Quickstick Smart, Sous Vide, pumpa, 3D, cirkulácia, 20-95 °C
Quickstick Smart, Sous Vide, pumpa, 3D, cirkulácia, 20-95 °C
Quickstick Smart, Sous Vide, pumpa, 3D, cirkulácia, 20-95 °C
Quickstick Smart, Sous Vide, pumpa, 3D, cirkulácia, 20-95 °C
Quickstick Smart, Sous Vide, pumpa, 3D, cirkulácia, 20-95 °C
Quickstick Smart, Sous Vide, pumpa, 3D, cirkulácia, 20-95 °C
Quickstick Smart, Sous Vide, pumpa, 3D, cirkulácia, 20-95 °C
Quickstick Smart, Sous Vide, pumpa, 3D, cirkulácia, 20-95 °C
Quickstick Smart, Sous Vide, pumpa, 3D, cirkulácia, 20-95 °C
Quickstick Smart, Sous Vide, pumpa, 3D, cirkulácia, 20-95 °C
Quickstick Smart, Sous Vide, pumpa, 3D, cirkulácia, 20-95 °C

Quickstick Smart Sous Vide varič

Sous-Vide varič Čierna 1200 watt
75,90 € 149,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Smart Home: ovládateľný pomocou WiFi a Klarstein App Experience pre Android alebo iOS

Tak jednoduchý: zabudovaná kniha receptov s návodom krok za krokom a prednastaveným ovládaním zariadenia

Šetrné varenie: Sous Vide Stick s výkonom 1200 wattov na gurmánske výsledky priamo u Teba doma

Popis produktu

varičom Sous Vide Klarstein Quickstick Smart dokáže každý variť ako profík. A so zabudovaným ovládaním WiFi-App je varenie zdravých a chutných pokrmov teraz ešte jednoduchšie. 

Výhody vákuového variča sú úplne jasné: obsah zataveného sáčika sa vo vodnom kúpeli varí šetrným spôsobom pri nízkej teplote. Chute a vône nemôžu uniknúť a voda sa nemôže dostať dovnútra. Potraviny sa neprevaria, zelenina a mäso ostávajú jemné a šťavnaté.

Nový Klarstein Quickstick Smart Sous Vide Stick Ti teraz ešte uľahčuje jednoduchším ovládaním a stará sa gurmánske výsledky u Teba doma. Jeho ovládanie pomocou Klarstein aplikácie pre Android a iOS zariadenia Ti umožňuje odvšadiaľ sledovať priebeh varenia a pomáva Ti pomocnú ruku so zabudovaným receptárom: jednoducho si zvoľte želaný recept, postupujte krok za krokom a na koniec nastaviť potrebné nastavenia na spotrebiči priamo cez aplikáciu. Sous Vide nebolo nikdy také smart a jednoduché!

S výkonom 1200 wattov sa Sous Vide Stick stará o na stupeň presné hodnoty v teplotnom rozsahu od 20 do 95 °C, zatiaľ čo jeho pumpa s ocenenou 3D cirkuláciou necháva za minútu cirkulovať 8,5 litra vody a stará sa o rovnomerné rozloženie teploty vo vodnom kúpeli. Samozrejme môžeš všetky nastavenia Quistick Smart previesť priamo na zariadení na prehľadom dotykovom displeji. Bezpečnosť pri varení je vždy zaručená: Sous Vide pumpa sa dá jednoducho a pevne pripevniť, pomocou klapiek, na okraj hrnca. Po varení sa dá Quickstick Smart jednoducho čistiť, vďaka krytu z ušľachtilej ocele. 

Pre smart gurmánov a všetkých, ktorí sa zdravo stravujú a nechcú sa vzdať skutočnej chuti potravín: varič Sous Vide Klarstein Quickstick Smart.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • Objem: 10 až 15 litrov
 • Minimálna hĺbka ponoru: 11 cm
 • Výkon: 1200 wattov
 • Cirkulácia vody: 8,5 litra za minútu
 • Nastaviteľná teplota: 20 až 95 °C
 • Max. odchýlka teploty: 1%
 • Časovač
 • Jednoduché ovládanie
 • Úsporné skladovanie
 • Ovládanie pomocou aplikácie pre iOS alebo Android
 • Ochranná trieda: IPX7
 • Napájanie: 220-240 V~ | 50/60 Hz
Quickstick Smart, Sous Vide, pumpa, 3D, cirkulácia, 20-95 °C

Rozmery a technické podrobnosti

 • Maße: ca. 10 x 37,5 x 9 cm (BxHxT)
 • Držiak: cca 14 x 7,5 x 6,5 cm (ŠxVxH)
 • Kabellänge: 140 cm
 • Hmotnosť: cca 1,1 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x Sous Vide Stick
 • Návod na obsluhu vo viacerých jazykoch

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

149.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(18 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Wie beschrieben! Es gibt nichts auszusetzen!

Ako je opísané! Niet sa na čo sťažovať!

Overená kontrola

Habe den Stick jetzt dreimal genutzt. Die Resultate waren jeweils top. Der Geräuschpegel ist okay. Für volle 5 Sterne ist es mir subjektiv etwas zu laut. Wenn die Küchentür geschlossen ist, hört man ihn aber nicht mehr. Die beiden Sterne Abzug gibt es, weil die Smart Funktionalität leider unbrauchbar ist. Um den Stick mit der App zu koppeln, müssen beide mit einem reinen 2.4 GHz Netzwerk verbunden sein. Wenn man aber ein 5 und 2.4 Netzwerk mit gleicher SSID nutzt, geht es nicht. Zumindest sagt das die App beim Versuch zu koppeln. Das ist sehr schade.

Palicu som použil už trikrát. Výsledky boli vždy skvelé. Hladina hluku je v poriadku. Za plných 5 hviezdičiek je to pre mňa subjektívne až príliš hlasné. Keď sa zatvoria kuchynské dvere, už ho nepočuť. Dve hviezdičky sa odpočítajú, pretože inteligentná funkcia je bohužiaľ nepoužiteľná. Na spárovanie kľúča s aplikáciou musia byť obe pripojené k čistej 2,4 GHz sieti. Ale ak používate sieť 5 a 2.4 s rovnakým SSID, nefunguje to. Aspoň to tvrdí aplikácia pri pokuse o spárovanie. To je príliš zlé.

Overená kontrola

Gut verarbeitetes Gerät, sehr gut über WLAN zu steuern bzw. zu kontrollieren.

Kvalitne spracované zariadenie, veľmi jednoduché ovládanie alebo ovládanie cez WLAN.

Overená kontrola

Das Produkt entspricht alle Erwartungen, aber das App ist sehr kompliziert zu benutzen (die Verbindung zum Gerät könnte kaum schlechter sein) und die Rezepte da haben mit der Sous Vide wenig zu tun. Alles funktioniert aber gut auch ohne App.

Produkt spĺňa všetky očakávania, ale aplikácia je veľmi komplikovaná na používanie (spojenie so zariadením už nemohlo byť horšie) a tamojšie recepty nemajú veľa spoločného so sous vide. Ale všetko funguje dobre aj bez aplikácie.

Overená kontrola

Entspricht nicht meinen Erwartungen deshalb zurück geschickt

Nesplnil moje očakávania, tak som ho poslal späť

Overená kontrola

Das Gerät wurde am 12.05.2021 geliefert. Am 13.05.2021 kam es erstmals zum Einsatz. Ich bin fasziniert von dem geringen Geräuschpegel. Das Gerät macht einen qualitativ hochwertigen Eindruck. Es lässt sich intuitiv bedienen. Die Sensortasten reagieren sehr gut. Kurze Aufheizzeit bei vorgewärmten Wasser, Temperatur beständig gehalten. Über W-Lan Verbindung/Nutzung kann ich nichts sagen, da dies für mich nicht von Bedeutung ist und nicht kaufentscheidend war. Für mich, zur Zeit, TOP

Zariadenie bolo doručené 05.12.2021. Prvýkrát bol použitý 13. mája 2021. Fascinuje ma nízka hlučnosť. Zariadenie pôsobí kvalitným dojmom. Dá sa ovládať intuitívne. Senzorové tlačidlá reagujú veľmi dobre. Krátky čas ohrevu s predhriatou vodou, teplota je udržiavaná konštantná. K pripojeniu/používaniu W-Lan nemôžem nič povedať, keďže to pre mňa nie je dôležité a nebolo to pre kúpu rozhodujúce. Pre mňa momentálne TOP

Overená kontrola

Top Teil

vrchná časť

Overená kontrola

Ein guter sous vide Garer!

Dobrý sous vide varič!

Overená kontrola

Die Medien konnten nicht geladen werden. Wir haben den Stab als Ersatz für ein stationäres Sous Vide Gerät gekauft, da die Handhabung des Stabes einfacher und vielseitiger und die Heiz-Leistung stärker ist. Wichtig war uns auch, eine Möglichkeit zu haben, den Stick per App (bei uns mit Android-Geräten) zu steuern und zu überwachen. Der Stick macht einen stabilen und wertigen Eindruck. Uns gefällt, dass die Montage am Topf mittels eines eigenen Klemmmechanismus erfolgt: Erst den Halter am Topf befestigen, anschließend den Stick in den Halter einstecken. Das Aufwärmen des Wassers geht sehr schnell und die Temperatur wird sehr genau gehalten. Dabei sind die Geräusche des Motors zum Umwälzen des Wassers angenehm leise. Die Einrichtung der App auf mehreren Smartphones war etwas holprig und musste mehrmals wiederholt werden, bis der Stick von der App auch wirklich erkannt wurde. Tipp: Wenn der Stick von mehreren Smartphones gesteuert werden soll, muss das Nutzerkonto der App auf allen Smartphones dasselbe sein; wir hatten zuerst für jedes Smartphone die dort verwendeten Google-Konten gewählt, mussten dann aber feststellen, dass nur das zuletzt eingerichtete Smartphone Zugriff auf den Stick hatte.

Médium sa nepodarilo vložiť. Prútik sme kúpili ako náhradu za stacionárne sous vide zariadenie, pretože prútik je jednoduchší a všestrannejší na použitie a vykurovací výkon je silnejší. Dôležitá pre nás bola aj možnosť ovládať a monitorovať palicu cez aplikáciu (v našom prípade so zariadeniami s Androidom). Palica pôsobí stabilným a hodnotným dojmom. Páči sa nám, že sa montuje na hrniec pomocou vlastného upínacieho mechanizmu: Najprv pripevnite držiak na hrniec, potom do držiaka vložte tyč. Voda sa ohrieva veľmi rýchlo a teplota sa udržiava veľmi presne. Hluk motora na cirkuláciu vody je príjemne tichý. Nastavenie aplikácie na niekoľkých smartfónoch bolo trochu nemotorné a bolo potrebné ho niekoľkokrát opakovať, kým aplikácia palicu skutočne rozpoznala. Tip: Ak má byť ovládač ovládaný viacerými smartfónmi, používateľský účet aplikácie musí byť na všetkých smartfónoch rovnaký; Najprv sme vybrali účty Google, ktoré sa tam používajú pre každý smartfón, ale potom sme zistili, že k tyči mal prístup iba posledný nastavený smartfón.

Overená kontrola

Mit App toll zu bedienen!

Skvelé na použitie s aplikáciou!

Overená kontrola

Stabile Wärmehaltung über den gesamten Kochzeitraum

Stabilné udržiavanie tepla počas celej doby varenia

Overená kontrola

Der Sous vide Stick funktioniert einwandfrei. Die Halterung ist stabil und lässt sich einfach an unterschiedlichsten Gefäßen anbringen. Temperatur (Vergleichsmessung mit einem anderen Thermometer) wird perfekt gehalten. Sehr praktisch ist auch die Steuerung per App.

Sous vide stick funguje perfektne. Držiak je stabilný a dá sa ľahko pripevniť na širokú škálu nádob. Teplota (porovnávacie meranie s iným teplomerom) je perfektne udržiavaná. Veľmi praktické je aj ovládanie cez aplikáciu.

Overená kontrola

Super Sous Vide Stick - für schmales Geld. Temperatur wird gut gehalten, aufheizen geht ruck zuck und die Bedienung ist kinderleicht. Die App muss ich nochmals ausprobieren, bzw. die stand nicht im Vordergrund der Kaufentscheidung. Einziger "Nörgel-Punkt": Einen Punkt würde ich ggf. abziehen sollte die Halterung brechen. Diese Halterung ist zwar in Ordnung und erfüllt den Zweck - allerdings muss man die Drehschraube gerade bei normalen/dünnen Kochtöpfen bis zum Anschlag zu drehen, damit der Stick nicht wackelt, was dazu führt, dass sich die Plastikteile vom Gewinde spreizen... brechen die zwei Seiten auseinander, muss man sich eine neue Halterung kaufen - was blöd wäre & zum Glück noch nicht passiert ist.

Super Sous Vide Stick - za málo peňazí. Teplota sa udržuje dobre, zahreje sa behom chvíľky a ľahko sa používa. Musím aplikáciu znova vyskúšať, inak to nebolo hlavným cieľom rozhodnutia o kúpe. Jediný „bod sťažnosti“: jeden bod by som strhol, ak by sa držiak zlomil. Tento držiak je v poriadku a účel plní - treba však otočiť skrutku až na doraz, hlavne pri normálnych/tenkých kastróloch, aby sa tyčinka nekývala, čím by sa plastové časti od závitu rozťahovali. .. rozbijú sa na dve strany, musíte si kúpiť nový držiak - čo by bola hlúposť a našťastie sa to ešte nestalo.

Overená kontrola

Super Produkt, hat alle Erwartungen erfűllt.

Skvelý produkt, splnil všetky očakávania.

Overená kontrola

Wärmeleistung Top, leichte Bedienung

Špičkový tepelný výkon, jednoduché použitie

Overená kontrola

Sehr leise.....schnelles aufheizen....mit einem anderen Thermometer gegengemessen und es waren gerade mal 0.3°C Unterschied bei 55.5 °C. Pumpe wälzt schön alles um. Halterung ist sehr gut anzubringen und wird per Gewinde am Topf befestigt (mit Gummi, also keine Kratzer)....besser als Klammern. Leicht zu öffnen. Bin sehr zufrieden.... Endlich werden meine Steaks genau so wie ich es will. P.S. Erst dachte ich an der Pumpe sei ein Flügel verbogen...aber nach Recherche fand ich heraus daß es so gewollt ist und die Pumpe damit besser fördert.

Veľmi tichý.....rýchle zahriatie....merané iným teplomerom a pri 55,5°C bol rozdiel len 0,3°C. Čerpadlo všetko pekne cirkuluje. Držiak sa veľmi jednoducho prichytáva a na črepník sa pripevňuje závitom (gumou, takže žiadne škrabance)....lepšie ako svorky. Jednoduché otváranie. Som veľmi spokojný.... Moje steaky sú konečne presne tak, ako ich chcem. PS Najprv som si myslel, že krídlo na pumpe je ohnuté...ale po preskúmaní som zistil, že to bol úmysel a pumpa podáva lepšie.

Overená kontrola

Super Gerät, macht was es soll und lässt sich schön per App steuern. Temperatur wird schnell erreicht und auch perfekt gehalten. Dem Gerät an sich gebe ich 5 Sterne, allerdings bin ich etwas verärgert über die Preischwankungen. Ich selbst habe es für 100€ bestellt, 3 Tage später kostet es nur noch 80€ und am gleichen Tag sogar dann nur noch 70€.

Skvelé zariadenie, robí to, čo má a dá sa jednoducho ovládať cez aplikáciu. Teplota je dosiahnutá rýchlo a perfektne udržiavaná. Samotnému zariadeniu dávam 5 hviezdičiek, no trochu mi vadí kolísanie ceny. Sám som si ho objednal za 100€, o 3 dni neskôr už len 80€ a ešte v ten istý deň len 70€.

Overená kontrola

Durch eine Freundin, die den selben Stick hat, bin ich auf dieses Gerät gestoßen. Es wurde super schnell geliefert und selbstverständlich sofort selbst ausprobiert. Vorher natürlich die Bedienungsanleitung gelesen, um keine Fehler zu machen. Das Gerät hält sich prima am Topf und macht was es soll. Zudem arbeitet es leise. Das Wasser ist schnell aufgeheizt und die Temperatur wird konstant gehalten. Naja was soll man noch dazu sagen. Meiner Meinung nach lohnt sich die Anschaffung, denn das zubereitete Essen schmeckt einfach klasse:)

K tomuto zariadeniu som sa dostal cez kamaráta, ktorý má rovnakú palicu. Bol doručený super rýchlo a samozrejme si ho hneď aj vyskúšal. Samozrejme si vopred prečítajte návod na obsluhu, aby ste sa vyhli chybám. Zariadenie sa dobre drží na hrnci a robí to, čo má. Navyše funguje ticho. Voda sa rýchlo zohreje a teplota sa udržiava konštantná. No čo viac sa k tomu dá povedať. Kúpa sa podľa mňa oplatí, pretože pripravené jedlo chutí výborne :)

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov