Royal Flush Downdraft, digestor, 60 cm, výsuvný, 430 m³/h, nehrdzavejúca oceľ, čierny 60
Royal Flush Downdraft, digestor, 60 cm, výsuvný, 430 m³/h, nehrdzavejúca oceľ, čierny 60
Royal Flush Downdraft, digestor, 60 cm, výsuvný, 430 m³/h, nehrdzavejúca oceľ, čierny 60
Royal Flush Downdraft, digestor, 60 cm, výsuvný, 430 m³/h, nehrdzavejúca oceľ, čierny 60
Royal Flush Downdraft, digestor, 60 cm, výsuvný, 430 m³/h, nehrdzavejúca oceľ, čierny 60
Royal Flush Downdraft, digestor, 60 cm, výsuvný, 430 m³/h, nehrdzavejúca oceľ, čierny 60
Royal Flush Downdraft, digestor, 60 cm, výsuvný, 430 m³/h, nehrdzavejúca oceľ, čierny 60
Royal Flush Downdraft, digestor, 60 cm, výsuvný, 430 m³/h, nehrdzavejúca oceľ, čierny 60

Royal Flush Downdraft digestor

Zapustený digestor Čierna
628,90 € (cena s DPH)

Royal Flush Downdraft digestor

628,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 6 - 8 pracovných dní
14 dní na vrátenie
Filter s aktívnym uhlím pre digestory Royal Flush 60
Filter s aktívnym uhlím pre digestory Royal Flush 60 Filter s aktívnym uhlím Čierna 11,90 € (cena s DPH)
Zlacnené z 15,90 € Ušetríte 4,00 €
Filter s aktívnym uhlím pre digestory Royal Flush 90
Filter s aktívnym uhlím pre digestory Royal Flush 90 Filter s aktívnym uhlím Čierna 27,90 € (cena s DPH)
Zlacnené z 29,90 € Ušetríte 2,00 €

Najväčšie výhody

zázrak v pomere ceny a výkonu: výkonný downdraft digestor za výhodnú cenu

decentná elegancia: po vykonanej práci sa ponorí do pracovnej dosky

top výkon: odsávací výkon 430 m³/h odstraňuje nepríjemné zápachy mávnutím ruky

Popis produktu

Najlepší v boji proti kuchynským zápachom! Klarstein Royal Flush digestor je pendantom k víťaznej karte: vysúvací digestor za neprekonateľnú cenu - bez potreby riskovania!

Downdraft digestory sú obzvlášť inovatívne a vhodné do kuchýň s varnými ostrovčekmi, v ktorých by (vzdušný) priestor mal ostať voľný. Ako vysúvací digestor môže Klarstein Royal Flush v takýchto kuchyniach rozviť svoj plný potenciál, ale pôsobí dobre aj v kuchyniach s bežným rozostavením.

S výkonom odsávania maximálne 430 m³/h zabraňuje digestor výskytu zápachu a výparov. Na slider-lište si môžete vybrať rovno zo štyroch výkonnostných stupňov. Časovač vypnutia umožňuje až 40-minútový chod digestora po vypnutí. Zabudované osvetlenie môžete regulovať v ôsmich stupňoch, takže máte vždy možnosť hodiť pohľad do kariet partie spoluhráčov - hrncov.

Klarstein Royal Flush digestor pracuje podľa "downdraft"-princípu, tzn., že motor a odpadová hadica sú neviditeľne zabudované do pracovnej dosky. Montáž je pritom možná obojstranne, takže Royal Flush je nanajvýš prispôsobiteľný a môže byť zabudovaný aj do už existujúcich kuchýň. Filter mastnôt môžete vybrať ako zvyčajne a umyť buď ručne alebo v umývačke riadu. Digestor sa z konštrukcie vysunie až do výšky 34 cm.

Klarstein Royal Flush downdraft digestor bleskurýchle odstráni výpary a nedovolí Vám nahliadnuť do svojich kariet: vysúvací dizajn s vysokou funkčnosťou je ideálny pre kuchynské ostrovčeky v otvorených kuchyniach, pracovné dosky pred oknami a ako vybavenie do už existujúcich kuchýň. So svojím prvotriednym pomerom ceny a výkonu je Royal Flush tak hodnotný ako víťazná pokrová karta!

Prosím, majte na vedomí, že montáž digestora Klarstein Royal Flush by mala byť bezpodmienečne vykonaná odborným personálom a dodržaním návodu v príručke.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • farba: čierna
 • šírka na zabudovanie: 60 cm
 • typ: vysúvací digestor
 • materiál: ušľachtilá oceľ, sklo
 • spôsob montáže: stolová montáž
 • odsávací výkon: max. 430 m³/h
 • výkonnostné stupne: 4
 • energetická trieda: D
 • hlučnosť v dB(A) re 1 pW: 67 dB
 • otvor hadice motora: 15 cm
 • napájanie: 220 - 240 V~ / 50 - 60 Hz
 • vhodný náhradný filter je dostupný pod číslom produktu 10032065
Royal Flush Downdraft, digestor, 60 cm, výsuvný, 430 m³/h, nehrdzavejúca oceľ, čierny

Vlastnosti a rozmery

 • rozmery konštrukcie: cca 49,2 x 71,8 x 8,8 cm (ŠxVxH)
 • rozmery tienidla: cca  58 x 2 x 11,5 cm (ŠxVxH)
 • rozmery motora: cca 26 x 25,5 x 26 cm (ŠxVxH)
 • rozmery sieťového zdroja: cca 31,5 x 9 x 18,5 cm 
 • hmotnosť: cca 28 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x digestor
 • 1 x motorová jednotka
 • 1 x sieťový zdroj
 • montážne príslušenstvo
 • manuál (jazyky: nemecký, anglický)

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 6 - 8 pracovných dní

Hodnotenie zákazníkov

(5 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Einbau sehr einfach ,Funktion sehr gut ,Preis Leisung absolut angemessen .Vieleicht für nicht so erfahrene Heimwerker eine ausführlichere Einbauanleitung ,man muss ja ein wenig improvisieren .

Inštalácia veľmi jednoduchá, funkcia veľmi dobrá, cena výkon úplne primeraný.Možno pre nie tak skúsených kutilov podrobnejší návod na inštaláciu, budete musieť trochu improvizovať.

Overená kontrola

Ich muss die Anlage allerdings noch in meine Küche integrieren. Dann kann ich mehr dazu sagen. Vorallem ist ja die Absaugqualität dann sehr entscheidend.

Systém však musím ešte integrovať do mojej kuchyne. Potom o tom môžem povedať viac. Predovšetkým je veľmi dôležitá kvalita sania.

Overená kontrola

Bin begeistert

Som nadšený

Overená kontrola

Die Ware kam im großen Packet ordentlich verpackt und unbeschädigt an. Die Haube hat eine gute Verarbeitungsqualität und sieht auch optisch gut aus. Den Einbau habe ich selber vorgenommen. Die Anleitung ist gut beschrieben und der Einbau sollte von einen handwerklich gut begabten Menschen zu bewerkstelligen sein. Das Absaugegebläse kann man wahlweise vorne oder hinten am Einschubschacht montieren und die Absaugeöffnung variabel dazu positionieren, je nachdem an welche Seite man das Absaugrohr anbringen möchte. Durch das Gebläse sowie den Einschubschacht verliert man halt viel Platz in den Einbauschränken, das sollte man vorher bedenken. Das war mir aber schon bewusst. Ich habe mich für die Auszugshaube entschieden, da ich nicht eine an der Decke montierte Haube vor der Nase haben wollte die mir die Sicht versperrt. Die Absaugleistung ist ok, lediglich wenn man am Kochfeld ganz vorne richtig aufkocht, kommt die Absaugleistung an ihre Grenzen. Wir benutzen daher verstärkt die hinteren Platten zum Brutzeln. An den hinteren Platten ist die Saugleisung aber gut. Die Saugleistung ist gegenüber einer über dem Kochfeld angebrachten Hängehaube hier etwas im Nachteil. Dafür hat man aber freie Sicht. Die Bedienung ist sehr funktionell und einfach gehalten mit wenigen Touchtasten. Genau das was man halt braucht. Schön und praktikabel ist auch die Beleuchtung an der Haube die das Kochfeld gut ausleuchtet. Das Gebläse ist erfreulich leise. Das Ein- und Ausfahren der Haube erfolgt gleichmäßig und ruhig und sieht sehr gut aus :-) Ansonsten ist das Preis/Leistungsverhältnis unter 600.- Euro für mich völlig in Ordnung.

Tovar prišiel vo veľkom balíku, úhľadne zabalený a nepoškodený. Kapota má dobrú kvalitu spracovania a tiež dobre vyzerá. Inštaláciu som robil sám. Návod je dobre popísaný a inštaláciu by mala zvládnuť osoba s dobrými manuálnymi zručnosťami. Odsávací ventilátor je možné namontovať vpredu alebo vzadu na štrbinu a nasávací otvor je možné variabilne umiestniť podľa toho, na ktorú stranu chcete sacie potrubie pripevniť. Vďaka dúchadlu a zásuvnej štrbine prichádzate o veľa miesta vo vstavaných skriniach, čo by ste mali vopred zvážiť. Ale to som si už uvedomoval. Rozhodol som sa pre vysúvaciu kapucňu, pretože som nechcel kapucňu namontovanú na strope pred mojou tvárou, ktorá by mi bránila vo výhľade. Sací výkon je v poriadku, iba ak sa na varnej doske vpredu poriadne vyvaríte, sací výkon dosiahne svoje hranice. Na prskanie preto čoraz častejšie využívame zadné platne. Na zadných platniach je však sací výkon dobrý. Sací výkon je trochu v nevýhode v porovnaní so závesným digestorom namontovaným nad varnou doskou. Vy však máte nadhľad. Ovládanie je veľmi funkčné a jednoduché pomocou niekoľkých dotykových tlačidiel. Presne to, čo potrebujete. Krásne a praktické je aj osvetlenie na digestore, ktoré dobre osvetlí varnú dosku. Ventilátor je príjemne tichý. Kapota sa sťahuje a vysúva plynulo a ticho a vyzerá veľmi dobre :-) Inak pomer cena/výkon pod 600 eur mi príde úplne v pohode.

Overená kontrola

Qualität und Leistung der Dunstabzugshaube überzeugen.

Kvalita a výkon odsávača pár sú pôsobivé.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov