Speyer, kaskádová fontána, solárna fontána, záhradná fontána, 4 úrovne, akumulátorová prevádzka
Speyer, kaskádová fontána, solárna fontána, záhradná fontána, 4 úrovne, akumulátorová prevádzka
Speyer, kaskádová fontána, solárna fontána, záhradná fontána, 4 úrovne, akumulátorová prevádzka
Speyer, kaskádová fontána, solárna fontána, záhradná fontána, 4 úrovne, akumulátorová prevádzka
Speyer, kaskádová fontána, solárna fontána, záhradná fontána, 4 úrovne, akumulátorová prevádzka
Speyer, kaskádová fontána, solárna fontána, záhradná fontána, 4 úrovne, akumulátorová prevádzka
Speyer, kaskádová fontána, solárna fontána, záhradná fontána, 4 úrovne, akumulátorová prevádzka

Speyer kaskádová fontána

305 cm Záhradné fontány 2,4 kg
89,90 € 129,90 € (cena s DPH)

Speyer kaskádová fontána

89,90 € 129,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie

Najväčšie výhody

Sila slnka: záhradná fontána s technológiou SunRiver Technology pre solárnu prevádzku nezávislú od elektrickej siete

Bublajúca oáza: očarujúca kaskádovitá fontána do záhrady, na terasu alebo do obývacej izby

Dokonalá relaxácia: 4 úrovne fontány s kaskádovými vodopádmi

Popis produktu

Fontána vo vlastnej záhrade: solárna kaskádová fontána Blumfeldt Speyer umožňuje prúdenie vody medzi jej štyrmi poschodiami vďaka energii slnka a svojou hrou vody pomáha spomaliť svet. Klamlivo skutočne pôsobiaca fontána je mimoriadne dekoratívna a je ozdobou každej záhrady, balkóna alebo obývacej izby.

Technológia kaskádovej fontány Blumfeldt Speyer Sunriver Technology sa so svojím 9 V/2,8 W solárnym panelom a integrovaným lítiovo-iónovým akumulátorom postará o to, aby fontána pracovala úplne nezávisle od napájania. Vďaka úložisku energie v akumulátore je možná dokonca aj nočná prevádzka počas 5 hodín. Relaxujte a užívajte si: voda sa so žblnkotom prelieva stálym prúdom cez štyri úrovne fontány. A vďaka pracovnému princípu v koncepcii LoopFlow Concept nie je potrebný žiaden prívod vody ani doplňovanie vody. Výkonné mini čerpadlo udržuje vodu, ktorá sa do fontány jednorazovo naleje, v konštantnej cirkulácii. Postará sa pritom o zdvih vody až do 100 cm a transportuje až 200 litrov vody za hodinu.
Nádhera aj v tme: hneď ako sa zotmie, integrované LED osvetlenie začne dodávať vode v záhradnej fontáne Blumfeldt Speyer trblietavé akcenty a pôsobivo osvetľuje záhradu alebo terasu. Vďaka zhotoveniu z polyresinu je fontána nielen vizuálnym stredobodom, ale je tiež mrazuvzdorná, odolná voči poveternostným vplyvom a ľahká.

Žiadne náklady na elektrinu, ideálna pre nepretržitú prevádzku: kaskádová fontána Speyer od spoločnosti Blumfeldt.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • maximálny prúd vody: 200 l/h
 • maximálny zdvih vody: 100 cm
 • výkon solárneho modulu: 2,8 W
 • stupeň ochrany čerpadla: IP68
 • stupeň ochrany ovládacej jednotky: IP44
 • napájanie: 7,6 V/1500 mA lítiový akumulátor
Speyer, kaskádová fontána, solárna fontána, záhradná fontána, 4 úrovne, akumulátorová prevádzka

Rozmery a technické podrobnosti

 • rozmery fontány: cca 30 x 58 x 29 cm (Š x V x H)
 • priemer spodnej nádoby: cca 23 cm (Ø)
 • priemer strednej spodnej nádoby: cca 8,5 cm (Ø)
 • priemer strednej hornej nádoby: cca 9 cm (Ø)
 • priemer hornej nádoby: cca 9 cm (Ø)
 • rozmery solárneho panela: cca 16 x 19,4 x 3 cm (Š x V x H)
 • výška solárneho panela s kolíkom do zeme: cca 41 cm
 • dĺžka pripojovacieho kábla solárneho panela: 300 cm
 • hmotnosť: cca 2,4 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x fontána
 • 1 x solárny panel
 • 1 x 3-dielna sada kolíkov do zeme
 • návod na obsluhu vo viacerých jazykoch

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

129.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(15 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Die Medien konnten nicht geladen werden. Eigentlich ganz schön. Leider ist von Anfang an ein Licht kaputt. Trotz Angebot einer Erstattung ist bis heute noch nichts eingegangen.

Médium sa nepodarilo vložiť. Vlastne celkom pekné. Žiaľ, jedna kontrolka praskla hneď od začiatku. Napriek ponuke na vrátenie peňazí do dnešného dňa nič neprišlo.

Overená kontrola

Lieferung prompt und okay; Springbrunnen steht auf meinem Dachgarten und plätschert, wenn ich da bin, fröhlich vor sich hin, das ist sehr entspannend. Hoffe, dass der Springbrunnen eine lange Haltbarkeit aufweist.

Dodanie rýchle a v poriadku; Na mojej strešnej záhrade je fontána a keď som tam, veselo špliecha, je to veľmi uvoľňujúce. Dúfam, že fontána má dlhú životnosť.

Overená kontrola

Optik sehr ansprechend und Solarpumpe funktioniert auch einwandfrei. Super Produkt.

Vyzerá veľmi lákavo a solárne čerpadlo tiež funguje perfektne. Skvelý produkt.

Overená kontrola

Sehr früher als vorangekündigt angekommen. Sehr schön und bereitet viel Freude. Dankeschön

Prišiel oveľa skôr, ako bolo oznámené. Veľmi krásne a veľa zábavy. Ďakujem mnohokrát

Overená kontrola

Sieht toll im Garten aus. Ab und zu unterbrochene Wasserkreislauf, aber stört nicht

Vyzerá skvele v záhrade. Z času na čas prerušený kolobeh vody, ale neobťažuje

Overená kontrola

Sobald die Sonne strahlt legt die pumpe los, Der Anblick ist schön und sieht nicht billig aus. Nach zwei Monaten Dauerbetrieb bilden sich mittlerweile Algen werde Algazid verwenden bin gespannt wie das mit Ersatzteilen aussieht wenn die pumpe schlapp macht

Len čo zasvieti slnko, čerpadlo sa spustí.Pohľad je krásny a nepôsobí lacno. Po dvoch mesiacoch nepretržitej prevádzky sa mi teraz tvoria riasy.Použijem Algazid.Som zvedavý ako to bude vyzerať s náhradnými dielmi keď to čerpadlo vzdá

Overená kontrola

Wer auf Dekoration auf Terrassen steht, Liebhaber von Wasserspielen ist, dem ist dieser entzückende Solar- Kaskaden- Brunnen sehr zu empfehlen. Das Produkt entspricht exakt den Angaben im Angebot. Ein klitzekleiner Mangel, das Solar- Panel war bei Lieferung nicht mit einer Schutzfolie versehen und ein kleiner Kratzer darauf war. Dennoch bin ich sehr zufrieden, weil diese Dekoration ausgesprochen hübsch ist und der Anblick mich erfreut.

Táto nádherná solárna kaskádová fontána je vysoko odporúčaná pre každého, kto má rád dekorácie na terasách alebo miluje vodné prvky. Tovar presne zodpovedá údajom v ponuke. Drobná vada, solárny panel nebol pri dodaní opatrený ochrannou fóliou a bol na ňom malý škrabanec. Napriek tomu som veľmi spokojná, pretože táto dekorácia je veľmi pekná a som rada, že ju vidím.

Overená kontrola

Der Gartenbrunnen paßt sehr gut auf unsere Terrasse. Er plätschert leise vor sich hin. Nur der on/off Schalter klemmt ein wenig. Er hat mit Wasser gefüllt sogar nachts aufgetretene Minusgrade unbeschadet überstanden.

Záhradná fontána sa veľmi dobre hodí na našu terasu. Ticho si mrmle pre seba. Len vypínač je trochu zaseknutý. Naplnený vodou prežil bez ujmy aj v noci mínusové teploty.

Overená kontrola

Der Brunnen wurde sehr schnell geliefert. Der Aufbau war selbsterklärend und einfach. Damit konnte er ruckzuck in Betrieb genommen werden. Er ist sehr wertig und massiv gebaut. Für diese Preisklasse übertrifft er bei weitem meine persönlichen Erwartungen. Nachdem das Solarpanel wohl noch etwas geladen war, die Sonne schien, entfaltete er auch direkt komplett sein können auf meiner Terrasse. Das sanfte Plätschern wirkt sehr beruhigend und entspannend. Auch wenn der Brunnen ausgeschaltet ist, die Sonne scheint, beginnt er sofort wieder Dank Solarspeicher, mit seiner Arbeit, so dass man sich eigentlich nur um das rechtzeitige Nachfüllen des Wasserstandes kümmern muss. Hier rate ich auf jeden Fall, wie auch vom Hersteller empfohlen, nur destilliertes Wasser zu verwenden, um die Lebensdauer der Pumpe nicht zu beeinträchtigen. Bei mir hat der Brunnen auf jeden Fall seinen Sonnenplatz auf meiner Terrasse gefunden und von meiner Seite gibt es eine ganz klare Kaufempfehlung!

Fontána bola doručená veľmi rýchlo. Nastavenie bolo samovysvetľujúce a jednoduché. Takže mohol byť v krátkom čase uvedený do prevádzky. Je veľmi hodnotná a pevne postavená. V tejto cenovej kategórii ďaleko presahuje moje osobné očakávania. Po tom, čo sa solárny panel asi ešte trochu nabil, svietilo slniečko, rozložil sa mi aj úplne na terase. Jemné striekanie pôsobí veľmi upokojujúco a uvoľňujúco. Aj keď je fontána vypnutá a svieti slniečko, vďaka solárnemu zásobníku začne okamžite opäť fungovať, takže vám ostáva už len starať sa o včasné doplnenie hladiny vody. V každom prípade odporúčam, podľa odporúčania výrobcu, používať iba destilovanú vodu, aby sa neovplyvnila životnosť čerpadla. V mojom prípade si fontána určite našla svoje miesto na slnku na mojej terase a z mojej strany je veľmi jasné odporúčanie na kúpu!

Overená kontrola

Der Brunnen ist super schnell aufgebaut und kaum hat das Panel Sonne, plätschert es schon wunderschön im Garten oder auf dem Balkon. Alles läuft ohne Strom, Steckdose etc. Der Brunnen hat eine rustikale Optik, ist aber recht leicht aus unzerstörbarem Material, Polyresin. Klare Kaufempfehlung!

Fontána sa super rýchlo postaví a akonáhle má panel slnko, už krásne špliecha v záhrade alebo na balkóne. Všetko beží bez elektriny, zásuviek a pod. Fontána má rustikálny vzhľad, ale je celkom ľahká a vyrobená z nezničiteľného materiálu polyresin. Jasné odporúčanie na nákup!

Overená kontrola

Der Brunnen ist ein Hingucker auf dem Balkon für die Nachbarschaft. Tolles Produkt. Das plätschern des Wassers ist sehr beruhigend.

Fontána je pútačom na balkóne pre okolie. skvelý produkt Vlnenie vody je veľmi upokojujúce.

Overená kontrola

Leider war der erste kaputt, sei es obs am Solarpaneel oder an der Pumpe lag, Aber wir bekamen prompt und problemlos einen neuen Brunnen von der Firma . Der ist jetzt in unserem ZEN-Garten ein wahrer Hingucker. Die Bienen erfreuen sich am fließenden Wasser und lassen uns in Ruhe und es plätschert echt angenehm.

Žiaľ, prvá sa pokazila, či už solárny panel alebo čerpadlo.Novú fontánu sme ale od firmy dostali promptne a bez problémov. Teraz je to skutočný pútač v našej ZEN záhrade. Včielky si užívajú tečúcu vodu a nás nechávajú na pokoji a je naozaj príjemné špliechať.

Overená kontrola

Es ist ein super schöner Brunnen der sich sogar einschaltet wenn die Sonnenstrahlen nicht durchkommen,,und wenn der Akku sich aufgeladen hat,,läuft er auch im Dunkeln

Je to super pekná fontána, ktorá sa zapne, aj keď slnečné lúče nesvietia, a po nabití batérie beží aj v tme

Overená kontrola

Schöner Deko Brunnen, schnelle Lieferung und einfache Inbetriebnahme. Läuft direkt und sieht auf der Terasse toll aus.

Krásna dekoratívna fontána, rýchle dodanie a jednoduché nastavenie. Beží rovno a vyzerá skvele na terase.

Overená kontrola

Sehr schöner Brunnen, läuft super und ist ein Blickfang in meinem Garten. Lieferung war schnell und sehr gut verpackt.

Veľmi pekná fontána, beží skvele a v mojej záhrade upútava pozornosť. Dodanie bolo rýchle a veľmi dobre zabalené.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov