Vinea zabudovateľný digestor, plochá konštrukcia, 60 cm, čierna farba Čierna
Vinea zabudovateľný digestor, plochá konštrukcia, 60 cm, čierna farba Čierna
Vinea zabudovateľný digestor, plochá konštrukcia, 60 cm, čierna farba Čierna
Vinea zabudovateľný digestor, plochá konštrukcia, 60 cm, čierna farba Čierna
Vinea zabudovateľný digestor, plochá konštrukcia, 60 cm, čierna farba Čierna
Vinea zabudovateľný digestor, plochá konštrukcia, 60 cm, čierna farba Čierna

Vinea vstavaný digestor

Čierna Vstavaný digestor
122,90 € 279,90 € (cena s DPH)
Základná farba:
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo
Hliníkové filtre pre digestor Vinea
Hliníkové filtre pre digestor Vinea Hliníkový tukový filter Strieborná 28,99 € (cena s DPH)
Zlacnené z 49,90 € Ušetríte 20,91 €
CGCH2 filter s aktívnym uhlím
CGCH2 filter s aktívnym uhlím Čierna Filter s aktívnym uhlím 28,90 € (cena s DPH)
Zlacnené z 39,90 € Ušetríte 11,00 €

Najväčšie výhody

60 cm podvesný digestor s tromi stupňami výkonu

Chytrá konštrukcia: vysúvateľný plochý digestor s kompaktnými rozmermi

Maximálny výkon odsávania až 610 m3/h

Popis produktu

O svieži priechod vzduchu v malých kuchynských linkách sa postará Klarstein Vinea zabudovaný digestor, ktorý vďaka šikovnej konštrukcii zdvojnásobuje jedným hmatom svoj rozsah použiteľnosti.

Vinea rozvíja svoju účinnosť obzvlášť v kuchynských výklenkoch a malých kuchyniach, pretože tento plochý digestor je možné prakticky a nekomplikovane namontovať na závesné skrinky alebo regále. Jedným hmatom vysuniete aj druhý filter mastnôt a zdvojnásobíte tak plochu.

Zápachy z jedla, dym a výpary budú rýchlo a účinne odsaté s maximálnym výkonom 610 m3/h. Pritom je možné regulovať výkon odsávania digestora troma výkonnostnými stupňami. Vďaka jeho energeticky úspornej konštrukcii vykonáva zariadenie Vinea svoje služby úsporne a bez hluku.

Na ochranu vnútra digestora a odpadového kanálu pred nečistotami disponuje Vinea dvoma vymeniteľnými hliníkovými filtrami mastnôt vhodnými do umývačky riadu. Okrem šikovnej konštrukcie a variabilných možností montáže boduje Klarstein Vinea s ďalšou vlastnosťou: vďaka alternatívne dostupným filtrom s aktívnym uhlím je možné prestavenie na režim s vnútornou cirkuláciou vzduchu.

Pre hlboké pohľady do tajomstiev kuchyne disponuje vysúvací digestor dvoma zapínateľnými halogénovými svetlami.

Postará sa o príjemnú vôňu pri varení: Klarstein Vinea zabudovateľný digestor.

Dostupné farby: čierna, strieborná (produkt 10031682).

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • zapínač/vypínač na prednej strane zariadenia
 • spínač na reguláciu výkonnosti odsávania (nízka, stredná, vysoká)
 • energetická trieda A
 • 2 vymeniteľné, hliníkové filtre mastnôt vhodné do umývačky riadu
 • filtre s aktívnym uhlím na prestavenie na režim s vnútornou cirkuláciou vzduchu sú dostupné pod produktovým číslom 10030983
 • svetelný spínač
 • predurčené na montáž na závesné skrinky alebo regále
 • vrátane montážneho materiálu
 • napájanie: AC 220-240 V~ | 50-60 Hz
Vinea zabudovateľný digestor, plochá konštrukcia, 60 cm, čierna farba

Rozmery a technické podrobnosti

 • rozmery: cca  60 x 28 x 31,5-48,5 cm (ŠxVxH)
 • dĺžka sieťového kábla: 160 cm
 • hmotnosť: cca 4 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x digestor
 • 1 x montážny materiál
 • 2 x filter mastnôt
 • manuál (jazyky: nemecký, anglický)

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

279.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(18 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Das Produkt war minimal im.Eck beschädigt obwohl gut verpackt, habe es trotzdem behalten. Der Einbau in Eigenleistung war in Ordnung. Der Geräuchpegel ist wie bei der alten vor 20 Jahren aber die Saugleistung besser. Das Aussehen passt und die Beleuchtung ist gut.

Tovar bol v rohu minimálne poškodený, aj keď dobre zabalený, aj tak som si ho nechala. Inštalácia svojpomocne prebehla v poriadku. Hlučnosť je ako stará pred 20 rokmi, ale sací výkon je lepší. Vzhľad sedí a osvetlenie je dobré.

Overená kontrola

Hoher Geräuschpegel, aber spitze Saugleistung

Vysoká hlučnosť, ale veľký sací výkon

Overená kontrola

Ich bin zufrieden, mit meiner schwarzen Abzugshaube. Sie sieht auch noch gut aus.

Som spokojný so svojou čiernou kapucňou. Aj ona vyzerá stále dobre.

Overená kontrola

Die Abzugshaube ist für diesen Preis ein super Gerät. Allerdings gibt es von mir einen Stern weniger, wegen der doch hohen Geräuschentwicklung. Die Saugleistung ist sehr gut. Die Filter sind leicht zu entnehmen und einzusetzen. Die Montageanleitung beschränkt sich auf ein paar Bildchen. Da ist noch Verbesserungsspielraum. Das Gerät ist jetzt seit mehreren Wochen im Einsatz und wir sind damit sehr zufrieden.

Odsávač pár je skvelé zariadenie za túto cenu. Dávam však o jednu hviezdičku menej kvôli vysokej hlučnosti. Sací výkon je veľmi dobrý. Filtre sa dajú ľahko vybrať a vložiť. Návod na montáž je obmedzený na niekoľko obrázkov. Stále je čo zlepšovať. Zariadenie sa používa už niekoľko týždňov a sme s ním veľmi spokojní.

Overená kontrola

Sehr dünnes Material das man schon sehr vorsichtig montieren sollte damit es sich nicht verwindet. Scharfe Kanten innen, vorsichtig handhaben.Saugleistung ist gut mit der zu erwartenden Geräuschentwicklung. Das mitgelieferte Montagematerial ist allenfalls für eine elektrische Zahnbüerste verwendbar, aber eine leichte.... Aber das ist mitlerweile ja so üblich das man generell irgendwelches Billigmaterial dazu gibt. Hauptsache man kan schreiben "Befestigungsmaterial inklusive" Optisch ok.

Veľmi tenký materiál, ktorý treba namontovať veľmi opatrne, aby sa nekrútil. Vo vnútri ostré hrany, zaobchádzajte opatrne.Sací výkon je dobrý s očakávanou hlučnosťou. Dodávaný montážny materiál možno v najlepšom prípade použiť na elektrickú zubnú kefku, ale ľahkú... Ale to je teraz také bežné, že zvyčajne pridávate nejaký lacný materiál. Hlavná vec je, že môžete napísať "Montážny materiál v cene" Opticky v poriadku.

Overená kontrola

Super leise

Super tichý

Overená kontrola

Top Gerät

Špičkové zariadenie

Overená kontrola

Absolviert seinen Dienst geräuschvoll aber effektiv. Macht dass was es soll zum guten Preis.

Plní svoju povinnosť hlučne, ale efektívne. Robí to, čo má robiť za dobrú cenu.

Overená kontrola

Leider wurde die Abzugshaube beschädigt angeliefert. Es war aber zur Funktionalität nicht maßgebend. Es wurde mir sofort ein Rabatt angeboten, den ich dann auch akzeptiert habe. Die Abzugshaube war sehr gut verpackt und sieht eingebaut sehr hübsch aus. Für mein Geschmack ist sie aber etwas zu laut (sogar schon mit Stufe 1). Die Saugleistung ist in Ordnung.

Bohužiaľ, odsávač pár bol dodaný poškodený. Pre funkčnosť to však nebolo rozhodujúce. Hneď mi bola ponúknutá zľava, ktorú som prijal. Odsávač pár bol veľmi dobre zabalený a vyzerá veľmi pekne nainštalovaný. Na môj vkus je však trochu príliš hlasný (aj na úrovni 1). Sací výkon je v poriadku.

Overená kontrola

Die Medien konnten nicht geladen werden. Geräuschpegel sehr hoch, sonst super

Médium sa nepodarilo vložiť. Úroveň hluku veľmi vysoká, inak skvelá

Overená kontrola

Die Dunstabzughaube von Klarstein ist vom Aussehen und Saugleistung in Ordnung. leider ist sie bereits in der ersten Stufe sehr laut.

Odsávač pár Klarstein je vzhľadom a sacím výkonom v poriadku. Žiaľ, už na prvom stupni je to veľmi hlasné.

Overená kontrola

Das Gerät saugt ok aber dafür ist das Gerät schon erste Stufe ziemlich laut.

Zariadenie saje ok, ale zariadenie je už v prvej fáze dosť hlasné.

Overená kontrola

Haube mit ein Paar Handgriffen eingebaut, Saugleistung gur, leider ist die Abstufung zwischen der 1 und der 3 Stufe nicht groß, somit hat man das Gefühl die läuft in der 2 stufe an, Preis Leistung Gut.

Digestor namontovaný pár rúčkami, sací výkon super, bohužiaľ odstupňovanie medzi 1. a 3. stupňom nie je veľké, takže máte pocit, že sa začína v 2. stupni, cena-výkon dobrý.

Overená kontrola

Der Einbau in Unterbaumontage ist sicherlich einfach. Ich musste jedoch die Lüftereinheit in den Hängeschrank verbauen und hab mir dazu entsprechende Winkel zur Befestigung angefertigt. Dafür hab ich ne Menge Kopffreiheit über dem Herd gewonnen und die Saugleistung reicht aus um die Dämpfe kraftvoll abzusaugen. Wer es jedoch leiser bevorzugt ist hier an der falschen Adresse.

Inštalácia do spodnej konštrukcie je určite jednoduchá. Musel som však nainštalovať ventilátorovú jednotku do nástennej skrinky a vyrobiť príslušné držiaky na pripevnenie. Ale nad sporákom som získal veľa miesta nad hlavou a sací výkon je dostatočný na silné odsávanie pár. Ak však dávate prednosť tichšiemu, ste na nesprávnom mieste.

Overená kontrola

Verarbeitung gut. Leider für mein Schrankt nicht kompatibel. Rücksendung problemlos.

spracovanie dobre. Bohužiaľ nekompatibilné s mojím šatníkom. Ľahký návrat.

Overená kontrola

Erfüllt ihren Zweck. Passt genau und sieht nicht schlecht aus. Die Saugkraft ist auch ausreichend. Jedoch ist sie auf höchster Stufe extrem laut. Sonst passt das Preisleistungsverhältnis.

Slúži svojmu účelu. Sedí presne a nevyzerá zle. Dostatočný je aj sací výkon. Na najvyššej úrovni je však mimoriadne hlasný. Inak hodnota za peniaze sedí.

Overená kontrola

Gut Verpackt äusserlich unbeschädigt kam die FlachSchirmdunstabzugshaube mit toller3 Stufen Frontbedienung und Energieklasse A Bbesser als wie beschrieben sogar mit LED Strahler anstatt Halloogen Licht. Leider musste ich die Haube wegen eines Defekt am Fettfilter mit hilfe von Amazon am Lieferanten zurücksenden! Verpackungs Fehler: denn das Befestigungs Matterial lag unter der Haube am Fettfilter Schade - aber auch nach 3 Tagen keine Antwort vom Lieferanten kein guter Service.

Odsávač s plochou obrazovkou dorazil dobre zabalený a zvonku nepoškodený so skvelým 3-úrovňovým ovládaním vpredu a energetickou triedou A B, lepšou ako je opísané, dokonca aj s LED reflektormi namiesto Halloogen svetla. Žiaľ, digestor som musel s pomocou Amazonu vrátiť dodávateľovi pre poruchu tukového filtra! Chyba balenia: pretože upevňovací materiál bol pod kapotou na tukovom filtri.Je to škoda - ale ani po 3 dňoch neprišla žiadna odpoveď od dodávateľa, dobrý servis.

Overená kontrola

Vor ca. sechs Monaten haben wir die Dunstabzugshaube in Betrieb genommen. Durch kleinere Umbauarbeiten konnten wir sie anstelle der Ikea-Haube in den bestehenden Schrank einbauen. Die schmale, schwarze Bedienungsleiste passt gut zu unserer dunklen Küche. Das Licht beleuchtet das Kochfeld gut. Auf Stufe 1 (wir nutzen die Haube fast ausschließlich auf dieser Stufe) wird alles gut abgesaugt. Leider ist sie nicht wirklich leise (dies hatten wir vorher bereits gelesen), sodass bei höheren Stufen der Geräuschpegel stark ansteigt. Fazit: Wir sind zufrieden und würden die Haube (Stand: April 2020) auch ein zweites Mal kaufen.

Odsávač pár sme uviedli do prevádzky asi pred šiestimi mesiacmi. S menšími prestavbami sa nám ho podarilo nainštalovať do existujúcej skrine namiesto digestora Ikea. Úzky, čierny ovládací panel sa hodí k našej tmavej kuchyni. Svetlo dobre osvetlí varnú dosku. Na úrovni 1 (na tejto úrovni používame kapotu takmer výlučne) sa všetko dobre extrahuje. Bohužiaľ nie je naozaj tichý (to sme už čítali), takže pri vyšších úrovniach sa hladina hluku prudko zvyšuje. Záver: Sme spokojní a kapotu by sme si kúpili (od apríla 2020) aj druhýkrát.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov