Soft Wonder-Edition, obliečky na vankúše, súprava 2 kusov, 40 × 80 cm, mikrovlákno Svetlosivá
Soft Wonder-Edition, obliečky na vankúše, súprava 2 kusov, 40 × 80 cm, mikrovlákno Svetlosivá
Soft Wonder-Edition, obliečky na vankúše, súprava 2 kusov, 40 × 80 cm, mikrovlákno Svetlosivá
Soft Wonder-Edition, obliečky na vankúše, súprava 2 kusov, 40 × 80 cm, mikrovlákno Svetlosivá
Soft Wonder-Edition, obliečky na vankúše, súprava 2 kusov, 40 × 80 cm, mikrovlákno Svetlosivá
Soft Wonder-Edition, obliečky na vankúše, súprava 2 kusov, 40 × 80 cm, mikrovlákno Svetlosivá
Soft Wonder-Edition, obliečky na vankúše, súprava 2 kusov, 40 × 80 cm, mikrovlákno Svetlosivá

Soft Wonder-Edition obliečky na vankúše

40 cm Obliečka na vankúš 0
12,90 € 25,90 € (cena s DPH)
Základná farba:

Soft Wonder-Edition obliečky na vankúše

12,90 € 25,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie

Najväčšie výhody

Pocíť ten rozdiel: príjemné obliečky na vankúše pre mimoriadne pokojný spánok

Najjemnejšie vlákno na svete: super mikrovlákno je 10× jemnejšie ako hodváb a ešte jemnejšie a priedušnejšie ako egyptská bavlna

Jednoduchá starostlivosť: stačí hygienicky vyprať pri 40 stupňoch bez pridania zmäkčovadla alebo až pri 90 stupňoch pre alergikov

Popis produktu

Máme zdokonalenie pre tvoju posteľ: obliečky na vankúšeSoft Wonder-Edition!

Tretinu svojho života stráviš v posteli. Urob si pohodlie! S obliečkami na vankúše Soft Wonder-Edition sme vyvinuli tie najjemnejšie a najpríjemnejšie obliečky na vankúše , aké kedy bolo možné v posteli zažiť. Naši odborníci na tkaniny vybrali tie najjemnejšie vlákna na svete, ktoré sú výnimočne príjemné na dotyk: super mikrovlákno je 10× jemnejšie ako hodváb. Z jeho vlákna sa dá upliesť tkanina, ktorej výnimočné vlastnosti prekvapia aj odborníkov na textil: vďaka extrémne vysokej hustote vlákien je tkanina ešte jemnejšia a priedušnejšia ako luxusná egyptská bavlna. Tieto obliečky na vankúše majú veľmi jednoduchú údržbu (pranie na 40° bez aviváže, vyschnú za krátky čas) a sú takmer nekrčivé. Starostlivé spracovanie švov a zipsov tiež zaručuje dlhú životnosť. Obliečky na vankúše sleepwise Soft Wonder-Edition, samozrejme, neobsahujú škodlivé látky a sú ideálne pre alergikov alebo citlivé osoby.

Nechaj sa presvedčiť obliečkami na vankúše sleepwise Soft Wonder-Edition so supermikrovláknom, ekologickou certifikáciou a s mimoriadne jednoduchou údržbou.

Zobraziť viac

Vlastnosti

 • súprava 2 kusov
 • vyrobené zo 100 % mikrovlákna – flauš
 • Certifikované podľa normy OEKO-TEX® Standard 100
 • dostava tkaniny: 1500 TC
 • zapínanie: zips
 • bez škodlivín a vhodné aj pre alergikov
 • Odporúčame: Teplota prania 40 stupňov bez zmäkčovadla
 • hygienické pranie až do 90 stupňov
 • sušiť na šnúre alebo v sušičke na bielizeň pri nízkej teplote
Soft Wonder-Edition, obliečky na vankúše, súprava 2 kusov, 40 × 80 cm, mikrovlákno

Rozmery a technické podrobnosti

 • rozmery obliečky na vankúš: cca 40 × 80 cm (Š × H)

Čo bolo poslané

 • 2 × obliečka na vankúš
 • návod na starostlivosť vo viacerých jazykoch

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

25.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(18 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Ze zien er erg goed uit en slapen heerlijk

Vyzerajú veľmi dobre a úžasne spia

Overená kontrola

Ich persönlich würde dieses Produkt nicht noch einmal kaufen.

Osobne by som si tento produkt už nekúpil.

Overená kontrola

Ich habe schon einige Sets der zugehörigen Betwäschen und liebe sie, ich verwende keine andere Bettwäsche mehr. Da ich aber spezielle 40x80cm Kissen verwende, musste ich die 80x80cm großen Bezüge immer unterm Kissen umschlagen. Das hat mich etwas geärgert. Habe mich total gefreut, als ich die 40x80cm Bezüge entdeckt habe. Jetzt stimmt zuimndest mal der Klasse wäre es, wenn die Bezüge jetzt noch im passenden Stoffdesign zu den Bettwäschesets gäbe, oder noch besser, wenn man die Bettwäschesets gleich wahlweise mit 80x80 oder 40x80 Kissenbezügen ordern könnte.

Mám už niekoľko súprav sprievodnej obliečky a páči sa mi, inú posteľnú bielizeň už nepoužívam. Ale keďže používam špeciálne vankúše 40x80cm, vždy som musela obliečky 80x80cm pod vankúš otočiť. To ma trochu naštvalo. Bola som naozaj šťastná, keď som objavila poťahy 40x80cm. Bolo by skvelé, keby boli obliečky dostupné v správnom látkovom prevedení pre súpravy posteľnej bielizne, alebo ešte lepšie, keby ste si súpravy posteľnej bielizne mohli objednať s obliečkami na vankúš 80x80 alebo 40x80.

Overená kontrola

Schöne Farbe, Material ebenfalls wie erwartet, gut.

Pekná farba, materiál tiež podľa očakávania, dobrý.

Overená kontrola

Die Kissenbezüge habe ich schon zum 2. Mal bestellt. Material ist prima, besonders gefällt mir, daß da Reißverschlüsse dran sind.

Obliečky na vankúše som si objednala už 2. krát. Materiál je super, páči sa mi hlavne to, že sú na ňom zipsy.

Overená kontrola

Moderne Pflegeleichte Bettwäsche. Für den Sommer genau das richtige.

Moderná posteľná bielizeň s jednoduchou údržbou. Tak akurát na leto.

Overená kontrola

Wir haben bereits das große Bettwäsche Set und haben uns nun noch die kleinen Kissenhüllen dazu gekauft und sind begeistrt. Der Stoff ist total angenehm und weich auf der Haut. Im Sommer schwitzt man nicht so sehr, aber im Winter trotzdem schön kuschelig. Absolute Kaufempfehlung.

Už máme veľkú súpravu posteľnej bielizne a teraz sme si kúpili malé obliečky na vankúše a sme nadšení. Látka je úplne príjemná a mäkká na pokožke. V lete sa toľko nepotíte, no napriek tomu sa v zime cítite príjemne a útulne. Absolútne odporúčanie na nákup.

Overená kontrola

Leider nicht so weich, wie die andere SLEEPWISE Bettwäche und die großen Kopfkissenbezüge, die im Bettwäche-Set sind. Form und Funktion ok.

Bohužiaľ nie také mäkké ako ostatné posteľné obliečky SLEEPWISE a veľké obliečky na vankúše, ktoré sú súčasťou súpravy posteľnej bielizne. Forma aj funkcia ok.

Overená kontrola

Ich würde die Kopfbezüge jederzeit wieder bestellen

Pokrývky hlavy by som si kedykoľvek objednal znova

Overená kontrola

Da ich schon die Bettwäsche im Einsatz habe, wollte ich die passenden kleinen Kissen haben. Auch hier der Stoff sehr schön. Den Reißverschluss an der schmale Seite einzunähen, ärgert bei jedem neuen beziehen. Die Kissen müssen regelrecht in den Bezug gestopft werden. Ich behalte die Kissen, würde diese aber kein zweites Mal bestellen.

Keďže posteľnú bielizeň už používam, chcela som mať zodpovedajúce malé vankúšiky. Látka je tu tiež veľmi pekná. Všívanie zipsu na úzkej strane otravuje pri každom novom. Vankúše naozaj treba napchať do poťahu. Vankúše si nechávam, ale druhýkrát by som si ich už neobjednala.

Overená kontrola

Passt super zur Bettwäsche die ich mit den Bezügen bestellt hab. Super weich, guter Reißverschluss und schöne Farbe...ABER wieso macht man bei den 40x80 Bezügen den Reißverschluss seitlich? Ein bauschiges Kissen ist so wirklich beschissen zu beziehen ohne fast den Bezug zumindest am Reißverschluss zu zerreißen. Also habt ihr alle dünne Brettchen als Kissen? Ich hab einige Bezüge die obwohl sie 40x80 sind, den Reißverschluss an der langen Seite haben und die sind ruckzuck bezogen, obwohl das Küssen bauschig ist. Der Verschluss stört trotzdem nicht. Ich denke mir bei sowas immer, dass der Designer bzw. Produktentwickler noch nie selber ein Bett oder zumindest diese Kissengröße bezogen hat, sonst würde er Mal drüber nachdenken. So ein Mist!

Skvele sa hodí k obliečkam, ktoré som si objednala s prikrývkami. Super mäkký, dobrý zips a pekná farba... ALE prečo zapínate poťahy 40x80 na boku? Nadýchaný vankúš je tak naozaj mizerný na prikrytie bez toho, aby sa poťah takmer roztrhol aspoň pri zipse. Takže všetci máte tenké dosky ako vankúše? Mám nejaké obliečky, ktoré sú síce 40x80, ale majú zips na dlhšej strane a sú za chvíľu obtiahnuté, aj keď bozkávanie je nadýchané. Spona mi však neprekáža. Keď niečo také robím, vždy si v duchu pomyslím, že dizajnér alebo produktový vývojár si nikdy sám neurobil posteľ alebo aspoň vankúš tejto veľkosti, inak by o tom premýšľal. Taká kravina!

Overená kontrola

Quality and softness far exceed all expectations. Would be considering purchasing more in the product range. Keep up the good work

Kvalita a mäkkosť ďaleko prevyšujú všetky očakávania. Uvažoval by som o kúpe viac v sortimente. Pokračuj v dobrej práci

Overená kontrola

Die schönste Bettwäsche die ich bis jetzt hatte!

Najkrajšia posteľná bielizeň, akú som kedy mal!

Overená kontrola

Ich hatte bereits schon die entsprechende Bettwäsche und benötigte nur noch etwas für die "kleineren" Kopfkissen. Da ich mit der Qualität von "sleepwise" sehr zufrieden war und bin, vor allen Dingen mit den endlich mal problemlos funktionierenden Reißverschlüssen, war dies ein ein logischer Schritt! :-)

Mala som už patričnú posteľnú bielizeň a potrebovala som len niečo na "menšie" vankúše. Keďže som bol a som veľmi spokojný s kvalitou "sleepwise", hlavne so zipsami, ktoré konečne fungujú bez problémov, bol to logický krok! :-)

Overená kontrola

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Sehr schöne, weiche Kissenbezüge für mein kleines Kissen ( im Set gibt es immer nur die Größe 80x80), habe schon mehrere bestellt....damit ich öfter wechseln kann...Original Sleepwise Qualität...nicht durchsichtig und nach mehrmaliger Wäsche schaut es aus wie neu....habe es auch schon verschenkt und habe nur positives gehört..,danke für die schnelle Lieferung...Lob an den Verkäufer⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Veľmi pekné, mäkké obliečky na môj malý vankúšik (v sade je len rozmer 80x80), už som si ich objednala niekoľko....takže môžem meniť častejšie...Originálna kvalita Sleepwise.. .nie je priehľadná a po viacnásobnom vypraní vyzerá ako nová....už som ju darovala a počula som len samé pozitívne veci...ďakujem za rýchle dodanie...chvála predávajúcemu⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Overená kontrola

Leider sind die Flecken auch nach dem waschen nicht raus, damit ist der Bezug nicht zu gebrauchen.

Bohužiaľ fľaky nevyšli ani po vypraní, takže poťah je zbytočný.

Overená kontrola

Die Kopfkissenbezüge sind wirklich schön kuschelig. Allerdings habe ich sie heute erst bekommen und noch nicht gewaschen. Ich ziehe 2 Sterne ab, weil die Farbe überhaupt nicht taupe ist. Es ist ein dunkleres Beige. Leider Nun habe ich schon Angst, wie denn der Bettbezug aussieht, der morgen kommen soll. Hoffentlich weicht die Farbe zumindest nicht ab. Es gab auch Lockangebote, wenn man 2 Artikel kauft, dann gibt es 5,- Rabatt. Habe ich nicht bekommen. Man kann den Verkäufer auch nicht kontaktieren. Schade

Obliečky na vankúše sú naozaj pekné a pohodlné. Dostala som ich len dnes a ešte som ich neprala. Odpočítavam 2 hviezdičky, pretože farba vôbec nie je tmavohnedá. Je to tmavšia béžová. Žiaľ, už teraz sa bojím, ako vyzerá obliečka na perinu, ktorá má prísť zajtra. Snáď sa aspoň farba neodlišuje. Nechýbali ani návnadové ponuky, pri kúpe 2 kusov získate 5 zľavu. Neobdržal som. Nemôžete kontaktovať ani predajcu. Škoda

Overená kontrola

Auf der Suche nach einer neuen Bettwäsche, bin ich auf die Sleepwise Soft Wonder Bettwäsche gestoßen. Wir mögen weder Biberbettwäsche noch Satinbettwäsche, von daher passte diese perfekt. Ich muss sagen wir lieben sie. Das Material ist toll und fühlt sich so gut auf der Haut an beim schlafen. Auch die Verpackung war sehr liebevoll und schön anzusehen. Einen unangenehmen Geruch vor dem waschen bzw. beim auspacken, gab es auch nicht. Auch die schlichten Farben gefallen mir sehr gut. Selbst meine Kinder lieben sie. Wir kaufen auf jeden Fall keine andere Bettwäsche mehr.

Keď som hľadala novú posteľnú bielizeň, natrafila som na posteľnú bielizeň Sleepwise Soft Wonder. Nepáči sa nám bobríkové obliečky ani saténové obliečky, takže tieto perfektne sedeli. Musím povedať, že ju milujeme. Materiál je skvelý a pri spánku sa na pokožke cíti dobre. Obal bol tiež veľmi roztomilý a pekný na pohľad. Pred praním či vybalením nebol cítiť ani nepríjemný zápach. Veľmi sa mi páčia aj jednoduché farby. Dokonca ich milujú aj moje deti. Iné obliečky už určite nekúpime.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov