3 ročná záruka 14 dní na vrátenie tovaru
Vinotéky Objavte viac
Nájdite svoj mód
Sledujte náš Instagram

Vitajte v online obchode Klarstein!

Máme radi kvalitu, dizajn a praktické riešenia. Preto majú mašinky Klarstein dlhú životnosť, množstvo inovatívnych riešení a jedinečný štýl. Do vašich domovov prinášame šarm, rozmanitosť a farby.

Klarstein je inšpiratívny, žiarivý a plný života. Váš domov vám pomôžeme premeniť na jedinečné a úžasné miesto: kuchynské spotrebiče a digestory zmenia kuchyňu na kreatívne miesto. Klimatizácia aj elektrické krby vytvoria príjemnú domácu klímu. Domáce vinotéky či grily sa zasa postarajú o pohodlie a zábavu.

Klarstein nie je len nakupovanie! Máme pre vás rady a tipy a triky ako mašinky využiť na maximum. Inšpirujeme, motivujeme a pomáhame pri výbere - všetko pre vaše pohodlie.

  • Kuchynský robot zvládne veľa a premení aj zdĺhavé varenie na dynamický proces. Náš sprievodca vám odpovie na všetky otázky.
  • Chcete variť zdravšie? Varte bez oleja! Teplovzdušná fritéza zvládne okrem hranoliek aj koláče.
  • Váš domov, samozrejme, nie je len kuchyňa. Vytvorte dokonalú klímu, pomôže vám ochladzovač vzduchu, čistička, aj klimatizácia.

Poznáte ten pocit, keď si v kamennom obchode výrobky prezriete zblízka, dotknete sa ich a porovnáte jeden z druhým? My rovnaký zážitok z nakupovania ponúkame v online svete.

Označenie najpredávanejších produktov, vyznačenie sezónnych produktov, či zvýraznenie najdôležitejších vlastností sú u nás samozrejmosť. Rovnako ako magazín plný receptov, tiež sme pripravili e knihu Klarstein s receptami na celý rok, či newsletter s tým najdôležitejším.

Nahor