Kefa na vlasy, 100% prírodné materiály, ekologická a vegánska, pre všetky typy vlasov
Kefa na vlasy, 100% prírodné materiály, ekologická a vegánska, pre všetky typy vlasov
Kefa na vlasy, 100% prírodné materiály, ekologická a vegánska, pre všetky typy vlasov
Kefa na vlasy, 100% prírodné materiály, ekologická a vegánska, pre všetky typy vlasov
Kefa na vlasy, 100% prírodné materiály, ekologická a vegánska, pre všetky typy vlasov
Kefa na vlasy, 100% prírodné materiály, ekologická a vegánska, pre všetky typy vlasov
Kefa na vlasy, 100% prírodné materiály, ekologická a vegánska, pre všetky typy vlasov

Kefa na vlasy

0 22,5 cm kefa na vlasy
13,90 € 19,90 € (cena s DPH)

Kefa na vlasy

13,90 € 19,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie

Najväčšie výhody

Materiál: rukoväť a prírodné štetiny z bambusu, vankúšik z kaučukovej gumy

Všestranná: pre všetky typy vlasov, dokonca aj brady

Príjemná: masíruje pokožku hlavy a ošetruje končeky vlasov

Popis produktu

Kvalitne spracovaná kefa na vlasy od blumfledt s bambusovými štetinami robí zázraky pri šetrnom rozčesávaní vlasov. Odteraz si budeš česať vlasy s blaženosťou: kefa pôsobí antistaticky, masíruje tvoju pokožku hlavy a ošetruje končeky vlasov. Veľmi príjemne sa používa a vyzerá fantasticky. Táto prírodná kefa z bambusu je taktiež ideálna aj pre mužov s bradou. 

Nie bezdôvodne odporúčajú kaderníci a barbieri z celého sveta presedlať na prírodné kefy, aká je táto. Dôvod? Pružné, robustné drevené zuby so zaoblenými špičkami sa starajú o skvelý pocit na pokožke hlavy. Majú jemný masážny účinok, nenabíjajú vlasy statickou energiu a úplne bez problémov rozčesávajú vlasy - bez ťahania, trhania, krčenia a lámania.

Hladký, dobre spracovaný povrch kefy a nízka hmotnosť materiálu sa celkovo starajú o pozitívnu používateľskú skúsenosť. Prírodná kefa sa hodí pre každý typ vlasov, pričom najviac z nej profitujú dlhé, silné a kučeravé vlasy. Okrem toho je táto kefa na vlasy od Klarstein bambuswald vyrobená 100 % ekologicky a vegánsky - predsa len sa vyrába ručne z prírodných materiálov. Rukoväť a štetiny sú z bambusu. Vankúš, v ktorom sú štetiny zapustené, je z kaučukovej gumy. Prírodná kefa sa dá veľmi ľahko kompostovať - pokiaľ si budeš chcieť zadovážiť nový model.

Zobraziť viac

Vlastnosti

  • vegánska, ekologická kefa na vlasy zo 100% prírodných materiálov
  • rukoväť a prírodné štetiny z bambusu
  • vankúšik z kaučukovej gumy
  • s pružnými, robustnými masážnymi štetinami
  • pre bezstarostné rozčesávanie vlasov a dennú starostlivosť o vlasy / bradu
Kefa na vlasy, 100% prírodné materiály, ekologická a vegánska, pre všetky typy vlasov

Vlastnosti a rozmery

  • rozmery: cca 22,5 x 7,5 cm (DxŠ)

Čo bolo poslané

  • 1 x kefa na vlasy

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

19.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(15 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Sehr guter Artikel. Preis und Qualität passen. Beim Kämmen ein sehr gutes Gefühl auf der Kopfhaut.

Veľmi dobrý článok. Zhoda ceny a kvality. Veľmi dobrý pocit na pokožke hlavy pri česaní.

Overená kontrola

Hat sich meine Frau seit Monaten gewünscht aber keine Passende gefunden. Ich habe bei Amazon gesucht und gefunden: Frau ist begeistert

Moja žena po ňom túžila už niekoľko mesiacov, no nevedela nájsť vhodný. Pozrel som sa na Amazon a zistil som: Žena je nadšená

Overená kontrola

Meine Frau ist sehr zufrieden mit der Haarbürste, angenehme für die Haare und durch die Materialien auch umweltbewusst, kann meine Frau nur empfehlen!!!

Manželka je s kefou veľmi spokojná, príjemná na vlasy a vďaka materiálom aj ekologická, manželka ju môže len odporúčať!!!

Overená kontrola

..die Bürste wurde heute recht zeitnah geliefert...das ist okay...leider ist die Verpackung durch Klebeband und große Etiketten so verunstaltet, dass ich die Bürste ohne den eigentlichen Karton verschenken muss....die Angaben zum Artikel, die auf dem Karton stehen, sind wegen der unsachgemäßen Überklebung nicht lesbar...es hat den Anschein, dass man diesen Artikel bereits schon einmal ausgepackt hatte und dann wieder versucht hat, ihn zu verpacken...das ist wirklich ärgerlich

..štetec bol dnes doručený celkom promptne...nevadí...bohužiaľ obal je natoľko znehodnotený lepiacou páskou a veľkými štítkami, že štetec musím dať bez skutočnej krabice....informácie k článku , na škatuli sú nečitateľné z dôvodu nesprávneho prekrytia...zdá sa, že táto položka bola predtým rozbalená a potom sa pokúšala znova zabaliť...toto je naozaj nepríjemné

Overená kontrola

Geärgert hat mich nach dem Auspacken schon mal, dass eine "Borste" gefehlt hat. Da alle anderen fest saßen, habe ich die Bürste behalten. Sie liegt sehr angenehm in der Hand und das Holz ist glatt geschliffen. Meine Haare lassen sich besser durch kämmen als mit allen anderen Bürsten, die ich bis jetzt ausprobiert habe. Leider "fliegen" meine Haare auch mit dieser Bürste- da besteht zu anderen Bürsten kein Unterschied. Vielleicht liegt es ja an meinen Haaren und da ich auch meine nassen Haare super durchkämmen kann, gebe ich der Fairness halber noch drei Sterne.

Po rozbalení ma štvalo, že chýba "četina". Keďže všetci ostatní boli prilepení, nechal som si štetec. Veľmi pohodlne sa drží v ruke a drevo je brúsené do hladka. Vlasy sa mi rozčesávajú ľahšie ako s akoukoľvek inou kefou, ktorú som doteraz vyskúšala. Žiaľ, aj moje vlasy s touto kefou "lietajú" - nie je rozdiel oproti iným kefám. Možno je to mojimi vlasmi a keďže sa mi skvele rozčesáva aj mokré vlasy, za férovosť dávam tri hviezdičky.

Overená kontrola

Have been using for over a year. Very happy with with the product. :)

Používané už viac ako rok. Veľmi spokojný s produktom. :)

Overená kontrola

Die Haarbürste kommt in einer plastikfreien Verpackung und macht schon beim ersten Anfassen einen gut verarbeiteten, sehr hochwertigen Eindruck. Dieser bestätigt sich dann beim Kämmen - kein Ziepen, kein Kratzen, stattdessen ein angenehmes und entspannendes Gefühl auf der Kopfhaut. Das Preis-Leistungs-Verhältnis passt, ich kann die Bambus Haarbürste uneingeschränkt weiterempfehlen.

Kefa na vlasy je dodávaná v bezplastovom obale a hneď ako sa jej dotknete, pôsobí veľmi kvalitným dojmom. To sa potom potvrdí pri česaní – žiadne ťahanie, žiadne škrabanie, namiesto toho príjemný a uvoľňujúci pocit na pokožke hlavy. Pomer cena výkon je správny, bambusovú kefu na vlasy môžem bez výhrad odporučiť.

Overená kontrola

Das Produkt hat eine hohe Qualität und ist sehr angenehm auf der Kopfhaut. Die Nachhaltigkeit des Produktes wurde auch bei der Verpackung aus Karton berücksichtigt.

Produkt je vysoko kvalitný a na pokožke hlavy je veľmi príjemný. Udržateľnosť produktu bola braná do úvahy aj pri kartónovom obale.

Overená kontrola

Die Haarbürste ist gut verarbeitet und sieht schön aus. Sie ist leicht und kämmt die Haare sehr gut durch. Sie ist einfach Perfekt und ein super Geschenk für jede Frau.

Kefa na vlasy je dobre vyrobená a vyzerá pekne. Je ľahký a veľmi dobre rozčesáva vlasy. Je to jednoducho dokonalé a skvelý darček pre každú ženu.

Overená kontrola

Die Haare lassen sich super mit der Bürste kämmen und werden nicht aufgeladen. Auch kann man sie leicht reinigen. Einziger Kritikpunkt für mich ist, dass sie bei mir nicht so gut in der Hand liegt, aber vielleicht ist es auch nur eine Umgewöhnung.

Vlasy sa dajú s kefou super rozčesať a nenabíjajú sa. Môžete ich tiež jednoducho vyčistiť. Jediné, čo mi možno vytknúť, je, že sa mi v ruke až tak dobre nedarí, ale možno ide len o to zvyknúť si.

Overená kontrola

Die Bürste sieht gut aus und ist auch ordentlich verarbeitet. Was allerdings stört, dass es manchmal beim kämmen zieht. Denn die holzborsten sind in Gummi gefasst und sehr beweglich, beim kämmen hängen dann teils Haare zwischen dem Gummi und dem Holz und das zieht. Wenn man mit weniger Druck kämmt, passiert es nicht so schnell. Das Problem ist etwas schwierig zu erklären, ich hoffe das war verständlich.

Štetec vyzerá dobre a je aj správne spracovaný. Čo však vadí je, že pri česaní občas ťahá. Tým, že drevené štetiny sú vsadené do gumy a sú veľmi pružné, pri česaní občas medzi gumou a drevom visia vlasy a to ťahá. Ak sa češete menším tlakom, nedeje sa to tak rýchlo. Problém je trochu ťažké vysvetliť, dúfam, že to bolo pochopiteľné.

Overená kontrola

Heute ist eine meiner verschiedenen Bestellungen von Bambus Wald eingegangen, meine neue Haarbürste :-) Da ich sehr von dem Material Bambus angetan bin, war ich schon ganz gespannt. Die Bürste fühlt sich sehr gut in der Hand an und sieht toll aus. Nun das wichtigste, sie kämmt tatsächlich die Haare auch super gut. Meine Tochter und ich haben langes Haar, doch gerade bei ihr, kein ziepen. Großes Lob.

Dnes mi prišla jedna z mojich rôznych objednávok z Bamboo Forest, moja nová kefa na vlasy :-) Keďže ma veľmi zaujal materiál bambus, bola som naozaj nadšená. Štetec sa veľmi dobre drží v ruke a vyzerá skvele. Teraz je najdôležitejšie, že si vlasy naozaj dobre češe. Mame s dcerkou dlhe vlasy, ale hlavne s nou ziadne tahanie. Veľká pochvala.

Overená kontrola

Die Bürste ist sehr gut gearbeitet und liegt angenehm in der Hand.

So štetcom sa veľmi dobre pracuje a pohodlne sa drží.

Overená kontrola

Habe mich nach längerer Recherche für diese Bambus Haarbürste entschieden. Bin sehr zufrieden mit meiner Entscheidung. Zu meiner Überraschung waren sogar 3 extra Bürstenelemente dabei. Geniale Idee!

Po dlhom skúmaní som sa rozhodla pre túto bambusovú kefu na vlasy. Som veľmi spokojný so svojím rozhodnutím. Na moje prekvapenie tam boli dokonca 3 prvky štetca navyše. Výborný nápad!

Overená kontrola

Versand ging sehr zügig und das Päckchen war angemessen verpackt. Von der Bürste bin ich total begeistert, sie ist sehr leicht und liegt gut in der Hand. Tolles Produkt welches ich wirklich weiterempfehlen kann.

Doručenie bolo veľmi rýchle a balík bol vhodne zabalený. Kefku úplne milujem, je veľmi ľahká a dobre sa drží v ruke. Skvelý produkt, ktorý môžem naozaj odporučiť.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov