá a papuče sú počas ročných období prirodzene mrazivé. Preto som si tu objednal ďalšiu vykurovaciu rohož. Webová stránka Amazonu je nesprávna, hodnoty výkonu sú uvedené ako 75 wattov a inde 100 wattov. Prišiel koberec so 100 wattmi a regulátorom s 3 spínacími stupňami a časovačom. Na najnižšom stupni je teplý asi po 3 minútach. Po 15 minútach sa veľmi zahreje a vypnem. Je tam našitá bordúra, poťah je snímateľný a prateľný. Aj môj kocúr si občas sadne, len keď sa chce hrabať v pazúrikoch, je odstrčený.

Overená kontrola

Zockerfreunde aufgepasst ! Ich habe diese Matte für meinen Mann gekauft , der unheimlich gerne Konsole spielt und dabei natürlich nur seine Hände bewegt. Seine Klagen über kalte Füße konnt ich nicht länger ertragen , da kam mir diese Matte wie gerufen. Schön wäre, wenn sie eine automatische abschalte Funktion hätte aber ansonsten ist das Teil super. Keine Klagen mehr :)

Priatelia hráčov pozor! Túto podložku som kúpila manželovi, ktorý miluje hranie na konzolách a samozrejme hýbe len rukami. Už som nemohol vydržať jeho sťažnosti na studené nohy, takže táto podložka prišla v pravý čas. Bolo by fajn, keby mal funkciu automatického vypnutia, ale inak je diel super. Už žiadne súdne spory :)

Overená kontrola

Nachdem ich mich lange schwer getan habe, mir eine Heizmatte für die Füße zuzulegen, bin ich jetzt vollauf begeistert. Ich komme schon oft mit kalten Füßen an die Arbeit und fühle mich von daher meist den ganzen Tag über unwohl, denn wer von unter her kalt ist, der wird nicht warm. Das Gute an der Matte, sie fällt als Heizmatte gar nicht auf, nur wer genauer hinschaut merkt es. Die Zeitschaltung ist zwar von der Bedienung her etwas gewöhnungsgedürftig, funktioniert aber super. Und die Stromkosten für 100 W, lächerlich. Das wird heute noch vielerorts für Licht verbraten. Ich bestelle mir noch eine, für Zuhause.....

Potom, čo som sa dlho snažil zohnať vyhrievaciu podložku na nohy, som teraz úplne nadšený. Často prichádzam do práce so studenými nohami a preto mi väčšinou celý deň nie je dobre, pretože keď je vám zima zospodu, nezohrejete sa. Dobrá vec na rohoži je, že nie je nápadná ako vykurovacia rohož, všimne si ju len ten, kto sa lepšie pozrie. S časovým spínačom si treba trochu zvyknúť na obsluhu, ale funguje skvele. A náklady na elektrinu za 100W, smiešne. Na mnohých miestach sa tým stále plytvá za svetlom. Objednam si este jednu domov...

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov